Strona 1 z 1

09.09.2022

: 9 wrz 2022, o 08:54
autor: kucyk
Według ttss na "74" mamy jeden skład wiedeńców z Podgórza. Coś nowego. :)

Czy po zakończeniu kursu przy Kombinacie będzie zjeżdżał "na pusto" przez całe miasto do stajni na Brożka? :eek:

W MPK się chyba kasa przelewa. :lmao: