Kayatrans

Komunikacja międzymiastowa, autokary oraz busy

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Adams
Dyrektor

Kayatrans

#1 Post autor: Adams » 11 lip 2015, o 10:04

Mimo że bardzo rzadko chwalę busiarzy, to w tym przypadku zrobię wyjątek.
Od pewnego czasu z racji przeprowadzki codziennie dojeżdżam do Krakowa do pracy z Sosnowca, korzystając z firmy przewozowej Kaytrans. W przeciwieństwie do większości małopolskich busiarzy, firma ta wozi ludzi nowymi, klimatyzowanymi Mercusami. Dodatkowym atutem jest to, że na starcie posiadacze biletów miesięcznych mają bezwzględne pierwszeństwo wejścia do pojazdu, oraz dodatkowo istnieje opcja telefonicznego zgłoszenia (najpóźniej 15 minut przed odjazdem) którym kursem posiadacz biletu miesięcznego będzie jechał i wówczas kierowca rezerwuje dla tej osoby miejsce siedzące. Nie wiem jak to wygląda w innych firmach, ale z opcją telefoniczną spotkałem się po raz pierwszy. Cena biletu miesięcznego jest także konkurencyjniejsza, w porównaniu z przewoźnikami katowickimi (UniBusem i Interem), ale jednak wyższa od pociągu :P
Jest tylko jeden mankament, na niektórych kursach (zwłaszcza w piątkowe wieczory) przydałby się pojemniejszy tabor (lub dubel), gdyż często się zdarza że nie wszyscy się mieszczą.

Awatar użytkownika
yosujiro
Dyrektor

Kaytrans

#2 Post autor: yosujiro » 11 lip 2015, o 12:08

Śliczna laurka trzeba przyznać :-D Ale nie o tym miałem, nie zjadłeś czasem "a" w nazwie? Wydawało mi się, że to Kayatrans.

Dzięki za wyłapanie błędu, poprawione :) - Adams

Płaszniczek
Pasażer

Kayatrans

#3 Post autor: Płaszniczek » 8 paź 2019, o 11:30

Kiedy jeździłam na Śląsk jakiś rok temu, to nie spotkałam się jeszcze z tym przewoźnikiem. Wiadomo ile lat jest na rynku? Bo nie mogę uwierzyć w to, że go przeoczyłam.

marcin1410
Dyspozytor

Kayatrans

#4 Post autor: marcin1410 » 8 paź 2019, o 16:01

Zgodnie z wpisem w CEiDG działalność prowadzi od 2002, natomiast ma licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób. Na Śląsk jeździ już co najmniej od kilku lat, ale chyba tylko przez DK94.

ODPOWIEDZ

Wróć do „IV. Prywatni przewoźnicy”