Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 23 wrz 2019, o 16:41

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2012, o 21:49 
Inspektor

Bądź zrobić oddzielne podforum z możliwością pisania informacji tylko przez administrację.

Tytuł:
PostNapisane: 25 lut 2013, o 12:05 
Dyspozytor

Dlaczego temat komunikacja miejska w 2013 roku został zamknięty?

Tytuł:
PostNapisane: 25 lut 2013, o 12:46 
Administrator

agatap napisał(a):
Dlaczego temat komunikacja miejska w 2013 roku został zamknięty?

Prawdopodobnie przez przypadkowe kliknięcie jednego z adminów. Dzięki za zgłoszenie, temat otworzony z powrotem :)

Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2013, o 23:31 
Specjalista

Jako, że jestem jeszcze stosunkowo 'świeżym' forumowiczem, to czy może mi ktoś wyjaśnić, co oznaczają 'tytuły'(?) nad zdjęciem profilowym? Niektórzy mają Inspektor, Dyrektor, Specjalista, Miłośnik.... Ja mam znawce. Miło mi, że przyznano mi taki tytuł :) chociaż sam nie uważam się za eksperta, od komunikacji miejskiej. Czy to jest jakiś system hierarchii forumowej? Im więcej postów ktoś napisał tym jest wyżej w hierarchii? I jeszcze jedno: Niektórzy mają taką informację, że pomogli 1,2,3 razy. Tego też nie rozumiem. Proszę o wyrozumiałość :)

Ostatnio edytowano 23 kwi 2013, o 23:46 przez robert0095, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2013, o 23:50 
Administrator

robert0095 napisał(a):
Jako, że jestem jeszcze stosunkowo 'świeżym' forumowiczem, to czy może mi ktoś wyjaśnić, co oznaczają 'tytuły'(?) nad zdjęciem profilowym? Niektórzy mają Inspektor, Dyrektor, Specjalista, Miłośnik.... Ja mam znawce. Miło mi, że przyznano mi taki tytuł :) chociaż sam nie uważam się za eksperta, od komunikacji miejskiej. Czy to jest jakiś system hierarchii forumowej? Im więcej postów ktoś napisał tym jest wyżej w hierarchii?

Tak, rangi są następujące (ilość postów / ranga)
- Pasażer 0
- Znawca 15
- Miłośnik 50
- Specjalista 150
- Inspektor 300
- Dyspozytor 500
- Kierownik 750
- Dyrektor 1000

robert0095 napisał(a):
I jeszcze jedno: Niektórzy mają taką informację, że pomogli 1,2,3 razy. Tego też nie rozumiem. Proszę o wyrozumiałość :)

Punkt za pomoc może przyznać autor danego tematu dowolnemu innemu użytkownikowi, jeśli jego wypowiedź była pomocna (przycisk "Pomógł" pod postem). Punkt przyznać może tylko autor danego tematu, nawet moderatorzy nie mają takiej możliwości :)

Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2013, o 09:55 
Specjalista

W sumie to podoba mi się taki system rang, lecz teraz kiedy o nich napisałeś, może stać się tak, że szczególnie nowi użytkownicy będą zaśmiecać forum bezsensownymi postami/ tematami byle tylko wspiąć się wyżej w hierarchi, żeby nie być szarym pasażerem, znawcą :) Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo lubię to forum (jest to dla mnie prawie jedyne wiarygodne źródło informacji o tym co się dzieje na mieście) chociaż czasami na poprawę humoru fajnie sobie poczytać posty z kosza niektórych użytkowników.

Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2013, o 12:11 
Specjalista

Czy nie można czegoś zrobić z tym powiadomieniem o cookies? Za każdym razem gdy usuwam wszystkie dane z przeglądarki telefonu czy komputera, to pojawia się ten komunikat. Na innych stronach jest on zdecydowanie mniejszy.

Tytuł:
PostNapisane: 3 cze 2013, o 16:58 
Wisielec pomostowy

Prosiłbym o przemyślane i sensowne pisanie postów:
Po fali postów bez treści lub ograniczających się do treści nakazujących kasację i/lub prenatalną zmianę treści posta, wprowadzam tymczasowe obostrzenia:
Od dziś znacząca zmiana treści postu, na treść typu: "del", "do kasacji" itp. będą karane podwójnymi ostrzeżeniami, aż do odwołania!

Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

Ostatnio edytowano 3 cze 2013, o 16:58 przez Coffee, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2013, o 22:31 
Dyrektor

Po przeniesieniu postów dot. ustroju politycznego z wątku o Nowej Hucie to nowego wątku, forum ciągle informuje mnie że w wątku "Nowa Huta" są nowe nieprzeczytane posty :/

Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2013, o 12:36 
Administrator

tomta1 napisał(a):
Po przeniesieniu postów dot. ustroju politycznego z wątku o Nowej Hucie to nowego wątku, forum ciągle informuje mnie że w wątku "Nowa Huta" są nowe nieprzeczytane posty :/

1. Czy próbowałeś opcji "Oznacz temat jako czytany" w tym temacie?
2. Czy próbowałeś opcji "Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane" w obu kategoriach forum (tzn. i "Kraków w dyskusji" i "Inne")?

Jeśli żadne nie pomaga, możesz też spróbować najpierw w 1. opcji "Oznacz temat jako nieczytany" a potem dopiero "Oznacz temat jako czytany".

Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2013, o 14:51 
Dyrektor

O, to pomogło. Ale imho powinno działać i bez tego, bo wszystkie posty w obydwóch tematach zostały przeze mnie przeczytane ;)

Ostatnio edytowano 1 sie 2013, o 14:56 przez tomta1, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2013, o 14:56 
Administrator

tomta1 napisał(a):
O, to pomogło. Ale imho powinno działać i bez tego, bo wszystkie posty w obydwóch tematach zostały przeze mnie przeczytane ;)

Uf. Też zdarzały mi się takie przypadki i na szczęście powyższe pomagało. Cóż, błąd skryptu.

Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2013, o 08:02 
Dyrektor

Czy można prosić o zamianę kolejności wyświetlania się tekstu znajdującego się w tytule strony? Obecnie (dla tej strony) brzmi on:
Kod:
Platforma Komunikacyjna Krakowa  :: Sprawy techniczne & forumowe
Gdy jest otwartych wiele kart, widzę tylko wśród nich same napisy "Platforma Komunikac..." i za Chiny Ludowe nie jestem w stanie odgadnąć, który wątek jest w której karcie. Gdybyście zamienili kolejność na taką:
Kod:
Sprawy techniczne & forumowe :: Platforma Komunikacyjna Krakowa
...to wtedy od razu, widząc "Sprawy techniczne &...", wiedziałbym, że w tej karcie mam otwarte sprawy techniczne ;) Przy okazji, tam w tytule są dwie spacje przed dwukropkiem :P

Gdyby ktoś podniósł argument, że wtedy nie wiadomo, czy to PKK jest w danej karcie czy nie, to przecież zawsze może spojrzeć na favikonę ;)

Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2013, o 22:28 
Dyrektor

Podbijam. Wszyscy admini (i nawet moderatorzy!) byli na forum, a nikt nie odpisał czy dasię lub niedasię i czy moja prośba spotkała się z aprobatą.

Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 20:05 
Wisielec pomostowy

Teoretycznie dałoby się. Praktycznie musiałbym rozwalić cały plik z układem forum i mieszać kolumnami. Po ostatniej awarii, wirusie i dwukrotnych przenosinach nie tykałbym tego pliku, bo jeden fałszywy ruch i mamy po forum...

Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

Ostatnio edytowano 6 wrz 2013, o 20:27 przez Coffee, łącznie edytowano 2 razy

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1