Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 21 sie 2017, o 04:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sie 2017, o 19:47 
Dyrektor

He he he. Tak, tak takie złe to zadanie było, że co miesiąc biedni byli zmuszeni do przyjmowania zlecenia, a mi jak zacząłem w tym bagnie grzebać to tak dla hobbystycznie grozili :D

Oj taki stary chłop, a w bajki wierzy.

"W przypadku, jeśli przetarg wygrywa przewoźnik prywatny (co wymaga ustalenia kryteriów rzeczywiście umożliwiających konkurencję) – średnia oszczędność względem przyznania zadania przewoźnikowi komunalnemu z wolnej ręki wynosi 1,12 - 1,13 zł"

PostNapisane: 11 sie 2017, o 22:53 
Miłośnik

Kaszmir napisał(a):
Do tego były problemy z zasięgiem - autobusy przejeżdżały dziennie tyle km, że potem do zajezdni docierały dosłownie na oparach paliwa (a podobno - ale to wiadomość niepotwierdzona - czasem nawet zabrakło paliwa przy zjeździe).

No to akurat jest fakt że Vero/Solina ma małą pojemność zbiornika na takie zabawy - 125 litrów tylko.

PostNapisane: 12 sie 2017, o 11:48 
Moderator

Na nowe linie Solina z pewnością wystarczy. Ciekawi mnie co będzie z D1 na której jeździł U12.
Sgriffin napisał(a):
He he he. Tak, tak takie złe to zadanie było, że co miesiąc biedni byli zmuszeni do przyjmowania zlecenia, a mi jak zacząłem w tym bagnie grzebać to tak dla hobbystycznie grozili :D

Czyli krótko mówiąc, dużo zarabiali na tych trzech liniach i nie ma mowy o nieopłacalności?

PostNapisane: 12 sie 2017, o 13:16 
Dyrektor

Firma co miesiąc dostaje zlecenie i może dyktować warunki. Na pewno robi to poniżej kosztów. Bądźmy poważni.

P.S. Jeżeli Vero ma "tylko" 125 litrów pojemności to to jest stosunkowo więcej niż w 12 metrowcach i zasięg wynosi powyżej 600 km.

"W przypadku, jeśli przetarg wygrywa przewoźnik prywatny (co wymaga ustalenia kryteriów rzeczywiście umożliwiających konkurencję) – średnia oszczędność względem przyznania zadania przewoźnikowi komunalnemu z wolnej ręki wynosi 1,12 - 1,13 zł"

PostNapisane: 12 sie 2017, o 21:30 
Dyrektor

Ile w ogóle KTR łupił Wieliczkę za wzkm?

PostNapisane: 18 sie 2017, o 22:06 
Dyspozytor

Są już rj obowiązujące od 3 września. Dojazd do Lotniska/Wieliczki poszatkowany. Jedne kursy pociąg, drugie KKZ. Generalnie MASAKRA.
Wg mnie powinni wywalić KKZ, a zamiast tego uruchomić 292, albo zwiększyć f 208.

PostNapisane: 18 sie 2017, o 23:21 
Dyrektor

Gdyby pociąg do lotniska kursował w ramach KMK, to byłoby to oczywiste, ale przecież grunt to dezintegracja!

PostNapisane: 18 sie 2017, o 23:37 
Dyspozytor

Cukier napisał(a):
Gdyby pociąg do lotniska kursował w ramach KMK, to byłoby to oczywiste, ale przecież grunt to dezintegracja!

Wszystko poszło na marne, przyzwyczajanie pasażerów do kolejki, teraz będzie jazda autobusem "po dziurach"... szkoda gadać...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]