Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 19 paź 2019, o 16:06

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 kwi 2019, o 15:11 
Dyrektor

Niezły ktoś ma polew z tej dyskusji ;)

PostNapisane: 14 kwi 2019, o 15:44 
Dyrektor

Przecież to nie żadna "marszrutyzacja" (czyli rozwiązanie systemowe) tylko lista pobożnych życzeń od Sasa do Lasa... Życzeń niemożliwych do zrealizowania w całości ze względów finansowych i strukturalnych. NB warto zwrócić uwagę na język jakim operuje p. "pierwszy doradca" :->

PostNapisane: 14 kwi 2019, o 15:59 
Kierownik

Proponuję aby pan pierwszy doradca przedstawił się z imienia i nazwiska, w celu weryfikacji, skoro ma przyzwolenia na upublicznienie tego co napisał.

PostNapisane: 14 kwi 2019, o 16:10 
Dyspozytor

Czemu ty dyskutujecie w ogóle w tym wątku? Wg mnie to co najmniej troll, a prawdopodobnie ktoś mający polewkę z dyskusji z Mistrzejowiczaninem.

PostNapisane: 14 kwi 2019, o 16:21 
Dyrektor

Ha ha ha. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Ten użytkownik to powinien od razu mieć bana, bo w tym temacie wyłącznie troll. Żeby 304 było w przegubach i 204 co 10 minut to musi być zgoda ze strony Wieliczki, a z tego co wiem to burmistrz Wieliczki nie chciał się zgodzić żeby jeździły przeguby na 304, więc celowo wprowadzasz w błąd.

A właśnie przecież miasto nie ma pieniędzy i niedawno proponowali cięcia, a tu widać że są tylko same wymysły. Coś jeszcze wymyślisz, może 283 co 10 minut?

Afterbirds napisał(a):
NB warto zwrócić uwagę na język jakim operuje p. "pierwszy doradca" :->

Dokładnie, wystarczy popatrzeć i dokładnie przeczytać nazwę tematu. Poziom podstawówki.

PostNapisane: 14 kwi 2019, o 20:04 
Specjalista

Nawet jeśli to "troll" to wasze podejście do osoby z szeroko pojętej "władzy" jest poniżej krytyki i stanowi odpowiedź, czemu nikt poważny i decyzyjny nigdy nie zniży sie poziomu dyskusji z "miłośnikami" którzy przecież wszystko wiedzą najlepiej. Właśnie dlatego. Jestem aktywny na forach od 14 lat i wszystkie tego typu próby kończyły sie szczuciem miłośników i ucieczką decydentów z każdego forum. :wall:

PostNapisane: 14 kwi 2019, o 20:15 
Dyrektor

Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie weźmie za przedstawiciela władz miasta osoby, która nie zna zasad ortografii, interpunkcji oraz nie potrafi poprawnie złożyć zdania i robi pełno literówek. Więc sorry, ale to jest szczucie osoby, która dla własnej uciechy robi wszystkich w wała. Osobiście nigdy nie zauważyłem, żeby na tym forum szczuto osobę, która rzeczowo się wypowiadała i potrafiła poprzeć swoje informacje jakimiś dowodami, więc uważam Twój post za kompletnie chybiony.

PostNapisane: 14 kwi 2019, o 20:27 
Dyspozytor

Nie piszę tego osobiście, więc nie bierzcie tego do siebie ani jako obrażanie, ale jesteście serio chyba jacyś głupi. Dalej dyskutujecie, zamiast dyskusję uciąć. I kolejny w z was powtarza truizmy o trollowaniu jako coś odkrywczego.

Tak jak w dyskusjach z Mistrzejowiczaninem. Wiem, że duży kwantyl urzędników w UM stanowią kretyni, ale nikt się nie obnosi z tym w prywatnych rozmowach.

PostNapisane: 14 kwi 2019, o 20:52 
Dyrektor

PanA napisał(a):
Mistrzejowiczanin, to twoja druga jaźń? :rotfl:

Słucham?

PanA napisał(a):
Tak jak w dyskusjach z Mistrzejowiczaninem. Wiem, że duży kwantyl urzędników w UM stanowią kretyni

Masz pojęcie o kretynach. A ładnie to tak obrażać? Jeszcze w dodatku zbiorowo?

Linia 14 z taborem mieszanym NGT6 i NGT8, Linia 52 w Krakowiakach i NGT8, stanowcze NIE dla bezzasadnej faworyzacji Krowodrzy Górki pod względem taborowym, NIE dla tuneli tramwajowych zamiast metra !!!

PostNapisane: 15 kwi 2019, o 07:08 
Pasażer

Napisze jeszcze raz posta:
Brałem udział w poprzedniej maksymalizacji z 2018 roku oraz jeszcze wcześniejszej.
Problemem są sprawy finansowe, kadrowe oraz taborowe.
Nie kpie z nikogo, to wymaga kultura osobista. Są to plany na zmianę siatek połączeń w Aglomeracji Krakowskiej zatwierdzone na przyszłe lata. Niektóre wejdą we wrześniu, niektóre trochę później.

PostNapisane: 15 kwi 2019, o 07:18 
Dyspozytor

A jestem Jackiem Majchrowskim i w podziękowaniu za to, że zostałem wybrany, od września uruchomię nowy program, bilet miesięczny w cenie 500+
Jakim cudem ten temat nie jest jeszcze zamknięty, a troll nie jest zbanowany?

PostNapisane: 15 kwi 2019, o 14:38 
Pasażer

lucapacioli napisał(a):
A jestem Jackiem Majchrowskim i w podziękowaniu za to, że zostałem wybrany, od września uruchomię nowy program, bilet miesięczny w cenie 500+
Jakim cudem ten temat nie jest jeszcze zamknięty, a troll nie jest zbanowany?

Contra Factum non Argumentum, Tertium non Datur i Roma non fuit Una Die Condita. Homo Homini Lupus est. O tempora o mores
Nie jestem trollem tylko twórcą Maksymalizacji 2019, przedstawiłem zapisy szczegółów Megaextramaxymalizacji 2019.

PostNapisane: 15 kwi 2019, o 16:00 
Dyspozytor

Skoro jesteś doradcą pana Kuliga, to podaj Imie i nazwisko swoje. Nikt z forum nie wierzy w to co piszesz. Nie wiem czy da się sprawidzić ale spróbować można.

PostNapisane: 15 kwi 2019, o 17:44 
Inspektor

I troll osiągnął swój sukces. Tyle osób już poświęciło 2 minuty by napisać post (w tym niestety też ja).

PostNapisane: 15 kwi 2019, o 19:43 
Dyrektor

obserwator napisał(a):
I troll osiągnął swój sukces. Tyle osób już poświęciło 2 minuty by napisać post (w tym niestety też ja).

I każdy pisze mniej więcej to samo...

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1