09.09.2022
: 9 wrz 2022, o 08:54
Według ttss na "74" mamy jeden skład wiedeńców z Podgórza. Coś nowego.
Czy po zakończeniu kursu przy Kombinacie będzie zjeżdżał "na pusto" przez całe miasto do stajni na Brożka?
W MPK się chyba kasa przelewa.
Czy po zakończeniu kursu przy Kombinacie będzie zjeżdżał "na pusto" przez całe miasto do stajni na Brożka?
W MPK się chyba kasa przelewa.