jakdojade.pl

Moderator: Moderatorzy

PiVoSH92
Specjalista
Posty: 296
Rejestracja: 9 gru 2016, o 18:59

jakdojade.pl

#31 Post autor: PiVoSH92 » 5 paź 2019, o 12:09

Nie wiem jak w Krakowie, bo już nie używam, ale w Gdańsku na urlopie będąc nawet nie znając miasta łatwo było się zorientować, że cokolwiek jakdojadę sugeruje jest to bezwartościowe. Ciągle wysyłał mnie do jazdy linią 5 (mimo, że była ona zdublowana przez inne na tym samym odcinku), kazał czekać na kolejny autobus podczas przesiadki, gdy poprzednia brygada również jechała taką samą trasą, słabo działały przesiadki na SKM (nie wiem, czy nie umiał wyznaczyć trasy, ale często kazał przesiadać się np. na Oliwie, mimo, że tramwajem jechałem już z Przeróbki). Ogólnie w Gdańsku gorąco odradzam, google sprawdza się znacznie lepiej.

krawiec
Kierownik
Posty: 999
Rejestracja: 2 lis 2009, o 16:24
Lokalizacja: Mistrzejowice

jakdojade.pl

#32 Post autor: krawiec » 5 paź 2019, o 16:43

W Krakowie dobrze się sprawdza.

krakownowpl
Pasażer
Posty: 6
Rejestracja: 4 sie 2016, o 10:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Braki w Jak Dojadę

#33 Post autor: krakownowpl » 10 cze 2020, o 11:01

Witam, szkoda że w aplikacji "Jak dojadę" brakuje aktualnych czasów kursowania autobusów/tramwajów tak jak jest w aplikacji "Kraków pod ręką"
Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie ?
Interesują mnie aktualności i wydarzenia z miasta Kraków. Przy okazji polecam https://okrakow.pl :sugoi: :heart:

Awatar użytkownika
pasazer_mobilisu
Administrator Techniczny
Posty: 1685
Rejestracja: 8 sie 2017, o 12:19

Braki w Jak Dojadę

#34 Post autor: pasazer_mobilisu » 10 cze 2020, o 11:49

Aktualnych? Masz na myśli rzeczywiste czasy z GPS? Jakdojade obsługuje to w kilku miastach i owszem szkoda że w Krakowie tego nie ma, ale sądząc po tym jak wielu ciągle rzeczy brakuje w TTSS to nie spodziewam się że to zrobią.

GoMeZz391
Moderator fb pkk
Posty: 303
Rejestracja: 28 lis 2015, o 14:49
Kontakt:

Braki w Jak Dojadę

#35 Post autor: GoMeZz391 » 11 cze 2020, o 14:07

pasazer_mobilisu pisze:
10 cze 2020, o 11:49
Aktualnych? Masz na myśli rzeczywiste czasy z GPS? Jakdojade obsługuje to w kilku miastach i owszem szkoda że w Krakowie tego nie ma, ale sądząc po tym jak wielu ciągle rzeczy brakuje w TTSS to nie spodziewam się że to zrobią.
Według moich obserwacji to na niektórych liniach w jakdojade są czasy zgodne z danymi z GPSa.

kucyk
Dyrektor
Posty: 3394
Rejestracja: 10 lut 2014, o 16:35
Lokalizacja: kraków

jakdojade.pl

#36 Post autor: kucyk » 3 kwie 2021, o 07:59

Dzisiaj coś nie bardzo mi się zgadza rozkład linii "9" na jakdojade.pl z tym co pokazuje mapa ttss. :nerd:
Są brygady gdzie wg. jakdojade.pl ma być niska podłoga a jest wg. ttss brygada z wysoką podłogą i odwrotnie (jakdojade.pl pokazuje kurs z wysoką podłogą a mapa ttss wskazuje, że pojedzie tramwaj z niską podłogą). :eek:
Bądź tu mądry i pisz wiersze. :wow: :O

ODPOWIEDZ

Wróć do „IV. W Sieci & Software”