Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 11 gru 2018, o 21:19

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 mar 2016, o 07:39 
Moderator fb pkk

Kaszmir zostajesz :)

PostNapisane: 18 mar 2016, o 07:57 
Dyrektor

Cukier napisał(a):
Jeśli Kaszmir odejdzie, to z tego forum prędzej czy później zrobi się drugie Detroit... :thumbdown:
Bardzo ciekawe porównanie =D

Jopek36 napisał(a):
Wydaje mi się, iż dla Was obu [CzynDobro4Fun, Kaszmir] przydałaby się rozmowa przy kawie/drinku bądź ewentualnie przez PW - wyrzucić prosto w twarz to, co leży między Wami na sercu i spróbować zakończyć takie powyższe nieporozumienia i sprzeczki, gdyż niepotrzebnie zakłócają atmosferę forum.
Popieram Jopka. Rozmowa w cztery oczy byłaby w tym przypadku dobrym rozwiązaniem. Najlepiej przy piwie ;D Ale oczywiście nic na siłę.

I oczywiście popieram akcję #KaszmirZostań

PostNapisane: 18 mar 2016, o 09:15 
Kierownik

Kaszmir ma zostać!!! Nie ma opcji, że odchodzi z adminki. Dzięki niemu to forum jest trzymane w ryzach!!!
A co do spotkania przy piwie - proponuję iść dalej - zrobić minispotkanie większej grupki osób z forum, tak jak we wrześniu 2014.

PostNapisane: 18 mar 2016, o 10:03 
Moderator fb pkk

Oczywiście Kaszmir powinien zostać!

CzynDobro4Fun napisał(a):
A to, że komuś nie podoba się, że piszę prawdę o Kurdwanowie, to już nie mój problem.

Tutaj już nie chodziło o to co mówisz, ale ile. Zły Kurdwanów był w każdym wątku i ludzie mieli tego dość.

PostNapisane: 18 mar 2016, o 12:22 
Dyrektor

Kaszmir masz pełne poparcie z mojej strony i powinieneś nadal pozostać administratorem. Bez Ciebie to forum już nie będzie tętniło życiem jak do tej pory. :)
pawelenator napisał(a):
A co do spotkania przy piwie - proponuję iść dalej - zrobić minispotkanie większej grupki osób z forum, tak jak we wrześniu 2014.

Jestem jak najbardziej za.
scyzor663 napisał(a):
ludzie mieli tego dość.

I pewnie dalej mają dość tego tematu (przynajmniej ja).

PostNapisane: 19 mar 2016, o 08:52 
Moderator

A ja powiem jedno – jesteście niesprawiedliwi. Kilkadziesiąt wiadomości o treści „Kaszmir zostań”, ale jak chwilę wcześniej Adams złożył urząd, to jedyną osobą, która tego żałowała (oprócz mnie) był Omega. A do zmiany decyzji nie namawiał go nikt.

Jasne, że Kaszmir stał się już postacią znaną z mediów. Jasne, że nie sposób wyobrazić sobie forum bez niego. Jasne, że gdyby zrobił tę ankietę sam głosowałbym na „Kaszmir zostań”, mimo naszych częstych różnic poglądów i ostrych dyskusji. Ale trochę smutno, że dostrzegacie tylko to, co pojawia się w telewizji śniadaniowej, a rzetelni moderatorzy, ciężko codziennie pracujący na to, by forum było lepszym miejscem (jak Adams), nie zostają w ogóle dostrzeżeni i docenieni.

Pozdrawiam!
LOKI

PostNapisane: 19 mar 2016, o 10:14 
Moderator fb pkk

Po 1. Adams był modem tylko w dziale kolejowym który nie jest zbyt popularny więc nie wszyscy użytkownicy forum muszą go "kojarzyć".
Po 2. Wcale odchodzić nie musiał i dobrze o tym wiesz. Ja sam nie skomentowałem tego odejścia tylko dlatego, że uważam, że jest bezsensowne. Ale to Adamsa decyzja.

PostNapisane: 19 mar 2016, o 14:34 
Dyrektor

Po prostu uszanowaliśmy decyzję Adamsa, którą podjął jak sam wspomniał z przyczyn osobistych. Mieliśmy wg Ciebie rozpocząć głośny lament "Nie rób tegooo!"? Poza tym - była to DECYZJA, coś co zostało już postanowione. Do decyzji można się odnieść "Przykro nam, będzie nam brakowało Twojego wkładu w życie forum", równie dobrze można było nie napisać nic, bo to i tak nie ma znaczenia. Kaszmir zaś wywołał właśnie coś w stylu ankiety - chciał sprawdzić (czy raczej upewnić się) jaka jest wola ludu, by na jej podstawie podjąć decyzję - stąd tak szeroki odzew.

PostNapisane: 20 mar 2016, o 08:10 
Dyrektor

Locutus napisał(a):
A ja powiem jedno – jesteście niesprawiedliwi. Kilkadziesiąt wiadomości o treści „Kaszmir zostań”, ale jak chwilę wcześniej Adams złożył urząd, to jedyną osobą, która tego żałowała (oprócz mnie) był Omega. A do zmiany decyzji nie namawiał go nikt

Loki, bardzo mi miło że wspomniałeś o mnie, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Trudno żebym ja był porównywany w zasługach dla forum do Kaszmira. Z Kaszmirem mogę się w jakiś tam kwestiach nie zgadzać, jednak uważam że wiele zrobił dla forum i jego odejście z funkcji Admina nie byłoby dla forum dobre.
Cukier napisał(a):
Po prostu uszanowaliśmy decyzję Adamsa, którą podjął jak sam wspomniał z przyczyn osobistych. Mieliśmy wg Ciebie rozpocząć głośny lament "Nie rób tegooo!"? Poza tym - była to DECYZJA, coś co zostało już postanowione

Bardzo dobrze napisane. Po prostu miałem ambicje rozbudowania działu kolejowego na forum i w zasadzie głównie pod ten dział zgłosiłem swoją kandydaturę na moda. Jak widać jednak nie udało mi się osiągnąć swojego celu, przez co będąc człowiekiem honoru podałem się do dymisji i wszelkie dyskusje na temat mojego odejścia uważam za zbędne. Być może znajdzie się ktoś lepszy, który ten dział rozbuduje (moje nadzieje tkwią w Dominiku) i wówczas bardzo chętnie będę brał udział w dyskusjach w tych wątkach.

PostNapisane: 18 lip 2016, o 09:18 
Administrator

Osoba, która pierwsza umieszcza informacje przetargowe, proszę aby trzymała się takiego schematu - dzięki niemu będą czytelniej zawarte najważniejsze rzeczy:

Dostawa w formie leasingu finansowego fabrycznie nowych niskoemisyjnych niskopodłogowych autobusów przegubowych dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie
http://www.mpk.krakow.pl/pl/przetargi-i ... singu.html

ZAKRES:
Zakres zamówienia obejmuje wyprodukowanie i dostawę w formie leasingu finansowego 77 sztuk autobusów wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), wyposażeniem dodatkowym w związku z udzielaną autoryzacją, niezbędnym oprogramowaniem, dokumentacją i przeprowadzeniem szkoleń na warunkach określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz sześć sztuk zapasowych automatów biletowych.

KRYTERIA:
1. [Waga: 50] Cena oferty brutto.
2. [Waga: 50] Kryterium techniczne w tym ocena parametru szerokości autobusu, ocena sposobu osiągnięcia standardu emisji spalin, ocena okresu gwarancji, ocena unifikacji silnika z autobusem, ocena możliwości odzysku energii hamowania, ocena szyby przedniej, ocena ilości wszystkich miejsc pasażerskich w autobusie (siedzących i stojących), ocena wysokości poziomu podłogi drzwi wejściowych od poziomu jezdni, ocena dodatkowych wymagań dotyczących ochrony osób przebywających w kabinie autobusu lub wytrzymałości konstrukcji nośnej dużych pojazdów pasażerskich, ocena klimatyzacji, ocena poziomu hałasu podczas jazdy, ocena ilości wszystkich miejsc pasażerskich siedzących w autobusie dostępnych z poziomu niskiej podłogi.

TERMIN REALIZACJI:
91 miesięcy od udzielenia zamówienia

SZACUNKOWA WARTOŚĆ BEZ VAT:
121 700 535,43 PLN

TERMIN OTWARCIA OFERT:
25.08.2016, godzina 13:00

PostNapisane: 30 wrz 2016, o 12:57 
Dyrektor

Czy koledze Patrzykowi vel. Omedze została dana kolejna szansa?

"W przypadku, jeśli przetarg wygrywa przewoźnik prywatny (co wymaga ustalenia kryteriów rzeczywiście umożliwiających konkurencję) – średnia oszczędność względem przyznania zadania przewoźnikowi komunalnemu z wolnej ręki wynosi 1,12 - 1,13 zł"

PostNapisane: 30 wrz 2016, o 13:20 
Pasażer

Sgriffin napisał(a):

A czy kolega przeczytał mój post z minionego wtorku? Pozwolę sobie przytoczyć go tutaj jeszcze raz:
optimal10 napisał(a):
Nie chciałbym wprowadzać napiętej atmosfery na forum i wzbudzać niepotrzebne kłótnie dlatego napiszę krótko- nie jestem ani Patrykiem, ani Omegą. Przejrzałem dokładnie forum (w tym także ten dział) i widzę, że w/w kolega dużo się kiedyś udzielał. Ja na pewno nie będę tutaj lał wody, a jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do mojej osoby, czy działalności na tut.forum to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Dziękuję i pozdrawiam!

Jeśli więc masz jakieś wątpliwości co do tego kim jestem, a kim nie jestem to zapraszam na priv. Można kulturalnie na ten temat porozmawiać, a sądzę, że sianie tutaj jakiś teorii spiskowych jest trochę nie na miejscu, szczególnie, że na chwilę obecną na forum nie ma żadnych problemowych sytuacji - i oby tak zostało. Miłego dnia.

PostNapisane: 30 wrz 2016, o 21:58 
Dyrektor

Sgriffin napisał(a):

Oho, widzę że nie tylko ja pomyślałem o tym samym :hihi:

PostNapisane: 30 wrz 2016, o 22:07 
Dyrektor

To jest tak oczywiste, że nie ma o czym myśleć. Po prostu chciałbym znać opinię administracji która na pewno już żywo na ten temat dyskutuje :P

"W przypadku, jeśli przetarg wygrywa przewoźnik prywatny (co wymaga ustalenia kryteriów rzeczywiście umożliwiających konkurencję) – średnia oszczędność względem przyznania zadania przewoźnikowi komunalnemu z wolnej ręki wynosi 1,12 - 1,13 zł"

PostNapisane: 1 paź 2016, o 09:34 
Wisielec pomostowy

Sgriffin napisał(a):
To jest tak oczywiste, że nie ma o czym myśleć. Po prostu chciałbym znać opinię administracji która na pewno już żywo na ten temat dyskutuje :P

optimal10 już nie będzie problemów robił. Multikont nie toleruję, zwłaszcza osób które wielokrotnie zasłużyły na bana.

Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1