Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 15 gru 2018, o 04:25

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2016, o 22:04 
Administrator

omega napisał(a):
@Cukier:
mam prośbę, skończ bredzić, bo takimi durnymi komentarzami jak ostatni nie robisz nic innego jak tylko nabijasz posty.

Koniec zabawy: +1ost. - za łamanie art. 2 §2 oraz notoryczne art. 2 §3.

PostNapisane: 16 mar 2016, o 22:32 
Dyspozytor

Jopek36 napisał(a):
omega napisał(a):
@Cukier:
mam prośbę, skończ bredzić, bo takimi durnymi komentarzami jak ostatni nie robisz nic innego jak tylko nabijasz posty.

Koniec zabawy: +1ost. - za łamanie art. 2 §2 oraz notoryczne art. 2 §3.

Skomentuje to krótko: żałosne. Jak już chcesz być takim służbistą to karz wszystkich sprawiedliwie, a nie tylko tych których masz ochotę. Pewnie znając życie zaraz dasz mi drugie ostrzeżenie jak napisze, że moim zdaniem w ogóle nie jesteś obiektywny. Powiem więcej- nie powinieneś pełnić funkcji moderatora. Tyle w temacie.

PostNapisane: 16 mar 2016, o 23:11 
Wisielec pomostowy

omega napisał(a):
Skomentuje to krótko: żałosne.

A ja z czystym sumieniem mogę w końcu to powiedzieć: Żegnamy się!
Wielokrotnie zwracano Ci uwagę, że piszesz posty bez ładu i składu, tylko by nabić statystykę: Powielasz zdania innych i piszesz posty o wszystkim i niczym.
Gdy zostałeś upomniany (kilkukrotnie), odgrywasz się na wszystkich i ich atakujesz. Dostałeś jedną (za dużo) szansę, nie wykorzystałeś jej w ogóle i jeszcze masz wobec moderatorów/adminów jakieś pretensje i roszczenia.
A to się wiąże z BANem.

Na chwilę odsunąłem się od mojego trybu ostrzeżeń i banów na rzecz bardziej demokratycznego systemu: Niestety osoby nad nim panujące nie zdały testu, więc postanowiłem wrócić do swoich radykalnych (aczkolwiek socjalistycznych) zasad. Od dziś każdy będzie traktowany równie surowo, jak dawniej. Nie oznacza to, że będziecie banowani za poglądy ale dla osób notorycznie łamiących regulamin nie będzie już taryfy ulgowej, jeśli nie będą wykazywały żadnej poprawy. - adm. Coffee

Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

PostNapisane: 17 mar 2016, o 21:16 
Administrator

CzynDobro4Fun napisał(a):
O ile nie zgadzam się w kwestii omegi, to tutaj w pełni się zgadzam. Dyskusja dotyczącą mnie została rozdmuchana do astronomicznych rozmiarów, tylko przez stronniczość Kaszmira. Powiem to wprost, według mnie Kaszmir mimo licznych zasług jest beznadziejnym administratorem, który swoje sympatie i antypatie stawia nad obiektywizmem.

Słucham?
Dyskusja na Twój temat wybuchła, gdy już sami użytkownicy zaczęli się skarżyć na Ciebie (!) Z czasem w tym temacie coraz więcej osób pisało, że ma dość Twoich nieustannych wstawek o Kurdwanowie w każdym temacie, również w prywatnym głosowaniu Adminki zdecydowana większość osób była za przyznaniem Ci OSTa (stosunek głosów: 9 za do 2 przeciw), a Ty to wszystko zwalasz na mnie?

Mam wrażenie, że to Ty się na mnie uwziąłeś za to, że nie podzielam Twoich poglądów. Lecz ok, uznaję Twój post jako oficjalną skargę i w takim razie postanawiam poddać pełnienie przeze mnie funkcji Admina/Moda publicznemu głosowaniu Forumowiczów. Jeśli większość uzna, że źle pełnię swą funkcję, odejdę. Zadowala Cię taka opcja?

PostNapisane: 17 mar 2016, o 21:28 
Administrator

Kaszmir napisał(a):
Mam wrażenie, że to Ty się na mnie uwziąłeś za to, że nie podzielam Twoich poglądów. Lecz ok, uznaję Twój post jako oficjalną skargę i w takim razie postanawiam poddać pełnienie przeze mnie funkcji Admina/Moda publicznemu głosowaniu Forumowiczów. Jeśli większość uzna, że źle pełnię swą funkcję, odejdę. Zadowala Cię taka opcja?
Moim zdaniem pełnisz niezastąpioną funkcję na forum, odwalając kawał porządnej roboty :thumbup: Wiadomo nikt nie jest idealny, każdemu mogą zdarzyć się błędy, jesteśmy tylko ludźmi, tym niemniej nie wyobrażam sobie abyś miał przestać pełnić rolę Admina/Moda tutaj na PKK.

Wydaje mi się, iż dla Was obu [CzynDobro4Fun, Kaszmir] przydałaby się rozmowa przy kawie/drinku bądź ewentualnie przez PW - wyrzucić prosto w twarz to, co leży między Wami na sercu i spróbować zakończyć takie powyższe nieporozumienia i sprzeczki, gdyż niepotrzebnie zakłócają atmosferę forum.

PostNapisane: 17 mar 2016, o 21:36 
Dyrektor

Kaszmir, jak dla mnie zdecydowanie jesteś na plus na tym forum i kompletnie nie rozumiem niektórych zaczepek w Twoim kierunku. Masz moje pełne poparcie. :thumbup:

PostNapisane: 17 mar 2016, o 21:39 
Moderator

Kaszmir, zostajesz.

PostNapisane: 17 mar 2016, o 21:39 
Dyrektor

Kaszmir masz moje poparcie :thumbup:

https://www.facebook.com/kmkwobiektywie/

PostNapisane: 17 mar 2016, o 21:43 
Dyrektor

Jopek36 napisał(a):
Moim zdaniem pełnisz niezastąpioną funkcję na forum, odwalając kawał porządnej roboty :thumbup: Wiadomo nikt nie jest idealny, każdemu mogą zdarzyć się błędy, jesteśmy tylko ludźmi, tym niemniej nie wyobrażam sobie abyś miał przestać pełnić rolę Admina/Moda tutaj na PKK.

To prawda. Profesjonalizm i znajomość się na robocie, czy to za moderatora, czy teraz za admina, powoduje iż Twoje odejście Kaszmirze z funkcji admina byłoby dla tego forum wielką stratą.

Linia 14 z taborem mieszanym NGT6 i NGT8, Linia 52 w Krakowiakach i NGT8, stanowcze NIE dla bezzasadnej faworyzacji Krowodrzy Górki pod względem taborowym, NIE dla tuneli tramwajowych zamiast metra !!!

PostNapisane: 17 mar 2016, o 22:19 
Moderator

Kaszmir, zostań. :)

PostNapisane: 17 mar 2016, o 22:25 
Dyrektor

Kaszmir napisał(a):
Dyskusja na Twój temat wybuchła, gdy już sami użytkownicy zaczęli się skarżyć na Ciebie (!) Z czasem w tym temacie coraz więcej osób pisało, że ma dość Twoich nieustannych wstawek o Kurdwanowie w każdym temacie, również w prywatnym głosowaniu Adminki zdecydowana większość osób była za przyznaniem Ci OSTa (stosunek głosów: 9 za do 2 przeciw)
Chyba nie o to chodziło w ostatniej awanturze, ale mniejsza z tym. (Jeśli chcesz wyjaśnić ostatnią awanturę to czekam na pw. :) ) A to, że komuś nie podoba się, że piszę prawdę o Kurdwanowie, to już nie mój problem.
Kaszmir napisał(a):
Mam wrażenie, że to Ty się na mnie uwziąłeś za to, że nie podzielam Twoich poglądów.
To nie ma absolutnie nic wspólnego z Twoimi poglądami. Z niektórymi się zgadzam, z niektórymi nie, problemem może być to, że czasami zbyt ostro się z niektórymi nie zgadzam.
Kaszmir napisał(a):
Lecz ok, uznaję Twój post jako oficjalną skargę i w takim razie postanawiam poddać pełnienie przeze mnie funkcji Admina/Moda publicznemu głosowaniu Forumowiczów. Jeśli większość uzna, że źle pełnię swą funkcję, odejdę. Zadowala Cię taka opcja?
Nie zadowala. To była tylko moja opinia, nie miała na celu tworzenia ankiet, czy zwalniania Cię z roli administratora. Po prostu osobiście preferuję administrowanie w stylu Coffeego, bo dzięki niemu nie ma tutaj 20 kolejnych stron gównoburzy o omedze.

PostNapisane: 17 mar 2016, o 22:37 
Dyspozytor

Kaszmir, (oczywiście nic na siłę) ale musisz zostać. Jakoś nie umiałbym sobie wyobrazić tego forum bez takiej osoby jak Ty.

Czasem lepiej jak ktoś za kimś nie przepada, to może lepiej nie wchodzić sobie nawzajem w drogę, bo takie wieczne przepychanki nie mają sensu. Zresztą jak czytam ten cały wątek, to aż płakać się chcę z jakich dupereli wynikają kłótnie "astronomicznych" rozmiarów. Może czas pomyśleć by zapobiec podobnym "gó*no burzą" w przyszłości?

PostNapisane: 17 mar 2016, o 22:44 
Miłośnik

Kaszmir absolutnie zostajesz, jakoś Ciebię zawsze kojarzę z tym forum, nie mam pojęcia dlaczego, ogólnie Cię nie znam, ale bardzo Cię lubię (Nie nie jestem pedziem) :hihi:

PostNapisane: 18 mar 2016, o 00:45 
Dyrektor

Jeśli Kaszmir odejdzie, to z tego forum prędzej czy później zrobi się drugie Detroit... :thumbdown:

PostNapisane: 18 mar 2016, o 02:19 
Dyrektor

Wszyscy się szanujemy, każdy ma prawo do własnego zdania i krytyki innych (byle nie partyzantka) tylko byle nie za wszelką cenę. Admini spełniają swoją rolę i życie toczy się dalej, a Ty Kaszmir co najwyżej możesz wyjść, ale z domu rano po bułki do sklepu i tyle. ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1