Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 15 paź 2019, o 17:12

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1828 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2019, o 08:05 
Moderator

Przeczytaj sobie jeszcze raz swojego posta. Zwłaszcza jego pierwsze zdanie, zaczynające się od "że", z małej litery, i ewidentnie niekompletne.

Ty naprawdę chcesz drugie ostrzeżenie? A może bana od razu?

Pozdrawiam!
LOKI

PostNapisane: 19 mar 2019, o 08:09 
Kierownik

Locutus napisał(a):
Przeczytaj sobie jeszcze raz swojego posta. Zwłaszcza jego pierwsze zdanie, zaczynające się od "że", z małej litery, i ewidentnie niekompletne.

Ty naprawdę chcesz drugie ostrzeżenie? A może bana od razu?

Pozdrawiam!
LOKI

Przecież ten kolega zawsze wkleja te komunikaty zaczynając od "że" :lmao:

PostNapisane: 19 mar 2019, o 08:37 
Moderator

Wiem. Jedno ostrzeżenie już dostał - wspomniałem w nim o art. 3, § 1., ale chyba nie było jasne, o co konkretnie mi chodziło, więc postanowiłem doprecyzować.

Pozdrawiam!
LOKI

PostNapisane: 19 mar 2019, o 15:47 
Dyrektor

Przecież widać że to jest zwykły troll. Wystarczy przejrzeć jego posty. Nic nigdy nie napisał od siebie tylko "kopiuj-wklej" Nawet nie podaje źródła skąd wkleja te komunikaty. Żadne upomnienia nic nie dadzą. Dziwie się że moderacja jeszcze go nie zbanowała.

PostNapisane: 19 mar 2019, o 17:33 
Administrator

Locutus napisał(a):
@ Kaszmir - skoro autobusy mogą zawijać pod Bonarkę, wydłużając podróż większości pasażerów, to dziesiątka czy pięćdziesiątka dwójka mogłyby zawijać na Pierwszą Obwodnicę.

To nie ta skala. Zawinięcie pod Bonarkę zajmuje rozkładowo, w zależności od pory dnia i kierunku, od 0 do 2 dodatkowych minut. Do tego gdybyś stamtąd wyrzucił autobusy, to nic by tam nie dojeżdżało. Natomiast zawinięcie "52" na I obwodnicę wydłużyłoby czas przejazdu o 5-6 minut. A mimo wszystko wciąż dojeżdżają tam inne tramwaje czy autobusy.

Mr. Passenger napisał(a):
To ja tylko dodam od siebie, że jazda "52" dzisiaj była koszmarem. Około godziny 16 na Rondzie Grzegórzeckim ledwo dało się wsiąść, a na Grunwaldzkim pasażerowie musieli czekać na kolejny kurs.

Locutus - patrz co się dzieje mimo obcięcia liczby kursów tylko z 12 do 8. Dla przypomnienia, Twoja propozycja zakładała... pocięcie główną relację "52" jeszcze bardziej, do 4 kursów/h :eek:

kot_feliks napisał(a):
Tyle, że "I obwodnica" to nie tyle "Rynek", co mnóstwo konkretnych celów podróży również dookoła niej. Jeśli ktoś jedzie stricte na Rynek, to jemu faktycznie obojętnie, czy wysiądzie przy Teatrze Słowackiego, pod Pocztą, pod Bagatelą itd. Ale jeśli ktoś np. jedzie na pl. Matejki, to wysiadanie pod Pocztą jest lekko do kitu, prawda? ;)

I dlatego można, z kartą na "52", pojechać dowolną linią do Dw. Gł. Tunel. W końcu "52" na co dzień nie obsługuje całej I obwodnicy, tylko dwa konkretne przystanki: "Teatr Słowackiego" oraz "Pocztę Główną". Oba służą dotarciu do rejonów I obwodnicy, oraz placu Matejki, Galerii Krakowskiej czy Dworca Głównego. Wszystkie te punkty są teraz w zasięgu: "Dw. Gł. Tunel" (mając kartę na "52") oraz "Starowiślnej" (bezpośrednio "52").

Ja jedyne zastrzeżenie jakie mam co do zakresu biletów na "52", to że pozwolono jechać tramwajami na odcinku R. Mogilskie - Dw. Gł. Tunel, lecz o autobusach do Dw. Gł. Wschód ("182/482", "192") już nie ma słowa. Wg mnie to przeoczenie.

kot_feliks napisał(a):
- powrót wieczorem: jakdojadę pokazuje tramwaj za 13 min z tunelu :D, więc poszedłem na Teatr Słowackiego. Tam niby miało jechać '502' (nie przyjechało), przyjechał lekko spóźniony '124', przesiadka na Mogilskim na bodajże '79'.

Nie podałeś godziny a jedynie porę dnia więc ciężko się odnieść do tego przykładu. Skoro pojechałeś autobusem to znaczy, że byłeś w stanie zaakceptować przesiadkę. A skoro byłeś w stanie zaakceptować przesiadkę, to mogłeś jechać dowolnym tramwajem z Tunelu i przesiąść się na dowolny tramwaj na Mogilskim. "50" i "78" w Tunelu jeżdżą często do 21:30 - 22.

Co do "502" - wieczorami ta linia jest w miarę punktualna, jeżdżę od wielu lat. Natomiast zwróć uwagę, że w tamten dzień - zeszły poniedziałek - pod wieczór spadł nieoczekiwany śnieg.

PostNapisane: 20 mar 2019, o 09:30 
Moderator

Kaszmir napisał(a):
To nie ta skala. Zawinięcie pod Bonarkę zajmuje rozkładowo, w zależności od pory dnia i kierunku, od 0 do 2 dodatkowych minut. Do tego gdybyś stamtąd wyrzucił autobusy, to nic by tam nie dojeżdżało. Natomiast zawinięcie "52" na I obwodnicę wydłużyłoby czas przejazdu o 5-6 minut.

Śmiem twierdzić, że na Pierwszej Obwodnicy wymiana pasażerska w takiej linii 52 jest większa niż w dowolnie wybranej linii autobusowej zawijającej pod Bonarkę (nie zrozum mnie źle z tą Bonarką, wiem, że to rozwiązanie się przyjęło, wiem, że dużo pasażerów z niego korzysta i już od dłuższego czasu przestałem być jego przeciwnikiem, bo fakty mówią same za siebie – nie rozumiem tylko czemu nie można było podobnego rozwiązania wprowadzić tutaj).
Kaszmir napisał(a):
A mimo wszystko wciąż dojeżdżają tam inne tramwaje czy autobusy.

Przy czym nie na wszystkie możesz się przesiąść jeśli masz bilet na jedną linię, a jedziesz od strony Huty, co boleśnie wypunktował Kot Feliks.
Kaszmir napisał(a):
Locutus - patrz co się dzieje mimo obcięcia liczby kursów tylko z 12 do 8. Dla przypomnienia, Twoja propozycja zakładała... pocięcie główną relację "52" jeszcze bardziej, do 4 kursów/h :eek:

Moja propozycja (po przedyskutowaniu i poprawkach) zakładała linię Czerwone Maki – Kapelanka – Starowiślna – Westerplatte – Cmentarz Rakowicki co 7,5 minuty w szczycie i co 15 poza. Globalna ilość kursów z Czerwonych Maków pozostałaby niezmieniona (zamiast być pocięta jak w propozycji ZTP), co oznacza, że chętni do wsiadania na Rondzie Grunwaldzkim spokojnie by się do tramwaju zmieścili i opisywany problem nie miałby miejsca.
Kaszmir napisał(a):
I dlatego można, z kartą na "52", pojechać dowolną linią do Dw. Gł. Tunel. W końcu "52" na co dzień nie obsługuje całej I obwodnicy, tylko dwa konkretne przystanki: "Teatr Słowackiego" oraz "Pocztę Główną". Oba służą dotarciu do rejonów I obwodnicy, oraz placu Matejki, Galerii Krakowskiej czy Dworca Głównego. Wszystkie te punkty są teraz w zasięgu: "Dw. Gł. Tunel" (mając kartę na "52") oraz "Starowiślnej" (bezpośrednio "52"). (...)

Troszeńkę nie pomyślałeś, że to „w zasięgu” oznacza pół kilometra na butach więcej.

Pozdrawiam!
LOKI

PostNapisane: 22 mar 2019, o 10:06 
Znawca

że w związku z koniecznością przeprowadzenia niezbędnych prac sieciowych w nocy 23/24.03.2019 r. (sb/nd) w godz. 0:00 – 8:00 wyłączony zostanie przejazd przez węzeł „Stradom” i w konsekwencji na całym odcinku od węzła „Starowiślna” do skrzyżowania Kapelanka – Grota-Roweckiego. W tym czasie zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

linia 62 – w noce 22/23 - 23/24.03.2019 r. (pt/sb - sb/nd) w dalszym ciągu będzie zawieszona (przypominamy, że do nocy 21/22.03.2019 r. włącznie linia jest zawieszona w związku z pracami torowymi na ul. Lubicz). W zamian będzie kursować linia 662 (Uwaga! Na Rondzie Mogilskim będzie już przejeżdżać po dolnym poziomie);
linie 18 i 52 – w dniu 24.03.2019 r. (niedziela) od początku kursowania do godziny 8:00 będą kierowane na trasy objazdowe: Czerwone Maki P+R – Grota-Roweckiego – Brożka – Wadowicka – Kalwaryjska – Limanowskiego – Na Zjeździe – Starowiślna – Poczta Główna i dalej po swoich trasach do Krowodrzy Górki i Os. Piastów;
linia 22 – w dniu 24.03.2019 r. (niedziela) od początku kursowania do godziny 8:00 będzie kierowana na kolejną trasę objazdową: Kopiec Wandy - … - Grzegórzecka – Dietla – Starowiślna – Na Zjeździe – Limanowskiego – Kalwaryjska – Wadowicka – Łagiewniki (przypominamy, że w okresie 23-29.03.2019 r. wyłączony będzie ruch tramwajowy do Borku Fałęckiego);
zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa „ZA TRAMWAJ” kursująca w dniu 24.03.2019 r. (niedziela) w godz. 4:30 – 8:00 na trasie: Łagiewniki – Brożka – Kapelanka – Monte Cassino – Dietla – Starowiślna. Przystanek „Łagiewniki” będzie funkcjonował na pętli (końcowy i początkowy) oraz na ul. Brożka (przelotowy w kierunku Starowiślnej). Przystanek końcowy „Starowiślna” będzie zlokalizowany na ul. Dietla, na jezdni dla ruchu ogólnego (przed skrzyżowaniem z ul. Wrzesińską). Przystanek początkowy będzie zlokalizowany na ul. Dietla, po zawróceniu na skrzyżowaniu z ul. Wielopole, również w zatoce na jezdni dla ruchu ogólnego. Autobusy będą zatrzymywać się na istniejących przystankach pośrednich. Nie zostaną uruchomione przystanki: „Orzeszkowej” oraz „Brożka”. Linia zastępcza będzie kursować z częstotliwością co 15 minut.
Uwaga! Godzina zakończenia prac w dniu 24.03.2019 r. może ulec zmianie!

PostNapisane: 22 mar 2019, o 13:42 
Dyrektor

Czy wreszcie zaczniesz cytować i wklejać linki od źródeł oraz pisał coś od siebie, czy będziesz tak w kółko spamował?

PostNapisane: 22 mar 2019, o 18:14 
Administrator

Locutus napisał(a):
Śmiem twierdzić, że na Pierwszej Obwodnicy wymiana pasażerska w takiej linii 52 jest większa niż w dowolnie wybranej linii autobusowej zawijającej pod Bonarkę

I ja się z tym zgadzam, natomiast nigdzie temu nie zaprzeczałem. I w szczególności to nie zaprzecza rozumowaniu i wyliczeniom które podałem w poprzednich postach - w szczególności temu, że kierując "52" naokoło przez św. Gertrudy, mocno wydłużylibyśmy średni czas podróży pasażerów.

Locutus napisał(a):
Przy czym nie na wszystkie możesz się przesiąść jeśli masz bilet na jedną linię, a jedziesz od strony Huty, co boleśnie wypunktował Kot Feliks.

Hm? Możesz się przesiąść na wszystkie:
> do T. Słowackiego - dojedziesz mając kartę na "52" (linie "124/424", "152" i "502"),
> do Poczty Głównej - dojedziesz mając kartę na "52" (linie "1", "3", "14" i "24", gdyby komuś sprawiało trudności przejście 400 m ze Starowiślnej pieszo),
> do Dw. Gł. Tunel - też dojedziesz mając kartę na "52" (linie "50", "73", "78") dzięki rozszerzeniu zakresu obowiązywania biletów.

Pozostałe punkty są poza trasą "52" i trudno oczekiwać żeby był możliwy dojazd np. do Starego Kleparza czy T. Bagatela, skoro "52" na co dzień tam nie dojeżdża.

Locutus napisał(a):
Moja propozycja (po przedyskutowaniu i poprawkach) zakładała linię Czerwone Maki – Kapelanka – Starowiślna – Westerplatte – Cmentarz Rakowicki co 7,5 minuty w szczycie i co 15 poza. Globalna ilość kursów z Czerwonych Maków pozostałaby niezmieniona (zamiast być pocięta jak w propozycji ZTP), co oznacza, że chętni do wsiadania na Rondzie Grunwaldzkim spokojnie by się do tramwaju zmieścili i opisywany problem nie miałby miejsca.

Jeszcze raz przeczytaj co napisał Mr. Passenger i co specjalnie zacytowałem. Tłok był już na r. Grzegórzeckim.

PostNapisane: 22 mar 2019, o 19:28 
Moderator

Jeśli podział wśród pasażerów 52 pomiędzy tranzytowych a tych jadących tą linią do ścisłego centrum jest pięćdziesiąt na pięćdziesiąt, to połowie wydłużylibyśmy dojazd, ale połowie skrócili. W sumie wyszłoby na zero, a komfort podróży tej drugiej połowie skoczyłby mocno w górę (bo odpadłoby dodatkowe kilkaset metrów na butach tudzież przesiadka).

Mogę to też ująć inaczej: jeśli dla wygody niewielkiego odsetka pasażerów linii jadących przez Bonarkę warto znakomitej większości wydłużyć podróż o trzy minuty, to dla wygody połowy pasażerów 52 warto tej drugiej połowie wydłużyć dojazd o sześć.

Co do dojazdu do Starego Kleparza - przypominam, że normalnie dzięki zasadzie plus jednego przystanku jak najbardziej bilet na linię 52 pozwala się tam dostać. Więc uważam, że bilet na 52 powinien na to pozwalać również podczas remontu. I powinien obowiązywać w 73. Skoro można było bronowiczanom umożliwić jazdę autobusami, których trasa nijak nie ma się do trasy tramwaju, nawet z uwzględnieniem zasady plus jednego przystanku, to tym bardziej można było zrobić to, co postulowaliśmy z Kotem Feliksem.

A co do Mr. Passengera - moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina... Zobaczyłem "Rondo G" i mój mózg przeczytał już dalej "Grunwaldzkie" zamiast "Grzegórzeckie".

Pozdrawiam!
LOKI

PostNapisane: 24 mar 2019, o 08:41 
Znawca

dniu 24.03.2019 r. (niedziela) odbędzie się "XV Półmaraton Marzanny".

Trasa biegu przebiega niżej wymienionymi ulicami: START godz. 11:00 - al. 3-Maja (deptak w kierunku Alei), al. Focha (deptak), most na Rudawie, ul. Królowej Jadwigi, ul. Księcia Józefa (pół jezdni w kierunku Bielan), most Zwierzyniecki (chodnik zachodni), drogą osiedlową do południowego bulwaru Wisły, bulwar wzdłuż ul. Tynieckiej, Bulwar Poleski, Bulwar Wołyński, ul. Ludwinowska, most Retmański, ul. Rollego, Bulwar Podolski, ul. Staromostowa, ul. Brodzińskiego, kładka Bernatka, Bulwar Kurlandzki, Bulwar Inflancki, Bulwar Czerwieński, ul. Smocza, ul. Bernardyńska, ul. Podzamcze, ul. Kanonicza, ul. Senacka, ul. Poselska, Planty, ul. Podzamcze, Centrum Informacji Turystycznej, Bulwar Czerwieński, Bulwar Rodła, ul. Flisacka, ul. Kościuszki (jezdnia pod prąd), ul. Królowej Jadwigi, ul. Gryfity, ul. Emaus, al. Focha (jezdnia; na wysokości Cracovii zawodnicy wbiegają na deptak), ul. Na Błoniach, ul. Piastowska (chodnik + parking), al. 3-Maja (deptak) - META (zakończenie około godz. 14:15).

Linie tramwajowe:

Od około godz. 10:30 do około godz. 14:00 zostanie wyłączona z ruchu południowa część ul. Kościuszki na odcinku ul. Flisacka – ul. Królowej Jadwigi, a przystanek "Salwator" na ul. Kościuszki nie bedzie funkcjonował (wsiadanie będzie sie odbywało tylko na pętli).

Linie autobusowe:

Od około godz. 10:30 do około godz. 14:00 wyłączona z ruchu zostanie al. Focha, południowa część ul. Kościuszki na odcinku ul. Flisacka – ul. Królowej Jadwigi, ul. Księcia Józefa od Królowej Jadwigi do Malczewskiego. W związku z powyższym:

linia 100 - odjazdy z Kopca Kościuszki o godz. 11:00, 12:00 i 13:00 kierowane będą do Os. Podwawelskiego jako linia 101;
linia 101 - będzie kursować na stałej trasie, realizując dodatkowo kursy w zamian za linię 100. Dodatkowo, w godz. ok. 11:00 - 12:00 przystanek "Malczewskiego" w kierunku Os. Podwawelskiego zostanie przeniesiony na ul. Malczewskiego (będzie zlokalizowany na wysokości zatoki przystankowej dla kierunku przeciwnego);
linie 109, 209, 229, 239, 249, 259, 269 - będą kursować po trasach czasowo zmienionych: Bielany / miejscowości poza Krakowem - ... - Księcia Józefa - Most Zwierzyniecki - Zielińskiego - Monte Cassino - Konopnickiej - Os. Podwawelskie (powrót: Bułhaka). Dodatkowo, w godz. ok. 11:00 - 12:00 przystanek "Malczewskiego" będzie przeniesiony na ul. Księcia Józefa przed skrzyżowaniem z ul. Wioślarską. Na trasie objazdowej w/w linie będą zatrzymywać się na przystankach: "Szwedzka" i "Centrum Kongresowe ICE". Na pozostałych przystankach linie NIE będą się zatrzymywać;
linia 134 – będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: ZOO - ... - Królowej Jadwigi - Piastowska - Cichy Kącik;
linia 152 - będzie kursować po trasie czasowo zmienionej (w obu kierunkach): Aleja Przyjaźni - ... - Piłsudskiego - al. Mickiewicza - Czarnowiejska - Nawojki - Piastowska - Królowej Jadwigi - ... - Cmentarz Olszanica. Na zmienionym odcinku trasy autobusy będą zatrzymywać się na istniejących przystankach (przystanek "Miasteczko Studenckie AGH" w kierunku Cmentarza Olszanica będzie zlokalizowany na ul. Piastowskiej, po skręcie w lewo z ul. Nawojki);
linia 192 - będzie kursować po trasie czasowo zmienionej (w obu kierunkach): Czyżyny Dworzec - ... - al. Mickiewicza - Czarnowiejska - Nawojki - Piastowska - Królowej Jadwigi - ... - Chełm. Na zmienionym odcinku trasy autobusy będą zatrzymywać się na istniejących przystankach (przystanek "Miasteczko Studenckie AGH" w kierunku Cmentarza Olszanica będzie zlokalizowany na ul. Piastowskiej, po skręcie w lewo z ul. Nawojki);
linia 252 - będzie kursować po trasie czasowo zmienionej (w obu kierunkach): Os. Podwawelskie - ... - al. Krasińskiego - al. Mickiewicza - Czarnowiejska - Nawojki - Piastowska - Królowej Jadwigi - ... - Kraków Airport. Na zmienionym odcinku trasy autobusy będą zatrzymywać się na istniejących przystankach (przystanek "Miasteczko Studenckie AGH" w kierunku Cmentarza Olszanica będzie zlokalizowany na ul. Piastowskiej, po skręcie w lewo z ul. Nawojki).

Informujemy, że podane wyżej godziny są orientacyjne. Zamknięcie trasy oraz przywrócenie ruchu w al. Focha, ul. Księcia Józefa oraz ul. Kościuszki nastąpi na polecenie policji i służb nadzoru ruchu.

Zasady zachowania biletów okresowych:

Bilety okresowe wykupione na linie autobusowe 100, 109, 134, 152, 192, 209, 229, 239, 249, 252, 259, 269 zachowują ważność na trasach stałych i objazdowych.

PostNapisane: 24 mar 2019, o 11:00 
Moderator

Adrian78 napisał(a):
dniu 24.03.2019 r. (niedziela) odbędzie się "XV Półmaraton Marzanny".
Kolejne ostrzeżenie. Prosiłem już kilkakrotnie, żebyś czytał, co wklejasz i nie ucinał komunikatów tak, że pierwsze zdanie jest niepełne. Ileż można…

Pozdrawiam!
LOKI

PostNapisane: 27 mar 2019, o 12:44 
Administrator

Locutus napisał(a):
Jeśli podział wśród pasażerów 52 pomiędzy tranzytowych a tych jadących tą linią do ścisłego centrum jest pięćdziesiąt na pięćdziesiąt, to połowie wydłużylibyśmy dojazd, ale połowie skrócili. W sumie wyszłoby na zero

No właśnie nie, bo nie liczy się tylko ilu osobom, lecz też o jaki czas. Tak jak pisałem, połowie byś skrócił o 3 minuty, lecz drugiej połowie... wydłużył o 6.
Bardziej ekstremalny przykład, czy gdyby jakaś (hipotetyczna, niezwiązana z "52") zmiana skróciła połowie pasażerów dojazd o minutę, a drugiej połowie wydłużyła o 20 minut, to czy napisałbyś że "wyszło na zero"?

Locutus napisał(a):
Mogę to też ująć inaczej: jeśli dla wygody niewielkiego odsetka pasażerów linii jadących przez Bonarkę warto znakomitej większości wydłużyć podróż o trzy minuty

Locutus, teraz zwyczajnie kreujesz nieprawdę. Napisałem kilka postów wyżej, cytuję: "Zawinięcie pod Bonarkę zajmuje rozkładowo, w zależności od pory dnia i kierunku, od [b]0 do 2 dodatkowych minut." Czyli średnio tak minuta, nie trzy. Tobie nie dość, że nie chciało się tego samemu sprawdzić, to jeszcze teraz podajesz nieprawdziwe wartości mimo, że wystarczyło sprawdzić kilka postów wyżej.

Co więcej, chyba nie jesteś świadom jaka jest skala wymiany pasażerskiej przy Bonarce. Do wielu z nichpotrafi wsiadać po kilkadziesiąt osób, potwierdzają to też wyniki pomiarów.

I, co znów zaznaczę: w przypadku "52" jeśli ktoś nie chciał podejść pieszo, miał wciąż alternatywę w postaci czterech linii: "1", "3", "14", "24". Natomiast gdybyś zabrał przystanek pod Bonarką, to nie byłoby żadnej alternatywy i wszyscy musieliby iść na następny.

Locutus napisał(a):
Co do dojazdu do Starego Kleparza - przypominam, że normalnie dzięki zasadzie plus jednego przystanku jak najbardziej bilet na linię 52 pozwala się tam dostać.

Tak, lecz z przesiadką! I tak samo w czasie modernizacji mogłeś tam dojechać z przesiadką - "124", "152", "424", "14", "24".

PostNapisane: 27 mar 2019, o 21:07 
Dyspozytor

Cytuj:
73
31.03.2019
Wzmocnienie oferty KMK na mecz piłkarski na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana

Szanowni Pasażerowie!

Uprzejmie informujemy, że w celu ułatwienia odwozu kibiców z meczu piłkarskiego odbywającego się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w dniu 31.03.2019 r. (niedziela) uruchomione zostaną następujące dodatkowe kursy tramwajowe z przystanku "Reymana":

linia 73 w kierunku Nowego Bieżanowa P+R około 10 minut po zakończeniu meczu (do przystanku "Filharmonia" i dalej po swojej trasie);
linia 73 w kierunku Kombinatu około 13 minut po zakończeniu meczu (do przystanku "Teatr Bagatela" i dalej po swojej trasie).
Prosimy o zwrócenie uwagi na kierunek jazdy poszczególnych tramwajów!

Zachęcamy do dojazdu na mecz piłkarski pojazdami Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Informacje dotyczące funkcjonowania Komunikacji Miejskiej w Krakowie, w tym o rozkładzie jazdy oraz taryfie biletowej, dostępne są na stronie http://www.kmkrakow.pl.

Cytuj:
110, 169, 469
od 30.03.2019
Korekty rozkładów jazdy

Szanowni Pasażerowie!

Uprzejmie informujemy, że na wniosek pasażerów, od dnia 30.03.2019 r. (sobota) zostaną wprowadzone następujące korekty rozkładów jazdy w dni powszednie:

linia 110 - przesunięcie odjazdu z Węgrzynowic z godz. 5:53 na godz. 5:51;
linia 169/469 - przesunięcie następujących odjazdów z Górki Narodowej: z godz. 21:16 na godz. 21:10 (kurs na linii 169) oraz z godz. 21:40 na godz. 21:34 (kurs na linii 469).

http://kmkrakow.pl/

PostNapisane: 28 mar 2019, o 07:53 
Moderator

@ Kaszmir - rezygnuję z dalszej dyskusji, uważając, że nie ma sensu kruszyć kopii o organizację zbiorkomu podczas remontu, który już dawno dobiegł końca...

Pozdrawiam!
LOKI

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1828 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1