tiross pisze:Wg powyższego artykułu, w lokalizacjach wymienionych przez Kaszmira, staną biletomaty obecnie znane z ulic, przeniesione z centrum. Natomiast w centrum staną te nowe ze zdjęć w artykule.
Niezupełnie. Na Krowodrzy Górce jest automat i zostanie wymieniony na nowy a np. na Norymberskiej czy Kuźnicy Kołłątajowskiej chyba nie ma w ogóle automatu. Z kolei w Niepołomicach już jest od niedawna, więc ten artykuł jest bardzo nieprecyzyjny.
Edit. Z informacji ze
strony ZIKiT wynika, że nowe automaty pojawią się w tych miejscach, a tam gdzie już były stare - przejdą w nowe lokalizacje:
Lokalizacje przystanków na których pojawią się nowe automaty:
Ruczaj, Norymberska, rondo Matecznego, Czyżyny, Biprostal, Jubilat, Szpital Prokocim, Kozłówek, Niepołomice, Wzgórza Krzesławickie, Piaski Nowe, DH Wanda, Kombinat, Ofiar Dąbia, Kurdwanów (pętla autobusowa), Zabłocie, rondo Grzegórzeckie, Strzelców, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Krowodrza Górka.
"
Lokalizacje przystanków na których pojawią się nowe automaty" to nie to samo co "
Nowe lokalizacje automatów"

.