Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 20 paź 2019, o 10:29

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 wrz 2019, o 12:31 
Dyrektor

gagacek napisał(a):
Sgriffin napisał(a):
Pokaż mi, gdzie w poprzednich 2 postach napisałem nieprawdę i gdzie kogoś pomówiłem.
Nie dwóch ostatnich, a pomawiasz spółkę.

Wskaż konkretny punkt, a nie jakieś ogólniki. Ja przedstawiłem same fakty.

gagacek napisał(a):
Sgriffin napisał(a):
Proszę wskaż mi gdzie napisałem nieprawdę?
Twojaj jazda na innym forum okraszona komentarzami.

Wskaż konkretny punkt, a nie jakieś ogólniki. Ja przedstawiłem same fakty.

gagacek napisał(a):
wskazałem powyżej
Nowy tabor jest zasługą województwa.

gagacek napisał(a):
A może zaskoczeniem dla Ciebie będzie, że właśnie zamówiliśmy cztery nowe i niekompatybilne z niczym składy w więc gwarantujące wysoką cenę eksploatacji, podczas gdy zostały w puli dostępne CZTERY Impulsy do zakupienia z opcji? Kto za tę niegospodarność zapłaci?
Dlatego lepiej jest jak tabor kupuje przewoźnik.

"W przypadku, jeśli przetarg wygrywa przewoźnik prywatny (co wymaga ustalenia kryteriów rzeczywiście umożliwiających konkurencję) – średnia oszczędność względem przyznania zadania przewoźnikowi komunalnemu z wolnej ręki wynosi 1,12 - 1,13 zł"

PostNapisane: 3 wrz 2019, o 15:08 
Dyspozytor

Mam tracić czas na czytanie twojej głupiej jazdy? Doskonale wiesz gdzie to jest.
"Nowy tabor jest zasługą województwa." - a niby kogo ma być? :xD
"Dlatego lepiej jest jak tabor kupuje przewoźnik." - No widzisz, a obaj (z różnych powodów) nie kupują.

PostNapisane: 3 wrz 2019, o 15:19 
Dyrektor

No ty twierdzisz, że nowy standard (nie telepiące się kible) na linii na lotnisko jest zasługą KMŁ. A teraz przyznajesz, że jednak nie.

"W przypadku, jeśli przetarg wygrywa przewoźnik prywatny (co wymaga ustalenia kryteriów rzeczywiście umożliwiających konkurencję) – średnia oszczędność względem przyznania zadania przewoźnikowi komunalnemu z wolnej ręki wynosi 1,12 - 1,13 zł"

PostNapisane: 4 wrz 2019, o 18:01 
Dyspozytor

"Człowieku", zawsze jak był temat KMł wyskakiwałeś i jak pomylony najeżdżałeś. Teraz też bredzisz. Kto powołał spółkę, krasnoludki? Nikt normalny tego co piszesz nie zrozumie, ja tylko sprostuję te brednie informacją, że KMŁ od samego początku wprowadziły standard przejazdów na lotnisko przyzwoitymi pojazdami i utrzymują ten stan do dnia dzisiejszego.
Oczywiście czasy zarządzania jelonkami itp. pojazdami z wysoką tendencją do psucia się odstawiam do kącika humoru, to inny temat :)

PostNapisane: 7 wrz 2019, o 19:25 
Dyrektor

KMŁ nie mogły wprowadzić standardu obsługi linii nowymi pojazdami, bo żadnych pojazdów nie posiadały. Dopiero niedawno tabor wniesiony aportem stał się własnością KMŁ.

PostNapisane: 11 wrz 2019, o 13:23 
Dyspozytor

- Mam tata a cio toooo? Cio tutaj napisiali?
Obrazek

^^^ Totalnie nie rozumiem powodu twoich konfabulacji. KMŁ cały czas świadczyły usługi transportowe i do tego celu wcale nie musiały posiadać własnego taboru. A na boku każdego z pojazdów masz takie ładne logo. Pewnie ktoś na zapas tak sobie namalował... Opamiętaj się i (chociaż, jakimś cudem...) zacznij myśleć co piszesz.

PostNapisane: 11 wrz 2019, o 15:19 
Inspektor

Mnie osobiście w usługach Przewozów Regionalnych uderza niska jakość usługi pod kątem taboru. Nie chodzi mi już nawet o stare jednostki, ponieważ coś po torach jeździć musi. Kto się rozgląda po mieście to ten widzi, że mnóstwo tych jednostek jeździ z oszpecającymi bohomazami wykonanymi sprayami. Czasem to jeden wagon, a czasem cały skład! Jak im nie wstyd podstawiać dla ludzi coś takiego. Koleje Małopolskie również gnębione pseudografficiarzami usuwają takie kwiatki w dzień lub dwa, a jednostki Przewozów jeżdżą tak tygodniami i miesiącami. Chyba zarząd MOPR czeka aż wandale zamalują wszystko żeby już nie mieli gdzie mazać.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1