Tapatalk

Sprawy administracyjne oraz dyskusje na tematy wszelakie

Moderator: Moderatorzy

Odnośnie dodawania komunikatu: "Wysłane z mojego [nazwa telefonu] przy użyciu Tapatalka"

Jestem za
2
4%
Jestem za - pod warunkiem użycia mniejszej czcionki
4
8%
Nie robi mi to różnicy
15
31%
Jestem przeciw
28
57%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
Cukier
Dyrektor
Posty: 10944
Rejestracja: 15 gru 2011, o 18:08
Lokalizacja: Tereny Zapleszowskie

Tapatalk

#61 Post autor: Cukier » 23 cze 2014, o 19:48

tarantulaw2 pisze:Tylko po co, skoro wynik głosowania jest z góry znany. Tak jak w wyborze przewodniczącego PE.
No bo się tłumaczyłeś, że możesz używać podpisu, bo nigdzie nie padł oficjalny zakaz. Tu masz rację. Ale teraz w drodze demokracji bezpośredniej zdecydujemy czy taki zakaz ma się oficjalnie pojawić czy nie. I jeśli większość opowie się przeciwko tej sygnaturce, to zakaz będzie wiążący dla wszystkich i będzie sprawa jasna.

Krakowiaczek50
Dyspozytor
Posty: 660
Rejestracja: 9 gru 2013, o 20:32
Lokalizacja: Kraków

Tapatalk

#62 Post autor: Krakowiaczek50 » 23 cze 2014, o 20:01

Jak korzystam z tapatalka na jednym forum i podpis jest wyłączony. Tutaj tez jestem za wyłączeniem. Sprzydac się to może na forum o androidzie żeby ktoś wiedział jaki mamy model telefonu/tabletu, a nie tutaj.

Wysłane z mojego Venue 7 3730 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
tomta1
Dyrektor
Posty: 3747
Rejestracja: 14 lip 2013, o 19:48
Lokalizacja: Kraków

Tapatalk

#63 Post autor: tomta1 » 23 cze 2014, o 20:48

Krakowiaczek50 pisze:Jak korzystam z tapatalka na jednym forum i podpis jest wyłączony. Tutaj tez jestem za wyłączeniem. Sprzydac się to może na forum o androidzie żeby ktoś wiedział jaki mamy model telefonu/tabletu, a nie tutaj.

Wysłane z mojego Venue 7 3730 przy użyciu Tapatalka
:hihi:
Tutaj znajdziesz różne mapy, schematy, obliczenia i wykazy, które dotychczas udostępniłem.

Awatar użytkownika
tarantulaw2
Dyrektor
Posty: 1078
Rejestracja: 4 lis 2013, o 10:37

Tapatalk

#64 Post autor: tarantulaw2 » 23 cze 2014, o 20:56

Cukier pisze:No bo się tłumaczyłeś, że możesz używać podpisu, bo nigdzie nie padł oficjalny zakaz. Tu masz rację. Ale teraz w drodze demokracji bezpośredniej zdecydujemy czy taki zakaz ma się oficjalnie pojawić czy nie. I jeśli większość opowie się przeciwko tej sygnaturce, to zakaz będzie wiążący dla wszystkich i będzie sprawa jasna.
Thanks, captain obvious. Tylko czy naprawdę ten malutki podpisik, w poście przed Twoim aż tak bardzo boli w oczy?

CzynDobro4Fun
Dyrektor
Posty: 1098
Rejestracja: 1 cze 2013, o 23:00

Tapatalk

#65 Post autor: CzynDobro4Fun » 23 cze 2014, o 21:57

A tan malutki podpisik to w jakim celu? Bo się uparłeś i za wszelką cenę musi być? W mojej ocenie umieszczanie tego syfu jest trochę aroganckie i samolubne, zwłaszcza, że głos ludu jest raczej jednoznaczny.

Awatar użytkownika
tarantulaw2
Dyrektor
Posty: 1078
Rejestracja: 4 lis 2013, o 10:37

Tapatalk

#66 Post autor: tarantulaw2 » 23 cze 2014, o 22:10

Tak, dokładnie w tym celu. Przypierd*ieliłeś się do tego, i nie dopuszczasz nawet kompromisów, a mówisz na mnie, że jestem samolubny. Trochę więcej samokrytyki, ewidentnie masz z nią problem.

Awatar użytkownika
Cukier
Dyrektor
Posty: 10944
Rejestracja: 15 gru 2011, o 18:08
Lokalizacja: Tereny Zapleszowskie

Tapatalk

#67 Post autor: Cukier » 23 cze 2014, o 22:14

I potem wszyscy narzekają, że atmosfera na forum taka a nie inna..

Awatar użytkownika
Kaszmir
Moderator fb pkk
Posty: 22832
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 21:25
Kontakt:

Tapatalk

#68 Post autor: Kaszmir » 24 cze 2014, o 00:53

Cukier pisze:I potem wszyscy narzekają, że atmosfera na forum taka a nie inna..
Nie martw się, działalność junior modów jest obserwowana przez adminkę (tak samo jak pełni moderatorzy przez administratorów) i jeśli zajdzie taka potrzeba, wnioski zostaną wyciągnięte.
tarantulaw2 pisze:Tak, dokładnie w tym celu. Przypierd*ieliłeś się do tego, i nie dopuszczasz nawet kompromisów, a mówisz na mnie, że jestem samolubny. Trochę więcej samokrytyki, ewidentnie masz z nią problem.
Kompromisy? Z ankietowanych jak na razie cała jedna osoba opowiedziała się za, spora część jest neutralna a większość - przeciw. Czyli średnia leży mocno po stronie "nie". Odnoszę wrażenie, że to Ty raczej nie chcesz się pogodzić z wynikiem, choć może się mylę.

Poza tym - naprawdę nie rozumiem, czemu Ci tak zależy na tym podpisie. Wyjaśniliśmy już, że kwestia poprawności wyrazów nie jest problemem. Zatem o co chodzi?

Awatar użytkownika
tarantulaw2
Dyrektor
Posty: 1078
Rejestracja: 4 lis 2013, o 10:37

Tapatalk

#69 Post autor: tarantulaw2 » 24 cze 2014, o 07:26

Ja już wyjasnialem. PKK nie jest jedynym, ani głównym forum z którego korzystam. A na innych forach to nie przeszkadza.
To, ze tu poprawność wyrazów nie przeszkadza, to nie znaczy, ze jest tak gdzieś indziej.
To wy na siłę nie chcecie iść na jakikolwiek kompromis. Podpis -przeszkadza. Gdzies padła propozycja żeby był, ale mniejszy. To też widać problem.
Zresztą, jeżeli zdecydujecie żeby nie było podpisu, to po prostu nie bede wchodził z telefonu na forum. A, że z komputera praktycznie nie bede miał kiedy, to już inna sprawa.

Jest ankieta, zatem nie zamierzam wiecej dyskutowac, bo wystarczy przejrzeć jaki był poziom postow na początku, a jaki teraz.

[size=small]Wysłane z HTC One S przy użyciu Tapatalk. [/size]

Awatar użytkownika
krakowianka
Dyrektor
Posty: 1543
Rejestracja: 10 lip 2011, o 13:54
Lokalizacja: Kraków

Tapatalk

#70 Post autor: krakowianka » 24 cze 2014, o 07:48

tarantulaw2 pisze:[size=small]Wysłane z HTC One S przy użyciu Tapatalk. [/size]
Nie wiem czy widziałeś ale tak teraz wygląda twój podpis.

Awatar użytkownika
tarantulaw2
Dyrektor
Posty: 1078
Rejestracja: 4 lis 2013, o 10:37

Tapatalk

#71 Post autor: tarantulaw2 » 24 cze 2014, o 08:08

Zadałem pytanie czy zmniejszyło podpis, to nikt nie byl laskaw odpowiedzieć.

Wysłane z HTC One S przy użyciu Tapatalk.

Awatar użytkownika
maria
Dyrektor
Posty: 1014
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 08:45
Lokalizacja: Kraków NH

Tapatalk

#72 Post autor: maria » 24 cze 2014, o 08:21

tarantulaw2 pisze:Zadałem pytanie czy zmniejszyło podpis, to nikt nie byl laskaw odpowiedzieć.

Wysłane z HTC One S przy użyciu Tapatalk.
W tym poście Ci wyszedł pomniejszony: http://pkk.info.pl/viewtopic.php?f=22&t ... 45#p113898
Rozwinięte miasto to nie takie, w którym biedni jeżdżą samochodami. W rozwiniętym mieście bogaci podróżują komunikacją publiczną - Enrique Penalosa.

Awatar użytkownika
Coffee
Wisielec pomostowy
Posty: 6573
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 15:59
Lokalizacja: Kraków - Borek Fał.
Kontakt:

Tapatalk

#73 Post autor: Coffee » 24 cze 2014, o 08:36

Bo ja go poprawiłem.

Przede wszystkim, jak już chcesz go pomniejszać, to musi wyglądać to tak:

Kod: Zaznacz cały

[size=50]Wysłane z HTC One S przy użyciu Tapatalk.[/size]
Obrazek
Obrazek
Ich will dass ihr mir vertraut
Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

Mseifer
Administrator Techniczny
Posty: 9959
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 20:01
Lokalizacja: Kraków->Bieńczyce
Kontakt:

Tapatalk

#74 Post autor: Mseifer » 24 cze 2014, o 19:43

Według mnie jeśli ktoś chce tego używać - to nie mamy prawa mu tego zabronić...

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Posty: 7983
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 08:40
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Tapatalk

#75 Post autor: Locutus » 28 cze 2014, o 11:30

A ja uważam, że mamy prawo. Podobnie jak zabroniliśmy chociażby pisania w jakimś dziwnym bełkocie najeżonym bykami ortograficznymi zamiast poprawną polszczyzną, podobnie jak zabroniliśmy dodawania postów jeden pod drugim i wielu innych rzeczy. Tym bardziej, że w tym konkretnym wypadku nie będzie to wola adminki narzucona ludziom, lecz życzenie samych użytkowników (vide wyniki ankiety).

Jednakowoż przyznam, że w momencie, gdy podpis z Taptalka został zmniejszony (jak w jednym z postów Tarantuli poprawionym przez Coffee'ego), przestał mi przeszkadzać, bo to, co mnie drażniło, to fakt, że wyglądał on jak integralna część postu i dopiero po jego przeczytaniu orientowaliśmy się, że to tak de facto jest tylko spam, a po zmniejszeniu już widać, że integralną częścią postu nie jest i nie absorbuje niepotrzebnie uwagi...

Pozdrawiam serdecznie wszystkie strony sporu!
LOKI
Komunikacja miejska ma być dla ludzi. Nigdy na odwrót.

ODPOWIEDZ

Wróć do „V. Inne”