Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 22 lis 2019, o 14:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 wrz 2019, o 08:03 
Administrator

Użytkownikowi gagacek udzielam upomnienia za złamanie Art. 2. §2. Regulaminu forum. Następnym krokiem będzie już ostrzeżenie +1.

PostNapisane: 10 wrz 2019, o 16:25 
Dyspozytor

@Kaszmir To, że jakaś osoba najeżdża na jedną spółkę z jakichś-tam powodów osobistych i pisze co chwilę nieprawdę to już Tobie nie przeszkadza, tak? A to mniej więcej taki poziom odrealnienia jak @Mistrz. Mnie osobiście, znając nieźle realia i porównując do treści tych jazd, to co pisze zwyczajnie obraża. No chyba, że jest to jakiś cel sam w sobie forum, popierać taki poziom twórczości... Pojąć tego nie jestem w stanie, pisać tutaj także wcale nie muszę. Naprawdę.

@krk dziękuję za info, o tym zapisie nie wiedziałem. Już poprawiam.

PostNapisane: 11 wrz 2019, o 10:08 
Administrator

gagacek napisał(a):
@Kaszmir To, że jakaś osoba najeżdża na jedną spółkę z jakichś-tam powodów osobistych i pisze co chwilę nieprawdę to już Tobie nie przeszkadza, tak? A to mniej więcej taki poziom odrealnienia jak @Mistrz. Mnie osobiście, znając nieźle realia i porównując do treści tych jazd, to co pisze zwyczajnie obraża. No chyba, że jest to jakiś cel sam w sobie forum, popierać taki poziom twórczości... Pojąć tego nie jestem w stanie, pisać tutaj także wcale nie muszę. Naprawdę.

Twój post został zgłoszony przez jednego z Użytkowników, złamałeś w tym wpisie Art. 2. §2. Regulaminu i za to poszło upomnienie. Jeśli uważasz, że ktoś inny również złamał Regulamin - możesz to zgłosić, najlepiej z podanym punktem Regulaminu oraz dowodami że go łamie, a Administracja wtedy przedyskutuje czy tamtej osobie upomnienie również się należy.

PostNapisane: 11 wrz 2019, o 13:29 
Dyspozytor

Dziękuję za info. ZTCW ta osoba tylko tutaj obecnie harcuje, popisy na innym forum zostały ucięte.

PostNapisane: 28 paź 2019, o 21:06 
Dyrektor

Tymczasem Bydgoska PESA ma się nieźle.

ELFY2 na torach Małopolski:

https://lovekrakow.pl/aktualnosci/na-to ... 32748.html

PostNapisane: 28 paź 2019, o 23:48 
Znawca

Bardzo się nie zdziwię, jeśli będą to przerobione pojazdy, które pierwotnie miały iść do SKM Warszawa.

PostNapisane: 6 lis 2019, o 14:19 
Dyrektor

gagacek napisał(a):
Dziękuję za info. ZTCW ta osoba tylko tutaj obecnie harcuje, popisy na innym forum zostały ucięte.
Nie wiem kto coś uciął, ale na SSC mam konto chyba z 12 lat i moze 300 postów, na PKK mam trochę więcej ale to forum lokalne wiec z natury mam na nie więcej czasu. Tak się składa, że ostatnio w ogóle na nic czasu nie miałem więc oprócz FB nigdzie się nie udziałem.

Jeżeli nie chcesz czytać moich postów możesz dodać mnie do listy wrogów - wtedy moje posty nie wyświetlają się Tobie:
ucp.php?i=zebra&mode=foes

Jeżeli chcesz rozmawiać o prywatnych problemach do mojej osoby to proszę napisz na PRIV.

EOT

"W przypadku, jeśli przetarg wygrywa przewoźnik prywatny (co wymaga ustalenia kryteriów rzeczywiście umożliwiających konkurencję) – średnia oszczędność względem przyznania zadania przewoźnikowi komunalnemu z wolnej ręki wynosi 1,12 - 1,13 zł"

PostNapisane: 13 lis 2019, o 07:19 
Dyspozytor

Człowieku wstydu sobie oszczędź i skończ te bzdury. Twoje popisy na innym forum zostały zastopowane, a tutaj dalej ciągnąłeś ten żałosny teatrzyk i tyle. I jakoś teraz już tego nie ciągniesz, prawda? Wszystko jest na tacy powyżej i mam nadzieję, że to wyczerpuje temat. Nikt przy zdrowych zmysłach, łącznie ze mną, tym zajmować się nie będzie.
eot

PostNapisane: 13 lis 2019, o 07:28 
Kierownik

Sorki, że tak pociągnę OT, ale serio, na tym forum można - tak w teorii, abstrahując od tej sytuacji z tego wątku - łamać regulamin do woli i sankcje dopiero wtedy jak ktoś niebędący administratorem zgłosi?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67

Strefa czasowa: UTC + 1