Sprawy techniczne & forumowe

Codzienne aktualności z Grodu Kraka

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kaszmir
Moderator fb pkk
Kontakt:

#601 Post autor: Kaszmir » 30 sty 2020, o 23:28

dominik pisze:Z kolei ja zdecydowałem o swojej rezygnacji po publikacji zdjęcia motorniczego, które wrzuciłeś bez konsultacji z większością adminki. Potem jeszcze miałeś pretensję, że nie wniosłem sprzeciwu mimo odczytania wiadomości. Owszem, odczytałem wiadomość, ale nawet nie zdążyłem wyrazić swojego zdania, bo post wisiał już na fanpage. Nie minęło pół godziny, a zaczął się hejt od moich znajomych o tym, że współtworzę konfidencki portal. W tym samym dniu odpiąłem sobie uprawnienia do fb pkk, a grupy opuściłem parę dni później. Nie żałuję decyzji i dziś postąpiłbym tak samo.
Post wrzuciłem po półgodzinnej dyskusji na grupie adminkowej, podczas której wypowiadało się przynajmniej parę osób i NIKT nie protestował. Twoje zarzuty są bezpodstawne - 99% postów które wrzucaliśmy nikt nigdy z nikim nie konsultował - Ty też nie, tak działa nasz fanpage i jakoś wcześniej Ci to nie przeszkadzało. Jeśli uważasz, że posty trzeba było uzgadniać, to czemu nigdy tego nie zgłosiłeś?

Ale. Byłem świadom, że ten post jest "kontrowersyjny" więc specjalnie przez pół godziny o nim dyskutowaliśmy, w drodze wyjątku - a że nie każdy zdążył akurat być na czacie? Gdybyśmy mieli czekać na każdego z kilkunastu osób, to nigdy żaden post by nie szedł o czasie - bo niektórzy na grupę wchodzą bardzo rzadko, a wypowiadają się już praktycznie w ogóle.

Tak, pewnie trzeba było go przedyskutować dłużej - może nie pół godziny, a godzinę, dwie, parę. To jest nasz błąd. Sęk w tym, że Ty W OGÓLE nie postanowiłeś z nami o tym porozmawiać, po prostu powiedziałeś do widzenia, opuściłeś grupę i tyle po sobie zostawiłeś. NIC mi nie napisałeś, nie zgłosiłeś ŻADNEGO problemu przed odejściem, nic nawet nie chciałeś przedyskutować, nawet zapytać czy masz rację, czy ja mogę coś poprawić, dać mi szansę cokolwiek wyjaśnić albo uzgodnić.

Wrzucenie postu było pomyłką - i się o tym zorientowaliśmy. Sęk w tym, że nawet nie chciałeś pomóc w rozwiązaniu sytuacji - przyszedł pierwszy problem, wyszedłeś i zostawiłeś nas samych.

Wasze zachowanie w tym temacie jest SKANDALICZNE. Jeden odchodzi bez słowa, i jeszcze ma do nas pretensje. Drugi jest do mnie miły przez lata, zaprasza na imprezy a teraz dowiaduję się że jednak jest obrażony. Trzeci pisze nieprawdziwe rzeczy o mnie, nie ma nawet odwagi przeprosić, a na dokładkę jeszcze - razem z dwiema innymi osobami - mnie publicznie wyzywa, ŁAMIĄC POLSKIE PRAWO.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2020, o 23:34 przez Kaszmir, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Moderator fb pkk
Kontakt:

#602 Post autor: Kaszmir » 30 sty 2020, o 23:30

Cukier pisze:To jak to w końcu było z tą rzekomą samowolną secesją fanpejdżu wbrew demokratycznemu głosowaniu? Z banowaniem się nawzajem, ze ściąganiem sobie uprawień? Kto zaczął, o co poszło i czemu tak dziecinnie to rozwiązywać?
Ja w ostatnim czasie nikogo ani nie banowałem, ani nikomu nie zmieniałem uprawnień - czy to na forum, czy to na fanpage'u. Locutus i Coffee z fanpage odeszli dobrowolnie w wakacje, gdy w dyskusji sami przyznali, że się nim nie zajmują. W poniedziałek na forum zalogowałem się do panelu administracyjnego by... usunąć sobie uprawnienia admina. Co zresztą widać, bo pożegnanie napisałem już jako zwykły użytkownik.

Co do secesji - dobrze, że przypominasz o tym temacie. Locutus wrzucił na adminkę ankietę "czy chcemy pojednania, czy secesji". Za secesją była jedna osoba (nie ja), za pojednaniem sześć. Ja powiedziałem, że jestem za pojednaniem, jednak z forum chcę odejść, pokojowo - bo nie akceptuję takich zachować ze strony Coffee'go. A Locutus stwierdził, że skoro "pojednanie" to nie wolno mi odejść - tym samym próbował pozbawić mnie prawa do wolnego wyboru.
Cukier pisze:Mnie przede wszystkim zastanawia, po co ktoś miałby Cię atakować, skoro masz (a przynajmniej miałeś) tak nieposzlakowaną opinię czy to na forum, czy jako bloger. Zawsze trzymający poziom i kulturę dyskusji, nie zależnie jak bardzo druga strona by prowokowała. Komu taki dobry duch forum miałby przeszkadzać?
Ja też się zastanawiam. Pokazałem Wam wcześniej screeny, że jeszcze pół roku temu Adams był dla mnie miły i zapraszał mnie na imprezy, a dziś ma do mnie żale o sytuację sprzed wielu lat. Uwierz mi, Cukier, też zastanawiam się co tu się dzieje.

Wyjaśnień i powodów pewnie jest wiele, nie jestem psychologiem, nie mi tu decydować. Pamiętaj jednak, że każda osoba która jest decyzyjna, zawsze będzie zbierać sobie przeciwników - bo zawsze każda decyzja komuś się nie będzie podobać.
Cukier pisze:Jeśli Coffee w admince tak wszystkich za mordę trzymał, to serio jest tylko jeden który ma odwagę się zbuntować? Jeśli Kaszmir jest niesłusznie oskarżany to naprawdę nie ma w admince nikogo, dla którego sprawiedliwość, prawda i dobre imię wieloletniego kompana znaczyłyby coś więcej niż zachowanie przywilejów?
Po pierwsze - wypowiadał się tu też Łukasz, czemu go pominąłeś?
Po drugie - nie ukrywajmy, wylało się tu bagno. Nie każdy ma chęć się w nim tarzać. Tak jak pisałem, pracujemy z resztą adminki nad rozwiązaniem problemu - jednak potrzebujemy czasu. Do tego momentu reszta po prostu nie chce się tarzać w tym. Ja też bym nie chciał, ale jestem bezpośrednio atakowany.

Awatar użytkownika
maria
Dyrektor

#603 Post autor: maria » 30 sty 2020, o 23:41

Cały problem z fanpagem był taki że tylko część pracowała przy jego obsłudze ale do wygłaszania opinii o tej pracy, zwłaszcza krytycznych, to już chętni byli wszyscy. Prawda jest taka, że najwięcej przy fanpage'u robił Kaszmir, więc i siłą ręczy najczęściej zdarzało mu się popełniać błędy - w końcu robione to jest w ramach hobby, bez jakiegoś przygotowania PR-owego ale wg mnie w ogólnym rozrachunku zrobił kawał dobrej roboty patrząc na popularność profilu i to ze zdanie PKK zaczęło się liczyć w mediach, Zikicie/ZTP, MPK, a nawet wśród polityków krakowskich.
Niestety m. in. krytyka sprawiła ze Kaszmir nie wytrzymał, zrezygnował z forum chcąc zatrzymać tylko opiekę na FB i rozdzielić je tym samym na bardziej niezależne jednostki.

Co do reszty sporów to nie chcę się wypowiadać, bo moja aktywność na forum ostatnimi czasy była bardzo kiepska.
Mogę tylko dodać, bo w całym tym zamieszaniu chyba to nigdzie nie wyszło, ze wróciłam w ostatnich dniach do moderowania fanpage'a.
Rozwinięte miasto to nie takie, w którym biedni jeżdżą samochodami. W rozwiniętym mieście bogaci podróżują komunikacją publiczną - Enrique Penalosa.

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Kontakt:

#604 Post autor: Locutus » 31 sty 2020, o 08:27

Już raz mijanie się z prawdą Kaszmira prostowałem w tym wątku, czas na kolejne sprostowanie.

Głosowanie o którym mowa:

Obrazek
Obrazek

Na koniec głosowania Kaszmir:

- wraz z Łukaszem założył osobny czat dla części adminki zajmującej się PKK
- zbanował z tego czatu mnie (po tym jak zostałem tam dodany przez Mseifera) i zapobiegł dodawaniu innych członków adminki niezajmujących się bezpośrednio FB PKK do tego czatu (co de facto wykluczyło nas nie tylko z procesu decyzyjnego, ale przede wszystkim z jakichkolwiek informacji na temat tego, co się dzieje w facebookowej części portalu)
- wraz z Adrianem zdegradował Mseifera na FB PKK z administratora do moderatora za to, że Mseifer ośmielił się skrytykować samowolę, groził mu także banem

Wszystkie te działania mogę w razie potrzeby udokumentować screenshotami.

Nie muszę dodawać, że żadnej dyskusji nad nowymi punktami regulaminu, który usankcjonowałby większą autonomię obu składowych PKK - forum i FB - nie było. Z dnia na dzień obudziliśmy się z nowym czatem, do którego nie wszyscy mieli dostęp, a krytyków uciszono...

Dla wszelkiej jasności wyjaśnię także, że do tej pory, choć każdy z członków adminki PKK miał zakres odpowiedzialności (i - co za tym idzie - uprawnień moderatorskich) wedle własnej woli albo tylko na FB albo tylko na forum, albo i tu i tu, to jednak wszystkie decyzje podejmowaliśmy wspólnie i był jeden tylko czat adminkowy.

A teraz niech mi ktoś powie, że Kaszmir zastosował się do wyników głosowania...

Pozdrawiam!
LOKI

PS. Nie próbowałem też Kaszmira zatrzymać przemocą na forum. Pisałem tylko, że doceniam jego ogromny wkład i mam nadzieję, że zmieni zdanie i zechce pozostać w forumowej admince.
Komunikacja miejska ma być dla ludzi. Nigdy na odwrót.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Moderator fb pkk
Kontakt:

#605 Post autor: Kaszmir » 31 sty 2020, o 09:39

I tu widzicie kolejny problem - niektórzy, cokolwiek by się nie działo i kto by nie był za to odpowiedzialny, zwalali zawsze winę na mnie. Nawet jeśli nie miałem z tym nic wspólnego. Wspomnianą grupę na fb stworzył Łukasz, ale Locutus oczywiście już pisze "stworzył ją Łukasz wraz z Kaszmirem". Tu znów macie dowód:

Obrazek

Rafała zdegradował w uprawnieniach na fb Adrian, nie ja, ale Locutus oczywiście już pisze że zrobiłem to "wraz z Adrianem". Rafał też pierwsze co zrobił to oskarżył mnie, dopiero gdy Adrian potwierdził że to nie ja, to mnie Rafał przynajmniej przeprosił:

Obrazek

A czy Lotutus przeprosi mnie za pisanie nieprawdy?

A grupa powstała, by osoby odpowiedzialne za fb pkk mogły się naradzać, bez rozpraszania przez osoby które nie mają żadnego doświadczenia przy prowadzeniu fanpage'a, ale mają najwięcej do gadania. Przy okazji potwierdzam - Maria wróciła do zajmowania się fb pkk, również Adrian (admin) jest tam znów aktywny :)

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Kontakt:

#606 Post autor: Locutus » 31 sty 2020, o 10:43

Ciągle zapominam, że z Tobą trzeba absolutnej precyzji... Nie można napisać "Jasio z Zosią ubrali choinkę", trzeba sprecyzować, kto choinkę rozłożył, kto założył oświetlenie, a kto bańki...

A zatem:

Pisząc "Kaszmir z Łukaszem założyli osobny czat dla administratorów FB, z którego wykluczyli wszystkich niezajmujących się FB" miałem na myśli to, że Łukasz założył czat, a Kaszmir zajął się wykluczaniem.
Pisząc "Kaszmir z Adrianem pozbawili Mseifera uprawnień administratorskich na FB" miałem na myśli to, że Adrian pozbawił go tych uprawnień, a Kaszmir zadbał, by nie zostały one przywrócone.

Przepraszam za brak precyzji.

Screeny wieczorem lub jutro (chyba że Mseifer wrzuci je wcześniej).

Pozdrawiam!
LOKI

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Kontakt:

#607 Post autor: Locutus » 31 sty 2020, o 12:17

Znalazłem krótką chwilę czasu, więc obiecane screeny:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Telefon mam po francusku, ale jeśli ktoś ma wątpliwości czy "Jacek Mosakowski vous a retiré du groupe" znaczy "Jacek Mosakowski usunął cię z grupy", zawsze może sprawdzić na Google Translate.

W przypadku jakichś zastrzeżeń dotyczących RODO (bo i tego już się spodziewam) - niczego nie ujawniam, wszak nasz Kaszmir został osobą publiczną już jakiś czas temu: https://gibala.pl/jacek-mosakowski-twor ... ie-gibaly/

Pozdrawiam!
LOKI

dominik
Moderator

#608 Post autor: dominik » 31 sty 2020, o 15:15

Kaszmir pisze: Post wrzuciłem po półgodzinnej dyskusji na grupie adminkowej, podczas której wypowiadało się przynajmniej parę osób i NIKT nie protestował. Twoje zarzuty są bezpodstawne - 99% postów które wrzucaliśmy nikt nigdy z nikim nie konsultował - Ty też nie, tak działa nasz fanpage i jakoś wcześniej Ci to nie przeszkadzało. Jeśli uważasz, że posty trzeba było uzgadniać, to czemu nigdy tego nie zgłosiłeś?
Oczywiście nie są bezpodstawne. Nie rozmawiamy o 99% postów tylko o tym konkretnym przypadku, któremu należało się dokładniej przyjrzeć ze względu sporo niejasności. Nie chodzi o brak konsultacji tylko fakt pośpiesznego i zbyt pochopnego działania, które miało swoje negatywne konsekwencje.
Kaszmir pisze: Sęk w tym, że Ty W OGÓLE nie postanowiłeś z nami o tym porozmawiać, po prostu powiedziałeś do widzenia, opuściłeś grupę i tyle po sobie zostawiłeś. NIC mi nie napisałeś, nie zgłosiłeś ŻADNEGO problemu przed odejściem, nic nawet nie chciałeś przedyskutować, nawet zapytać czy masz rację, czy ja mogę coś poprawić, dać mi szansę cokolwiek wyjaśnić albo uzgodnić.

Wrzucenie postu było pomyłką - i się o tym zorientowaliśmy. Sęk w tym, że nawet nie chciałeś pomóc w rozwiązaniu sytuacji - przyszedł pierwszy problem, wyszedłeś i zostawiłeś nas samych.
To też nie jest prawdą. Tego samego dnia poinformowałem na czacie, że w związku z zaistniałą sytuacją odpinam sobie uprawnienia do fb pkk. Zostałem zaatakowany, że siedziałem cicho mimo odczytania wiadomości, a ja po prostu nie zdążyłem się z tym zapoznać. Do grup jeszcze należałem co najmniej 4-5 dni i nikt nie podejmował dyskusji na mój temat. Czara goryczy przelała się w momencie gdy na czacie adminki wylał się hejt na byłych adminów (Adriana i Adama) tylko dlatego, że skrytykowali publicznie ten post. Wtedy postanowiłem już całkowicie się wycofać i była to dobra decyzja, bo jak widać konflikty w PKK są na każdym kroku.
Kaszmir pisze: Wasze zachowanie w tym temacie jest SKANDALICZNE. Jeden odchodzi bez słowa, i jeszcze ma do nas pretensje. Drugi jest do mnie miły przez lata, zaprasza na imprezy a teraz dowiaduję się że jednak jest obrażony. Trzeci pisze nieprawdziwe rzeczy o mnie, nie ma nawet odwagi przeprosić, a na dokładkę jeszcze - razem z dwiema innymi osobami - mnie publicznie wyzywa, ŁAMIĄC POLSKIE PRAWO.
Skandaliczne to są Twoje techniki manipulacji psychologicznej, które stosujesz wobec nas. Nie mam pretensji do nikogo i tak jak już wcześniej wspomniałem - dziś podjąłbym taką samą decyzje. O Adamie to chyba dobrze świadczy, że zapraszał na imprezy, To byłaby dobra okazja to zażegnania konfliktów sprzed lat. Z kolei Adrianowi się nie dziwię, bo wrzucasz screeny z 2016 i 2017, a adminkę ostatecznie opuścił w styczniu 2019.

Awatar użytkownika
Coffee
Wisielec pomostowy
Kontakt:

#609 Post autor: Coffee » 31 sty 2020, o 20:43

A tak, jak już jesteśmy w temacie bycia je***ną szują (co podtrzymuje) i moralności Kaszmira, to proszę:
Obrazek

1.) Z moderacji FB PKK zrezygnowałem sam, bez niczyjej namowy.
2.) Kilka tygodni wcześniej Kaszmir naciskał abym sam zrezygnował.
Obrazek
Obrazek
Ich will dass ihr mir vertraut
Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

Awatar użytkownika
Cukier
Dyrektor

#610 Post autor: Cukier » 31 sty 2020, o 21:32

1. Skoro w zakresie fanpejdża jest znacznie więcej gęb do dyskutowania niż do rąk do mrówczej roboty, to uważam za całkiem zasadne stworzenie sobie własnej konwersacji tylko dla tych którzy faktycznie się fanpejdżem zajmują. Oczywiście spośród dotychczasowej adminki członkostwo dobrowolne przy założeniu, że chcesz mieć prawo głosu to najpierw ubrudź sobie ręce.

2. Skoro wobec braku czasu (przez wystarczająco dużo roboty z ogarnianiem 70k fanpejdża) ni chęci (przez stęchłą atmosferę i niedocenienie wysiłków) Kaszmir nie chciał na forum stać adminem służącym tylko do świecenia się na czerwono, który brudną robotą się zbytnio nie kala (co jest tu całkiem powszechne) i honorowo podał się do dymisji, to dlaczego reszta adminki tego nie uszanowała? Demokracja demokracją, ale trzymanie kogoś na siłę wbrew jego woli to przemoc a nie demokracja.

Jedni nie są zainteresowani administrowaniem fanpejdża, inni nie są zainteresowani administrowaniem forum - idealne warunki by podzielić się kompetencjami, mieć mniej obowiązków do ogarniania i tym samym możliwość robienia tego lepiej (a jedynie kluczowe kwestie uzgadniać wspólnie przy okrągłym stole). Ale nie, wolicie się żreć i przekomarzać kto został usunięty a kto sam zrezygnował i szereg innych pierdół oraz licytować się na oszczerstwa.

Gdybyście tyle energii co w wyciąganie haków i plucie jadem włożyli w próbę zrozumienia się nawzajem i dogadania się co do przyszłości problem rozwiązałby się raz dwa.

BTW. Czy jest w admince forumowej ktoś kompetentny, kto rozwiąże problem z tym nieszczęsnym certyfikatem? Skoro chcecie oferować "jedyne takie w Krakowie pole do dyskusji na niewygodne tematy" to myślę, że byłoby dobrym punktem wyjścia sprawić by można było napisać post w przeglądarce i go opublikować, co od kilku dni jest niemożliwe i to co tu teraz klepię na klawiaturze bedę musiał sobie przesłać na telefon i wstawić na forum dopiero przez tapatalka.

Awatar użytkownika
Coffee
Wisielec pomostowy
Kontakt:

#611 Post autor: Coffee » 31 sty 2020, o 22:16

Cukier pisze:2. Skoro wobec braku czasu (przez wystarczająco dużo roboty z ogarnianiem 70k fanpejdża) ni chęci (przez stęchłą atmosferę i niedocenienie wysiłków) Kaszmir nie chciał na forum stać adminem służącym tylko do świecenia się na czerwono, który brudną robotą się zbytnio nie kala (co jest tu całkiem powszechne) i honorowo podał się do dymisji, to dlaczego reszta adminki tego nie uszanowała? Demokracja demokracją, ale trzymanie kogoś na siłę wbrew jego woli to przemoc a nie demokracja.
Co? :eek: Myśmy w cale nie chcieli Kaszmira zatrzymywać! Myśmy chcieli zgodnie, żeby PKK i FB PKK został JEDNOŚCIĄ albo odszedł całkiem, a nie wybierał sobie co będzie robić, a co nie, a przy okazji wprowadzać podziały.
Obrazek
Obrazek
Ich will dass ihr mir vertraut
Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

GoMeZz391
Specjalista
Kontakt:

#612 Post autor: GoMeZz391 » 31 sty 2020, o 22:39

Poprawce zabezpieczenia strony.
Przy wchodzeniu na stronę wyskakuje informacja o niebezpiecznym połączeniu, nie mylić z błędem o prywatności połączenia.

Awatar użytkownika
tomek_m
Dyrektor

#613 Post autor: tomek_m » 31 sty 2020, o 22:49

Mnie się to info tylko raz pokazało, wczoraj wieczorem. Innym użytkownikom się pokazuje za każdym razem jak wchodzą na forum?

Natomiast od jakiegoś czasu mam to info:
Twój adres IP (xx.xxx.xxx.xxx) został zablokowany, ponieważ jest na czarnej liście. Szczegóły
I za każdym razem aby napisać post, muszę wchodzić na ukryty pod napisem "Szczegóły" link i kasować moje IP z tej listy. Jest to bardzo wkurzające. I nie, nie mam zmiennego IP że zresetuję router i wszystko gra.

Awatar użytkownika
Cukier
Dyrektor

#614 Post autor: Cukier » 31 sty 2020, o 23:48

Coffee pisze:Myśmy chcieli zgodnie, żeby PKK i FB PKK został JEDNOŚCIĄ albo odszedł całkiem, a nie wybierał sobie co będzie robić, a co nie, a przy okazji wprowadzać podziały.
Szkoda że jedni mogą sobie wybierać co będą robić, a co nie, a inni nie mają nic do powiedzenia tylko albo tyrać na dwa etaty w dwóch miejscach nie tylko za siebie ale jeszcze za kogoś, albo dostać kopa w zad.

Co do stwierdzenia że "forum bez Kaszmira przetrwa", to zapomniałeś dodać że najpewniej dlatego, że nie będzie czego moderować bo jedni się zrażą arogancją admina, a inni się zrażą lecącą na łeb na szyję jakością postów. Co już się zresztą dzieje i może spod Paryża czy też zza czubka własnego ego nie widać, ale wielu zwykłych forumowiczów czuje skutki tego, że Kaszmir od ponad miesiąca się forum nie zajmuje. Troll żyjący sobie w najlepsze, zakładający osobne wątki dla każdej linii (nie, casus "14" nie był w żaden sposób szczególny, do tego zrobił się bajzel że ten sam wątek ciągnął się w co najmniej dwóch tematach równolegle), piszący bardzo odkrywcze posty ortografią rodem z komentarzy na pudelku. Zamiast przestrzeni do dyskusji nad przeróżnymi projektami poprawy funkcjonowania KMK, z których część miała by sporą szansę zostać przeforsowana i wejść w życie bez pozytywnego nastawienia Kaszmira to miejsce stanie się ponurą norą do narzekania z góry na dół na wszystko, oczywiście bez krzty propozycji co można by zrobić lepiej przy wszystkich występujących ograniczeniach. Taki drugi klub428.

A czy "Kaszmir bez forum sobie nie poradzi"? Śmiem wątpić. Ale najpierw doprecyzujmy: bez tego forum sobie poradzi. Jeśli będzie potrzebował takiej formy przestrzeni do dyskusji i nadal będzie miał czas i chęci by nią zarządzać, to sobie stworzy własne forum. Z fanpejdżem poszło mu całkiem nieźle, przy jego sporym udziale z kompletnego zera powstała licząca się polityczno-medialnie inicjatywa oddolna, lepsze źródło informacji o utrudnieniach niż ZIKiT i MPK razem wzięte a jednocześnie zainteresowanie tak przyziemnym tematem jak krakowska komunikacja zbiorowa przestało być domeną tylko wąskiej grupki emkaemów i poniekąd dotarło pod strzechy. Nawet jeśli ktoś śledzi fanpejdż tylko dla memów.

A wszyscy dobrze wiemy (choć niektórzy się okłamują), że stworzenie przez Kaszmira własnego forum byłoby gwoździem do trumny dla obecnego. I zapewne z przemęczenia całą sytuacją oraz mimo wszystko darzenia reszty adminki szacunkiem póki co tego raczej nie zrobi. Choć tak naprawdę to nawet i z samej zemsty za "je.. szuję" i tym podobne być może i powinien.
tomek_m pisze:Mnie się to info tylko raz pokazało, wczoraj wieczorem. Innym użytkownikom się pokazuje za każdym razem jak wchodzą na forum?
U mnie w Operze jest tragedia. Każde przejście między stronami wywala czarny ekran i błąd, że połączenie nie jest poufne, trzeba kliknąć "więcej informacji", a następnie kliknąć "przejdź do pkk.info.pl (niebezpieczna)". Tak więc mając w zakładkach stronę główną forum muszę się tak z 2-3 razy z tym czarnym ekranem zmierzyć żeby w ogóle wleźć do tego wątku. A postu jak wspomniałem opublikować się nie da, bo po kliknięciu "Wyślij" z czarnego ekranu da się wrócić do forum jedynie przez "wstecz".

Awatar użytkownika
tomek_m
Dyrektor

#615 Post autor: tomek_m » 1 lut 2020, o 00:05

Cukier pisze:Cukier
U mnie w Operze jest tragedia.
Ja korzystam z Firefoxa. Może spróbuj na innej przeglądarce.

ODPOWIEDZ

Wróć do „I. Dzisiaj na mieście”