Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 20 paź 2018, o 17:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2018, o 09:13 
Dyspozytor

lukaszpdg napisał(a):
Tak jak napisał Coffee numer taborowy jest potrzebny też pasażerom np. pochwaly/skargi i zapomniałeś sobie że jest jescze potrzebny również tu na forum np. Dzisiaj na mieście. Ostatnio była sytuacja że pasażerowi nie wydrukował się bilet. Pasażer zgłosił motorniczemu i motorniczy kazał mu spisać numer taborowy żeby nie było problemu z kontrolą biletów.

Akurat to, że dany wóz ma taki, a nie inny taborowy jest problemem tylko i wyłącznie dla miłośników. Dla pasażera owszem, jest ważny, ale czy to jest DR248 czy XY666 to już żadnego znaczenia nie ma. Przypuszczam, że przewoźnikowi również nie przeszkadza "bałagan w numeracji", jak to niektórzy określają, skoro nadaje takie, a nie inne numery pojazdom. Jak ktoś ma fetysz numerków, to niech sobie ma, ale nie wymyślajmy jakichś dziwnych teorii na siłę.

PostNapisane: 24 lip 2018, o 10:01 
Pasażer

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Dokładnie o to mi chodziło w moim poście. Ważne, żeby taborowy w ogóle był - nieważne jaki.

PostNapisane: 25 lip 2018, o 00:23 
Dyrektor

Mnie to nie przeszkadza i tu się mogę zgodzić z Wami. Tak jak napisałem wyżej, jak komuś przeszkadza taki numer bo powinień mieć inny to jest jego sprawa. Ode mnie to tyle w temacie. :)

PostNapisane: 18 sie 2018, o 12:46 
Dyrektor

Mamy już drugą połowę sierpnia, a z używanymi hybrydami cisza, nie wiadomo kiedy wyjadą na trasy, nie wiadomo na które zajezdnie będą skierowane.

Jeszcze raz zobaczę w którymkolwiek z Twoich postów pytanie kiedy przyjadą/wyjadą, to posypią się ostrzeżenia. Ileż można wałkować jedno i to samo w kółko? - adm. Coffee

PostNapisane: 18 sie 2018, o 13:29 
Dyrektor

Nie wiadomo też kiedy przestaniesz zasypywać forum non stop tymi samymi pytaniami. Już kilka razy Ci tu ludzie mówili, że jak tak bardzo chcesz wiedzieć to zadzwoń do MPK...

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: 22 sie 2018, o 09:05 
Pasażer

Czy coś nowego pojawiło się w zajezdniach? Wrzesień idzie ku końcowi i nie widać na ulicach obiecanych Volvo i Solarek hybrydowych.

PostNapisane: 22 sie 2018, o 09:11 
Dyspozytor

Cytuj:
Ileż można wałkować jedno i to samo w kółko? - adm. Coffee

Może, na przykład, do czasu gdy:
a - wreszcie pokażą się na mieście, a my się dowiemy o wielkości kar
b - MPK rozwiąże umowę z powodu zbyt długich opóźnień plus naliczy odpowiednie kary

P.S. Co się tak człowieka czepiacie? Ile czasu minęło od poprzedniego pytania (to odróżnia spam od zainteresowania)? Czy post powyżej też (oraz mój, bo "pod prąd") dostanie ostrzeżenie za ruszenie tematu który z każdą chwilą bardziej śmierdzi?

PostNapisane: 22 sie 2018, o 09:34 
Administrator

volferssj napisał(a):
P.S. Co się tak człowieka czepiacie? Ile czasu minęło od poprzedniego pytania (to odróżnia spam od zainteresowania)? Czy post powyżej też (oraz mój, bo "pod prąd") dostanie ostrzeżenie za ruszenie tematu który z każdą chwilą bardziej śmierdzi?

Ja tu może tylko zaznaczę, że to co uprawia administrator Coffee to jest jego czysta samowolka, wbrew opinii innych adminów i moderatorów. Został też kilkukrotnie uświadomiony przez nas (zaznaczam, nie tylko mnie), że jeśli zacznie dawać OSTy za wspomniane pytania, to sam też dostanie ostrzeżenia za notoryczne łamanie Regulaminu pkk, dokładniej za totalne ignorowanie Art. 3. §1. a) mówiącego o tym, że językiem obowiązującym na forum jest poprawna (ortograficznie, gramatycznie i składniowo) polszczyzna.

PostNapisane: 22 sie 2018, o 09:43 
Inspektor

Zasadniczo pytania kolegi Arsentsa są męczące, zadaje w kółko te same pytania (nie tylko tu). A co do samego tematu, wydaje mi się, że jeżeli coś by się z rzeczonymi U12.9 ruszyło to ktoś na pewno dał by znać na forum. W związku z tym pytanie w kółko o to samo nie ma sensu.

PostNapisane: 22 sie 2018, o 09:48 
Miłośnik

Krakus.mp napisał(a):
Czy coś nowego pojawiło się w zajezdniach? Wrzesień idzie ku końcowi i nie widać na ulicach obiecanych Volvo i Solarek hybrydowych.

Ciekawe - 22 sierpnia pisać, że wrzesień idzie ku końcowi. Termin na Volvo to 8 października.

PostNapisane: 22 sie 2018, o 09:50 
Administrator

MarekB napisał(a):
Zasadniczo pytania kolegi Arsentsa są męczące, zadaje w kółko te same pytania (nie tylko tu). A co do samego tematu, wydaje mi się, że jeżeli coś by się z rzeczonymi U12.9 ruszyło to ktoś na pewno dał by znać na forum. W związku z tym pytanie w kółko o to samo nie ma sensu.

Czytanie postów pełnych baboli i ich wieczne poprawianie (bo przecież wypada żeby Admin, jako osoba reprezentująca forum, pisał w miarę poprawnie) też jest męczące :]

A co do powtarzania pytań - już raz czy dwa wyszło, że jednak dzięki powtórzeniom dowiedzieliśmy się czegoś nowego (i to, nomen omen, od... Coffee'go) więc czasem się jednak przydają. Oczywiście zgadzamy się, że ostatnio trochę jest ich za dużo, ale takie rzeczy można załatwić innymi metodami. A już na pewno nie działając na własną rękę, wbrew opinii kilku innych osób z adminki.

PostNapisane: 22 sie 2018, o 11:35 
Pasażer

dsp napisał(a):
Krakus.mp napisał(a):

Ciekawe - 22 sierpnia pisać, że wrzesień idzie ku końcowi. Termin na Volvo to 8 października.

Dzięki za uświadomienie. Popełniłem gafę. :)

PostNapisane: 22 sie 2018, o 15:55 
Administrator

volferssj napisał(a):
b - MPK rozwiąże umowę z powodu zbyt długich opóźnień plus naliczy odpowiednie kary

Za co? Wozy są od dłuższego czasu na terenie MPK. To MPK może sobie naliczyć kary, że bez sprawdzania w ciemno kupiło kota w worku, dla którego teraz na gwałt będą szukać uzasadnienia i usprawiedliwienia.

volferssj napisał(a):

Nie, kol. Arsents prowadził zwyczajnie uporczywy spam, za który został wynagrodzony. Ile razy można spytać o to samo, widząc iż jeśliby się coś pojawiło, to ktoś dałby znać?

Kaszmir napisał(a):
MarekB napisał(a):

Czytanie postów pełnych baboli i ich wieczne poprawianie (bo przecież wypada żeby Admin, jako osoba reprezentująca forum, pisał w miarę poprawnie) też jest męczące :]

Typowy Kaszmir. Nie umie odpowiedzieć argumentami, to szuka zaczepki... :wall:

Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

PostNapisane: 22 sie 2018, o 16:35 
Dyspozytor

Coffee napisał(a):
volferssj napisał(a):

Za co? Wozy są od dłuższego czasu na terenie MPK. To MPK może sobie naliczyć kary, że bez sprawdzania w ciemno kupiło kota w worku, dla którego teraz na gwałt będą szukać uzasadnienia i usprawiedliwienia.

Są na terenie MPK czy mają protokoły odbioru? To jest bardzo duża różnica. Jeśli to pierwsze: mogą sobie stać ile wlezie, a w sensie oficjalnym ich nie ma... czyli naliczamy kary za opóźnienia. W drugim przypadku posiadasz wiedzę, której inni nie mają. Nie podzieliłeś się nią na forum... Oj, nieładnie.

I jeszcze jedno, dostarczenie sprawnego (należytej jakości) towaru to sprawa oferenta. MPK ma tylko nie odbierać złomu i naliczać kary.
No chyba, że w SIWZ wpisali zakup złomu lub niską jakość towaru/pojazdu :troll:

Coffee napisał(a):
volferssj napisał(a):

Nie, kol. Arsents prowadził zwyczajnie uporczywy spam, za który został wynagrodzony. Ile razy można spytać o to samo, widząc iż jeśliby się coś pojawiło, to ktoś dałby znać?

Chyba nie do końca rozumiesz pojęcia: uporczywy i SPAM.
Jeśli były robione przerwy to nie można nazwać tego SPAMem, a tym bardziej uporczywym.

PostNapisane: 22 sie 2018, o 17:10 
Administrator

volferssj napisał(a):
Nie podzieliłeś się nią na forum... Oj, nieładnie.

Jak nie? Z resztą, wiem tyle co i Wężyk wspominał o tym, stronę wcześniej. Nic nowego od tej pory nie wyszło.
volferssj napisał(a):
I jeszcze jedno, dostarczenie sprawnego (należytej jakości) towaru to sprawa oferenta. MPK ma tylko nie odbierać złomu i naliczać kary.

MPK dobrze wiedziało, że kupuje pojazdy UŻYWANE i w cale to nie musi być równoznaczne z tym, że są w 100% sprawne. Z resztą, jak widać po testowym egzemplarzu, MPK nie wyciągnęło żadnych wniosków tylko napaliło się na kota w worku na zasadzie "must have".

volferssj napisał(a):
Jeśli były robione przerwy to nie można nazwać tego SPAMem, a tym bardziej uporczywym.

To jak nazwać fakt, iż (średnio) co dwa dni pada pytanie o to samo w kółko? Nie jest to spam?!

Powiedziałem: Jakby ktoś, coś wiedział na pewno by się tu znalazło. Nie ma? Czyli cisza w temacie.

Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]