Interaktywna mapa linii tramwajowych

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
tomta1
Dyrektor

Interaktywna mapa linii tramwajowych

#1 Post autor: tomta1 » 1 wrz 2016, o 11:59

Pod adresem kmkrakow.atlaskolejowy.pl pojawiła się nowa mapa: Interaktywna mapa linii tramwajowych. Efekt bardzo fajny, choć udało się to osiągnąć dzięki nałożeniu na główną mapę osobnych plików z mapami poszczególnych linii. Trochę mało czytelne są komentarze do linii pojawiające się po kliknięciu na nią (częstotliwości, inne ograniczenia, zmiany trasy). Niemniej z mapki, choć skromnej, bo wyłącznie tramwajowej, bardzo przyjemnie się korzysta.

Ogólnie szacun dla Pana Huberta Waguły za te wszystkie schematy :).
Tutaj znajdziesz różne mapy, schematy, obliczenia i wykazy, które dotychczas udostępniłem.

kucyk
Dyrektor

Mapa Komunikacyjna Krakowa

#2 Post autor: kucyk » 1 wrz 2016, o 17:10

tomta1 pisze:Pod adresem kmkrakow.atlaskolejowy.pl pojawiła się nowa mapa: Interaktywna mapa linii tramwajowych. Efekt bardzo fajny, choć udało się to osiągnąć dzięki nałożeniu na główną mapę osobnych plików z mapami poszczególnych linii. Trochę mało czytelne są komentarze do linii pojawiające się po kliknięciu na nią (częstotliwości, inne ograniczenia, zmiany trasy). Niemniej z mapki, choć skromnej, bo wyłącznie tramwajowej, bardzo przyjemnie się korzysta.

Ogólnie szacun dla Pana Huberta Waguły za te wszystkie schematy :).
Przeglądałem sobie kolejne linie i rzeczywiście fajnie to wygląda. Wielkie uznanie ode mnie. Tak trzymać. :thumbup:

Awatar użytkownika
Cukier
Dyrektor

#3 Post autor: Cukier » 1 wrz 2016, o 21:12

Koncepcja fajna, ale (przynajmniej u mnie w Operze) nie da się przybliżyć.

Awatar użytkownika
tomta1
Dyrektor

#4 Post autor: tomta1 » 1 wrz 2016, o 21:18

I to jest ta wada. Jedynie pomaga włączenie trybu pełnoekranowego, jako że strona dostosowuje się do szerokości dostępnego miejsca w oknie przeglądarki.
Tutaj znajdziesz różne mapy, schematy, obliczenia i wykazy, które dotychczas udostępniłem.

Awatar użytkownika
tomta1
Dyrektor

#5 Post autor: tomta1 » 2 wrz 2016, o 08:13

Na szczęście przybliżenie strony jest już naprawione :]

ODPOWIEDZ

Wróć do „IV. W Sieci & Software”