Sprawy techniczne & forumowe

Codzienne aktualności z Grodu Kraka

Moderator: Moderatorzy

Adams
Dyrektor
Posty: 1176
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 22:34

Sprawy techniczne & forumowe

#646 Post autor: Adams » 24 lut 2020, o 10:38

Locutus pisze:
19 lut 2020, o 08:20
Jak zapewne wielu z was już się zorientowało, Kaszmir otworzył nowe forum o tej samej nazwie co nasze. Znającym polską scenę cięższego grania zapewne od razu skojarzyło się to z sytuacją w której mieliśmy dwa zespoły o nazwie Kat - w tym jeden z Romanem Kostrzewskim.
 
Będę brutalny. Koleś o nicku @Kaszmir wraz ze swoimi kolesiami nie ma za grosz taktu, ambicji i honoru. Człowieku jest wolny rynek i możesz sobie zakładać co chcesz, ale może by tak pasowało ruszyć mózgownicę i wymyślić coś swojego, a nie perfidnie zrzynać i podszywać  się pod coś ,co już funkcjonuje i jest rozpoznawalne. Nie byłeś Kaszmirze jedynym założycielem PKK więc nie masz najmniejszego prawa używać tej nazwy pod własnym szyldem. Wystarczającego dziadostwa już narobiłeś z aferą o motorniczym i dalej robisz dziadostwo. Ty chyba masz we krwi lansowanie się czyimś kosztem. Mam nadzieję że kiedyś ten lans Ci się czkawką odbije, czego Ci życzę. Tyle ode mnie.
 
 
Ostatnio zmieniony 24 lut 2020, o 11:18 przez Adams, łącznie zmieniany 1 raz.

volferssj
Kierownik
Posty: 778
Rejestracja: 9 gru 2014, o 23:02
Lokalizacja: Kraków

Sprawy techniczne & forumowe

#647 Post autor: volferssj » 24 lut 2020, o 10:59

"Moda na sukces" odc. 2197. Żałosne, aż się zaglądać odechciało.

franio
Miłośnik
Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2013, o 22:38
Lokalizacja: Golkowice

Sprawy techniczne & forumowe

#648 Post autor: franio » 24 lut 2020, o 11:52

Popieram przedmówcę...

PanA
Dyrektor
Posty: 1093
Rejestracja: 8 lip 2015, o 11:07

Sprawy techniczne & forumowe

#649 Post autor: PanA » 24 lut 2020, o 15:41

Moda na sukces faktycznie się zrobiła, ale niestety też smutne jest to, że zaczęło się od patusowego bronienia motorniczego. Jak to forum ma być wartościowe, skoro nie dość, że są przepychanki w admince, to jeszcze mamy patologiczną sekcję a'la mikole?
MKM-owie to jednak wielkie: xD

Awatar użytkownika
Coffee
Wisielec pomostowy
Posty: 6573
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 15:59
Lokalizacja: Kraków - Borek Fał.
Kontakt:

Sprawy techniczne & forumowe

#650 Post autor: Coffee » 24 lut 2020, o 16:00

PanA pisze:
24 lut 2020, o 15:41
to jeszcze mamy patologiczną sekcję a'la mikole?
Akurat ta część właśnie się "obraziła" i wyszła podszywać się pod oryginalne PKK.
Obrazek
Obrazek
Ich will dass ihr mir vertraut
Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

Castaway
Dyspozytor
Posty: 689
Rejestracja: 27 mar 2012, o 13:11
Lokalizacja: Małopolska

Sprawy techniczne & forumowe

#651 Post autor: Castaway » 24 lut 2020, o 16:09

Kaszmir jak najbardziej ma szansę na stworzenie dobrego forum, bo jest najbardziej kompetentną osobą z całej ekipy PKK. Ale czemu nie mógł wybić się na niepodległość pod nową nazwą? Zaszkodzi i temu i swojemu forum. Bez sensu.
Oficjalna liczba mieszkańców Krakowa: 766 tys.
Realna liczba mieszkańców Krakowa: 766 tys. zameldowanych + 200 tys. studentów + 200 tys. byłych studentów i słoików + min. 300 tys. gości ze Wschodu + dziesiątki tysięcy turystów = minimum 1,5 mln.

Awatar użytkownika
Coffee
Wisielec pomostowy
Posty: 6573
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 15:59
Lokalizacja: Kraków - Borek Fał.
Kontakt:

Sprawy techniczne & forumowe

#652 Post autor: Coffee » 24 lut 2020, o 16:17

Castaway pisze:
24 lut 2020, o 16:09
Kaszmir jak najbardziej ma szansę na stworzenie dobrego forum, bo jest najbardziej kompetentną osobą z całej ekipy PKK.
No właśnie coś ostatnio z tymi kompetencjami ma na bakier. Samowola, pomimo sprzeciwu większości; tworzenie iluzji bycia "tym dobrym"; podszywanie się; sugerowanie, że wszystko jest tylko i wyłącznie jego zasługą. Po prostu pełna profeska :D
Castaway pisze:
24 lut 2020, o 16:09
Zaszkodzi i temu i swojemu forum
No i właśnie o to tu chodzi. Zamiast jak człowiek rozwiązać problem, porozmawiać jak człowiek z nami, Kaszmir próbuje teraz wszystkim (poza sobą) zaszkodzić. To są te kompetencje?
 
 
Obrazek
Obrazek
Ich will dass ihr mir vertraut
Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

Kuciak
Inspektor
Posty: 358
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 08:11
Lokalizacja: Kraków

Sprawy techniczne & forumowe

#653 Post autor: Kuciak » 24 lut 2020, o 20:25

krk pisze:
23 lut 2020, o 21:18
A tak przy okazji to ile osób dostało na pw "zaproszenie" na nowe forum o treści:
Hej

Od dzisiaj jesteśmy także na https://forum.pkk.net.pl/

Zapraszamy
Nie opowiadam się po żadnej ze stron, ale pisanie takich wiadomości które wprowadzają w błąd i sugerują, że jest to tylko jakiś alternatywny adres forum jest skandaliczne i nie życzę sobie takiego spamu. Trzeba było napisać uczciwie a nie bawić się w jakieś takie podchody.
 
Taką samą wiadomość dostałem i nie omieszałem napisać wiadomości zwrotnej co o tym myślę.
Nawet powiem więcej. Była to osoba o nazwie "Łukasz" Moderator FB PKK. Jeszcze bezczelnie udawał że nie wie o co mi chodzi i o co miałem pretensje. :thumbdown:

 
 
 

Łukasz
Moderator fb pkk
Posty: 3543
Rejestracja: 15 mar 2014, o 21:03
Lokalizacja: Kraków->Nowa Huta

Sprawy techniczne & forumowe

#654 Post autor: Łukasz » 24 lut 2020, o 20:46

Prosimy o prowadzenie merytorycznej i kulturalnej dyskusji oraz nie obrażanie innych forumowiczów. Dzięki.

Awatar użytkownika
Coffee
Wisielec pomostowy
Posty: 6573
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 15:59
Lokalizacja: Kraków - Borek Fał.
Kontakt:

Sprawy techniczne & forumowe

#655 Post autor: Coffee » 24 lut 2020, o 20:48

Łukasz pisze:
24 lut 2020, o 20:46
Prosimy o prowadzenie merytorycznej i kulturalnej dyskusji oraz nie obrażanie innych forumowiczów. Dzięki.
 
1. Kto niby prosi?
2. Przecież jest kulturalnie i merytorycznie.
Znów chcesz pokazówkę zrobić?
 
Obrazek
Obrazek
Ich will dass ihr mir vertraut
Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

Awatar użytkownika
tarantulaw2
Dyrektor
Posty: 1078
Rejestracja: 4 lis 2013, o 10:37

Sprawy techniczne & forumowe

#656 Post autor: tarantulaw2 » 24 lut 2020, o 20:54

Łukasz pisze:Prosimy o prowadzenie merytorycznej i kulturalnej dyskusji oraz nie obrażanie innych forumowiczów. Dzięki.
Przecież nie jesteś w administracji tego forum, więc wtf?
A drugie wtf - gdzie ktoś kogoś obraża?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Jopek36
Dyrektor
Posty: 2115
Rejestracja: 30 mar 2010, o 18:45
Lokalizacja: Kraków

Sprawy techniczne & forumowe

#657 Post autor: Jopek36 » 24 lut 2020, o 21:49

Miałem się więcej w tym wątku nie udzielać, ale pośrednio zostałem wywołany do tablicy. Drodzy Forumowicze jest mi przykro, że staliście się świadkami całej tej adminkowej kłótni i żałuję, iż nie udało mi się powstrzymać schizmy, pozostaje mi przeprosić Was za to zamieszanie.

Loki wspominał o proponowanym przeze mnie rozwiązaniu, gdzie chciałem pogodzić zwaśnione strony poprzez wybranie jednego neutralnego admina na forum jak i fb, gdzie reszta byłaby moderatorami. Niestety zarówno Kaszmir jak i Coffee nie zgodzili się na ustępstwa ze swoich stron, co przekreśliło możliwość pokojowego zakończenia konfliktu i pozostawienia PKK w jedności.

Autorem loga PKK jestem ja i udzielam pozwolenia na użytkowanie jego na stronach: facebook.com/PKKinfo, pkk.info.pl, pkk.net.pl do odwołania.

Adams, cóż bardzo prymitywna "wycieczka personalna" i do tego złowrogie życzenia, słabe to... Szkoda, że niektórzy traktują to jako kulturalną wypowiedź :(

Adams
Dyrektor
Posty: 1176
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 22:34

Sprawy techniczne & forumowe

#658 Post autor: Adams » 24 lut 2020, o 22:27

Jopek36 pisze:
24 lut 2020, o 21:49
Adams, cóż bardzo prymitywna "wycieczka personalna" i do tego złowrogie życzenia, słabe to... Szkoda, że niektórzy traktują to jako kulturalną wypowiedź :(
 
Jak już to prymitywni jesteście Wy, bo inaczej nie da się nazwać tego co zrobiliście. Mało tego, robicie z siebie święte krowy i nie poczuwacie się do winy. Kilka lat temu sam byłem w niemalże identycznej sytuacji. Po konflikcie w administracji  na jednym z forów kolejowych, we trzech postanowiliśmy utworzyć nowe. Jednak nawet do głowy nam nie wpadło żeby kopiować nazwę, tylko wymyśliliśmy swoją własną. Niestety, ale i w taki sposób forum nie przetrwało, więc ten Wasz plagiat padnie szybciej niż się Wam to wydaje. 
 
 
 

GoMeZz391
Moderator fb pkk
Posty: 303
Rejestracja: 28 lis 2015, o 14:49
Kontakt:

Sprawy techniczne & forumowe

#659 Post autor: GoMeZz391 » 24 lut 2020, o 22:39

Pomysłodawca pierwszego forum PKK był Kaszmir.
Pierwszy post na tym forum (2 forum PKK) był w 2 półroczu 2009 lub 2010, a stare forum było napewno już w 1 półroczu tego roku (dokładny rok bym musiał sprawdzić).
Logo PKK (Jopek36) a nazwa PKK (Kaszmir) to dwie różne rzeczy. Co to nazwy to pełne prawa ma Kaszmir, a do logo Jopek36 i tyle w temacie. Najlepszym pomysłem by było zastrzeżenie w urzędzie nazwy i logo do konkretnych osób, lecz wiąże się to z kosztami i większość spraw)
 

Awatar użytkownika
Jopek36
Dyrektor
Posty: 2115
Rejestracja: 30 mar 2010, o 18:45
Lokalizacja: Kraków

Sprawy techniczne & forumowe

#660 Post autor: Jopek36 » 24 lut 2020, o 22:41

Adams pisze:
24 lut 2020, o 22:27
Jak już to prymitywni jesteście Wy, bo inaczej nie da się nazwać tego co zrobiliście. Mało tego, robicie z siebie święte krowy i nie poczuwacie się do winy. Kilka lat temu sam byłem w niemalże identycznej sytuacji. Po konflikcie w administracji  na jednym z forów kolejowych, we trzech postanowiliśmy utworzyć nowe. Jednak nawet do głowy nam nie wpadło żeby kopiować nazwę, tylko wymyśliliśmy swoją własną. Niestety, ale i w taki sposób forum nie przetrwało, więc ten Wasz plagiat padnie szybciej niż się Wam to wydaje.
 
Adams udzielam upomnienia za łamanie Art. 2 §2 oraz Art. 2 §3 regulaminu - umiarkuj język, eliminując niepotrzebne zaczepki i osobiste docinki względem innych osób.
 
 
 
 
 
 
 

ODPOWIEDZ

Wróć do „I. Dzisiaj na mieście”