O jakości postów

Sprawy administracyjne oraz dyskusje na tematy wszelakie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Kontakt:

O jakości postów

#391 Post autor: Locutus » 1 paź 2016, o 11:38

@ Coffee – Mam nadzieję, że masz twarde dowody (identyczny IP co w wypadku Omegi i Patryczka – używany tylko i wyłącznie przez tych userów, ewentualnie ten sam e-mail rejestracyjny)? Bo podobny styl wypowiedzi to jeszcze nie dowód...

Oczywiście jeśli twarde dowody są – art. 2 § 5. powinien zostać zastosowany w całej swej surowości.

Ale jeśli nie ma – boję się, że zbanowałeś właśnie kogoś, kto po prostu ma podobny styl wypowiedzi, a kto nic na razie nam na forum nie nabroił, poza nakręceniem kilku nieco przeczulonych osób...

Pozdrawiam!
LOKI
Komunikacja miejska ma być dla ludzi. Nigdy na odwrót.

Awatar użytkownika
Sgriffin
Dyrektor

O jakości postów

#392 Post autor: Sgriffin » 1 paź 2016, o 11:54

Loki to już nawet nie chodzi o podobny styl wypowiedzi, ale nawet o poruszane tematy ;) Można wiele razy obiecywać, ale kończy się zawsze tak samo.
"W przypadku, jeśli przetarg wygrywa przewoźnik prywatny (co wymaga ustalenia kryteriów rzeczywiście umożliwiających konkurencję) – średnia oszczędność względem przyznania zadania przewoźnikowi komunalnemu z wolnej ręki wynosi 1,12 - 1,13 zł"

Awatar użytkownika
Kaszmir
Moderator fb pkk
Kontakt:

O jakości postów

#393 Post autor: Kaszmir » 1 paź 2016, o 11:56

Sgriffin pisze:Loki to już nawet nie chodzi o podobny styl wypowiedzi, ale nawet o poruszane tematy ;) Można wiele razy obiecywać, ale kończy się zawsze tak samo.
Dokładnie. Ten sam styl wypowiedzi, te same tematy w których się udziela, i to samo masowe zalewanie postami od samej chwili rejestracji.

Omega nie został zbanowany za to, że nazywał się Omega / Patryczek / itd., tylko za to jak i ile pisał. I nic się nie nauczył, w dodatku dalej próbuje być sprytniejszy niż Forumowicze ("a tym razem się nie zorientują, a jak coś, będę znów zaprzeczał").

Awatar użytkownika
Coffee
Wisielec pomostowy
Kontakt:

O jakości postów

#394 Post autor: Coffee » 1 paź 2016, o 12:05

Locutus pisze:identyczny IP co w wypadku Omegi i Patryczka
IP było z tej samej puli i lokalizacji, co powyższe konta.
Obrazek
Obrazek
Ich will dass ihr mir vertraut
Ich will dass ihr mir glaubt
Ich will eure Blicke spüren
Jeden Herzschlag kontrollieren

Awatar użytkownika
pawelenator
Kierownik
Kontakt:

O jakości postów

#395 Post autor: pawelenator » 1 paź 2016, o 17:43

Fajnie, że tak o Patryczku czy jak mu tam piszecie, tylko szkoda, że 22 kwietnia ktoś siłą rozpędu zaakceptował drugie konto innej osoby niegdyś tu piszącej...

Lw25
Moderator

O jakości postów

#396 Post autor: Lw25 » 2 paź 2016, o 01:46

pawelenator pisze:Fajnie, że tak o Patryczku czy jak mu tam piszecie, tylko szkoda, że 22 kwietnia ktoś siłą rozpędu zaakceptował drugie konto innej osoby niegdyś tu piszącej...
Szczerze, to nie widzę związku. Pamiętam tamtą sytuację i była zupełnie inna.
Komunikacja Miejska w Krakowie jest na pokaz. Jak masa rzeczy w tym mieście.

Awatar użytkownika
lucapacioli
Dyspozytor

Komunikacja miejska w 2020 roku

#397 Post autor: lucapacioli » 4 lut 2020, o 21:35

jakim cudem ten troll nie jest jeszcze zbanowany?
lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupiego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

Wonsz_w_pomidorach
Miłośnik

#398 Post autor: Wonsz_w_pomidorach » 4 lut 2020, o 22:15

lucapacioli pisze:jakim cudem ten troll nie jest jeszcze zbanowany?
Admini zajęci porachunkami między sobą :]

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Kontakt:

#399 Post autor: Locutus » 5 lut 2020, o 08:11

Rozumiem, że jak Kucyk czy Kitek napiszą o przeciążonej trójce czy trzynastce do której pasażerowie się nie zmieścili, to też będziecie się domagać bana?

Osobiście też niezbyt podobają mi się posty Wiktora, bo niewiele wnoszą do tematu, ale gdyby za to, co napisał, go zbanować, to potem już wszystkich piszących o przepełnieniach na jakiejś linii banować by trzeba...

Natomiast przyznanie ostrzeżenia za komenty w stylu "admini kłócą się między sobą, więc nie mają czasu na dbanie o forum" wydaje mi się już o wiele bardziej zasadne - w przeciwieństwie do komentarza o przepełnionym tramwaju ten komentarz naprawdę absolutnie nic nie wnosi do wątku o komunikacji w bieżącym roku.

Pozdrawiam!
LOKI

Wonsz_w_pomidorach
Miłośnik

#400 Post autor: Wonsz_w_pomidorach » 5 lut 2020, o 09:09

Locutus pisze:Rozumiem, że jak Kucyk czy Kitek napiszą o przeciążonej trójce czy trzynastce do której pasażerowie się nie zmieścili, to też będziecie się domagać bana?

Osobiście też niezbyt podobają mi się posty Wiktora, bo niewiele wnoszą do tematu, ale gdyby za to, co napisał, go zbanować, to potem już wszystkich piszących o przepełnieniach na jakiejś linii banować by trzeba...

Natomiast przyznanie ostrzeżenia za komenty w stylu "admini kłócą się między sobą, więc nie mają czasu na dbanie o forum" wydaje mi się już o wiele bardziej zasadne - w przeciwieństwie do komentarza o przepełnionym tramwaju ten komentarz naprawdę absolutnie nic nie wnosi do wątku o komunikacji w bieżącym roku.

Pozdrawiam!
LOKI
Poczułem się wywołany do tablicy, więc odpowiadam.
Wydaje mi się że kolega lucapacioli miał na myśli "całokształt twórczości" wiktora32, a nie ten konkretny wpis. Na marginesie dodam, że pytanie "dlaczego XX nie ma bana" również "naprawdę absolutnie nic nie wnosi do wątku o komunikacji w bieżącym roku."

Również pozdrawiam

Zieleńczanin
Moderator fb pkk

#401 Post autor: Zieleńczanin » 5 lut 2020, o 09:19

Locutus pisze:Rozumiem, że jak Kucyk czy Kitek napiszą o przeciążonej trójce czy trzynastce do której pasażerowie się nie zmieścili, to też będziecie się domagać bana?
Tu bardziej chodzi o różnicę takich wypowiedzi:
Wypowiedź 1:
Wersja 1 pisze:Dzis mimo ferii ,bardzo przeciazona linia 4 ,około godziny 15 na Rondzie Mogilskim, :wall:
Wypowiedź 2:
Wersja 2 pisze:Dziś mimo ferii około godziny 15:00 widziałem przeciążoną "4" na Mogilskim w kierunku Huty :wall:
Pierwsza wypowiedź jest trudna do przeczytania, a druga czytelna. A, no i nie wiem jak Kucyk, ale Kitek pisze nie na podstawie jednej obserwacji, tylko wielu.

Ponieważ zrobił nam się off-topic, proszę o przeniesienie postów do tematu "O jakości postów".

Yunkers
Specjalista

#402 Post autor: Yunkers » 5 lut 2020, o 10:33

Zieleńczanin pisze: Pierwsza wypowiedź jest trudna do przeczytania, a druga czytelna. A, no i nie wiem jak Kucyk, ale Kitek pisze nie na podstawie jednej obserwacji, tylko wielu.
Obydwie są łatwe są przeczytania, ludzie piszą o wiele gorzej, nawet na tym forum. Zresztą sugerowanie, ze ludzie powinni dostawać bany za błędy stylistyczne jest nie na miejscu...

Zieleńczanin
Moderator fb pkk

#403 Post autor: Zieleńczanin » 5 lut 2020, o 10:38

Yunkers pisze:
Zieleńczanin pisze: Pierwsza wypowiedź jest trudna do przeczytania, a druga czytelna. A, no i nie wiem jak Kucyk, ale Kitek pisze nie na podstawie jednej obserwacji, tylko wielu.
Obydwie są łatwe są przeczytania, ludzie piszą o wiele gorzej, nawet na tym forum. Zresztą sugerowanie, ze ludzie powinni dostawać bany za błędy stylistyczne jest nie na miejscu...
Nie mówię że bana, po prostu jednak takie wypowiedzi są dużo mniej zrozumiałe, to raz, a dwa nie sugeruję że powinien być ban (a przynajmniej nie o to mi chodzi ;) ), tylko że mogło też o to chodzić.

Awatar użytkownika
lucapacioli
Dyspozytor

#404 Post autor: lucapacioli » 5 lut 2020, o 13:25

Wonsz_w_pomidorach pisze:Wydaje mi się że kolega lucapacioli miał na myśli "całokształt twórczości" wiktora32, a nie ten konkretny wpis.
Na marginesie dodam, że pytanie "dlaczego XX nie ma bana" również "naprawdę absolutnie nic nie wnosi do wątku o komunikacji w bieżącym roku."
Dokładnie to miałem na myśli. Kitek czy Kucyk piszą mnóstwo innych merytorycznych postów, w odróżnieniu od kolegi Wiktora.
I masz rację, mój poprzedni komentarz nic nie wnosił do tematu wątku, możesz go zgłosić klikając na ikonkę w jego prawym dolnym rogu;)
lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupiego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Kontakt:

O jakości postów

#405 Post autor: Locutus » 5 lut 2020, o 13:47

Zieleńczanin pisze:Ponieważ zrobił nam się off-topic, proszę o przeniesienie postów do tematu "O jakości postów".
Zrobione.

I serio, ja was rozumiem. Ale nie można stosować podwójnych standardów...

Pozdrawiam!
LOKI

ODPOWIEDZ

Wróć do „V. Inne”