O jakości postów

Sprawy administracyjne oraz dyskusje na tematy wszelakie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Kontakt:

O jakości postów

#91 Post autor: Locutus » 28 cze 2014, o 11:26

Kaszmir pisze:
Locutus pisze:Osobiście popieram.
Popierasz moje stanowisko (aby nie dopisywać) czy popierasz dopisywanie? :-p
Twoje stanowisko, rzecz jasna.

Pozdrawiam!
LOKI
Komunikacja miejska ma być dla ludzi. Nigdy na odwrót.

kot_feliks
Dyrektor

Przystanki i ich wyposażenie

#92 Post autor: kot_feliks » 27 lip 2014, o 19:38

chlorofil pisze:Kot: po co ta dyskusja, skoro wiadomo że zmieszczą się tam nawet jednocześnie trzy pasy, PAT, DDR oraz szeroki peron?
Po to, że albo mamy konkretną politykę transportową i dążymy do realizacji jej celów, albo rozbudowujemy miasto na zasadzie: pie.... tutaj tyle, ile się da, w ogóle nie zastanawiając się nad tym, czy ma to jakikolwiek sens...

Swoją drogą po co na Rynku i w obrębie I obwodnicy ograniczono kilkadziesią lat temu ruch, skoro "auta i tak by się tam zmieściły"?

Co do Wielickiej już odpowiadam. Po to, aby:
- była tam bardziej komfortowa infrastruktura dla KZ i pasażerów;
- był tam mniejszy hałas;
- było tam mniejsze zanieczyszczenie powietrza;
- były tam szersze chodniki;
- był DDR po obu stronach;
- była sensowna zieleń;
etc.

To wszystko prowadzi do tego, że w danym miejscu o wiele przyjemniej podróżuje się pieszo / KZ / rowerem, a nie autem. Jak walniesz tam 3 pasy, bo "przecież się zmieszczą" i przyklejony do tego 1,50m chodnik, to zgadnij, co większość ludzi wybierze...? A jak zrobisz szeroki chodnik oddzielony od jezdni zieleńcem, estetyczny, szeroki przystanek, priorytet dla KZ, to....? Ale przecież w pierwszym przykładzie "wszystko się zmieściło"...Pieszy przejdzie po chodniczku przyklejonym do jezdni, poczeka na przystanku o szerokości 1,5m obok zap... aut na tramwaj (szczególnie przyjemnie jest po deszczu), pojedzie tramwajem zatrzymując się na kolejnych światłach. Co w tym złego, przecież "chodnik jest, przystanek jest, a tramwaj jedzie"...
Dziad Śmietnikowy pisze:on lubi dyskutować. Nawet jak się zmieszczą, to nie jest ważne, ważne, by ograniczyć ruch kołowy, a najlepiej zrobić takie koszmarki, żeby każdy pojazd o szerokości 2,50-2,55 musiał zwolnić do 20 km/h.
Naprawdę, doceniam to, że jeździsz na co dzień większym pojazdem, szanuję, podziwiam umiejętności, wiedzę etc... Owszem, większe pojazdy jak najbardziej należy brać pod uwagę, ale infrastruktury naprawdę nie projektuje się w ten sposób, żeby wszędzie dało się wjechać z dużą prędkością tego typu pojazdem, czy 12 tonowym tirem (jak na Mogilskiej)...

Btw. pojazd o szerokości 2,50-2,55m naprawdę musi zwalniać do 20 km/h na pasie ruchu o szerokości 2,8 albo 3,0m? Dziwne, bo w Niemczech, Francji, czy Holandii tego typu pojazdy po dokładnie tej szerokości pasów jeżdżą zdecydowanie szybciej... No chyba, że mają tam węższe autobusy albo węższe śmieciarki...

Ty, zanim zaczniesz wyciągać czyjeś osobiste rzeczy na wierzch, to pochwal się gdzie sam pracujesz... - adm. Coffee

Słoneczny
Kierownik

#93 Post autor: Słoneczny » 27 lip 2014, o 21:31

kot_feliks pisze: Ale zrozum w końcu, że większość kierowców nie prowadzi na co dzień <ciach>
Rozumiem, że chcesz mi narobić problemów pisząc gdzie pracuję. Powiem to delikatnie - nie życzę sobie tego i nie jest to twój zasmarkany interes.
tylko są to kierowcy osobówek. Owszem, większe pojazdy jak najbardziej należy brać pod uwagę, ale infrastruktury naprawdę nie projektuje się w ten sposób, żeby wszędzie dało się wjechać z dużą prędkością tego typu pojazdem, czy 12 tonowym tirem (jak na Mogilskiej)...

po 1. jak mi stamtąd usuniesz rowerzystów, to możesz zrobić nawet 2,60 m, mnie wystarczy
po 2. jeżeli prędkość 45-50 km/h jest duża na takiej ulicy, to chyba czas umierać...
po 3. co to jest "12 tonowy tir"? Nie mam pomysłu, co to może być...
kot_feliks pisze:Btw. pojazd o szerokości 2,50-2,55m naprawdę musi zwalniać do 20 km/h na pasie ruchu o szerokości 2,8 albo 3,0m? Dziwne, bo w Niemczech, Francji, czy Holandii tego typu pojazdy po dokładnie tej szerokości pasów jeżdżą zdecydowanie szybciej... No chyba, że mają tam węższe autobusy albo węższe śmieciarki...
Na Wielickiej przy Kablu lewy pas nie ma 3 metrów to raz, a dwa jeżdżą szybciej, bo nie ma na drogach samobójców na dwóch pedałach, bo jak mają ścieżkę to nią jadą i tyle.
"Nur von Stalingrad erzählt er nie. Wo liegt denn Stalingrad? In welchem Land ist das? Stalingrad packt er nie, irgendwie." BAP

kot_feliks
Dyrektor

#94 Post autor: kot_feliks » 28 lip 2014, o 09:05

chlorofil pisze:Podkreślam, że miejsca jest dostatecznie dla wszystkich. Drogi rowerowe się zmieszczą.
Gdzie się tam mieszczą drogi rowerowe? Bo z tego co zauważyłem, to na odcinku Cm. Podgórski - Wodna zbudowali ciąg pieszo-rowerowy, anie drogę dla rowerów, właśnie z racji... braku miejsca.

Poza tym rozumiem, że to, do czego mamy dążyć Twoim zdaniem w centrum miasta to jak najwęższy chodnik i DDR przyklejone do jezdni, szerokie pasy ruchu i brak jakiejkolwiek zieleni? Przejdź się chodnikiem wzdłuż np. al. Pokoju, a potem przejdź się chodnikiem wzdłuż Grota-Roweckiego między Lipińskiego, a Kobierzyńską. Widzisz już jakąś różnicę, czy nadal masz klapki na oczach, bo "przecież wszystko się zmieściło"...?
kot_feliks pisze:Ty, zanim zaczniesz wyciągać czyjeś osobiste rzeczy na wierzch, to pochwal się gdzie sam pracujesz... - adm. Coffee
Ale jakie niby osobiste rzeczy? Skąd ja ma niby wiedzieć spoza forum, gdzie dziad pracuje? Skoro trąbi w kółko na forum o tym, czym to nie jeździ po mieście, obsmarowując przy okazji innych z błotem na zasadzie: "g... wiesz, jakbyś jeździł tym i tym tak jak ja, to posiadłbyś wszelkie rozumy" to myślałem, że to żadna tajemnica... Ja się nie chwalę w co drugim poście pracą na zasadzie "jesteś debilem, bo nie pracujesz tu i tu"... Każdy, kto czyta to forum przez dłuższy czas, bez problemu się domyśli, gdzie on pracuje...
Dziad Śmietnikowy pisze:Rozumiem, że chcesz mi narobić problemów pisząc gdzie pracuję. Powiem to delikatnie - nie życzę sobie tego i nie jest to twój zasmarkany interes.
Ale jakich niby problemów, skoro sam od kilku miesięcy piszesz posty w ten sposób, że nawet zwierzątko domowe domyśliłoby się, gdzie pracujesz...?

Poza tym w co drugim poście nawiązujesz do tej pracy, żeby udowodnić wszystkim wokół jakim to nie jesteś specjalistą od jazdy samochodem, więc skoro wyciągasz to co chwilę żeby obsmarować innych błotem, to jaka w tym niby tajemnica?

Gdybyś nie wyciągał tego co chwilę to nikt by do tego nie nawiązywał. Chyba logiczne. Swoją drogą dziwną politykę macie w firmie, że wyrażanie na forum własnego zdania przez kierowcę, w tematach nie dotyczących pracodawcy, może komuś zaszkodzić. Natomiast jeśli tak faktycznie jest, to przepraszam, i nie mam tego zamiaru oczywiście wykorzystywać, niemniej patrz jw. :)
Dziad Śmietnikowy pisze:po 2. jeżeli prędkość 45-50 km/h jest duża na takiej ulicy, to chyba czas umierać....
No generalnie 45-50km/h to powinno być max w OZ...
Dziad Śmietnikowy pisze:po 3. co to jest "12 tonowy tir"? Nie mam pomysłu, co to może być...
W kontekście w jakim zostało użyte, jest to zrozumiałe stwierdzenie dla 99,9% użytkowników forum.
Dziad Śmietnikowy pisze:Na Wielickiej przy Kablu lewy pas nie ma 3 metrów to raz, a dwa jeżdżą szybciej, bo nie ma na drogach samobójców na dwóch pedałach, bo jak mają ścieżkę to nią jadą i tyle.
Gdzie tam masz niby DDR?

Posty scalone, proszę używać opcji "edytuj" - j.mod jopek36

Awatar użytkownika
adamp55kr
Dyspozytor

#95 Post autor: adamp55kr » 28 lip 2014, o 10:19

kot_feliks pisze: Swoją drogą dziwną politykę macie w firmie, że wyrażanie na forum własnego zdania przez kierowcę, w tematach nie dotyczących pracodawcy, może komuś zaszkodzić. Natomiast jeśli tak faktycznie jest, to przepraszam, i nie mam tego zamiaru oczywiście wykorzystywać, niemniej patrz jw. :)
Wyobraź sobie, że może zaszkodzić. Wystarczy, że firmy mogą być ze sobą powiązane kapitałowo ( Krakowski Holding Komunalny ), wtedy jedna sugestywna rozmowa między kierownictwem obu firm (na zasadzie - " u was pracuje gość , który się źle o nas wyraża... ), tym bardziej, że siedziba holdingu mieści się ... wiadomo gdzie.
Pozdrawiam - Adam

Awatar użytkownika
I.G.I
Moderator fb pkk
Kontakt:

#96 Post autor: I.G.I » 28 lip 2014, o 10:28

adamp55kr pisze:
kot_feliks pisze: Swoją drogą dziwną politykę macie w firmie, że wyrażanie na forum własnego zdania przez kierowcę, w tematach nie dotyczących pracodawcy, może komuś zaszkodzić. Natomiast jeśli tak faktycznie jest, to przepraszam, i nie mam tego zamiaru oczywiście wykorzystywać, niemniej patrz jw. :)
Wyobraź sobie, że może zaszkodzić. Wystarczy, że firmy mogą być ze sobą powiązane kapitałowo ( Krakowski Holding Komunalny ), wtedy jedna sugestywna rozmowa między kierownictwem obu firm (na zasadzie - " u was pracuje gość , który się źle o nas wyraża... ), tym bardziej, że siedziba holdingu mieści się ... wiadomo gdzie.
A to nie tylko w takich spółkach. Niektórzy pracodawcy sprawdzają nawet profile na portalach społecznościowych przed zatrudnieniem danego pracownika. Każdy chce zachować stanowisko (nawet mimo tego, że nie podoba mu się polityka danej firmy), więc anonimowość jest jak najbardziej uzasadniona.
Wiślacka {5} Krowodrza

kot_feliks
Dyrektor

#97 Post autor: kot_feliks » 28 lip 2014, o 10:49

adamp55kr pisze:Wyobraź sobie, że może zaszkodzić. Wystarczy, że firmy mogą być ze sobą powiązane kapitałowo ( Krakowski Holding Komunalny ), wtedy jedna sugestywna rozmowa między kierownictwem obu firm (na zasadzie - " u was pracuje gość , który się źle o nas wyraża... ), tym bardziej, że siedziba holdingu mieści się ... wiadomo gdzie.
Aha, czyli mieszać z błotem innych można, używać argumentu swojej pracy, aby innych mieszać z błotem można, wyciągać to, gdzie pracuje ktoś inny i mieszać go w związku z tym z błotem można, a tu nagle wielkie haloo, tajemnica i zagrożenie...

Swoją drogą na forach jest również mnóstwo osób pracujących w miejskich spółkach (w tym w biurach, zajmujących się organizacją wielu rzeczy), niektórzy wcale się z tym nie kryją, piszą od wielu lat, wyrażając często opinie nieprzychylne miastu i... nikt z nich nigdy nie miał problemu (a przynajmniej nikt z tych, których znam)...

Słoneczny
Kierownik

#98 Post autor: Słoneczny » 28 lip 2014, o 11:13

Wskaż gdziekolwiek na forum pojazd lub firmę, które wymieniłeś w kontekście mojego ich prowadzenia.

Każda wypowiedź skonstruowana jest z punktu widzenia kierowcy samochodu osobowego, ciężarowego i zespołu pojazdów o przekroju mas od tony to 40 ton. Taką wypowiedź może napisać kierowca każdej ciężarówki, co więcej, w Krakowie aktualnie tematem, z którym mnie kojarzysz zajmuje się 4 spółki, a pobocznie nawet 7 czy 8. To, że z tych 8 wybrałeś sobie akurat tę jedną, o której tutaj na forum nie wspomniałem, świadczy dobitnie, że wygrzebujesz prywatne informacje zasięgnięte poza tym forum.

Ja wiem co piszę i wiem jak piszę. Daleki też jestem od wyciągania informacji, których sobie nie życzysz, na przykład personaliów, które przez przypadek znam.

Konto mam nadzieje zostanie wkrótce usunięte, trafiłem niestety na opór Administracji, której w jakiś sposób zależało na obecności mojego głosu na tym forum, jednak nie ma możliwości innego rozwiązania sytuacji. Nikt z twoich znajomych nie miał problemów, ja je już mam. Dzięki i żegnam.
"Nur von Stalingrad erzählt er nie. Wo liegt denn Stalingrad? In welchem Land ist das? Stalingrad packt er nie, irgendwie." BAP

kot_feliks
Dyrektor

#99 Post autor: kot_feliks » 28 lip 2014, o 11:38

Dziad Śmietnikowy pisze:Wskaż gdziekolwiek na forum pojazd lub firmę, które wymieniłeś w kontekście mojego ich prowadzenia.

Każda wypowiedź skonstruowana jest z punktu widzenia kierowcy samochodu osobowego, ciężarowego i zespołu pojazdów o przekroju mas od tony to 40 ton. Taką wypowiedź może napisać kierowca każdej ciężarówki, co więcej, w Krakowie aktualnie tematem, z którym mnie kojarzysz zajmuje się 4 spółki, a pobocznie nawet 7 czy 8. To, że z tych 8 wybrałeś sobie akurat tę jedną, o której tutaj na forum nie wspomniałem, świadczy dobitnie, że wygrzebujesz prywatne informacje zasięgnięte poza tym forum.
Poczytaj sobie swoje wypowiedzi, szczególnie te w kontekście akcji zima (nie pamiętam już tylko, czy na tym, czy na drugim forum), to zrozumiesz, skąd użytkownicy mają wiedzieć, gdzie pracujesz...

I nie, nie wyciągam żadnych prywatnych informacji, bo po 1/ nie mam w zwyczaju używania prywatnych informacji, jeśli nie użyje ich najpierw ktoś w swoich wypowiedziach, po 2/ skąd ja mam niby wiedzieć spoza forum, gdzie pracujesz i czym konkretnie jeździsz?

Niemniej jeśli ktoś sam w kółko używa tematu swojej pracy, szczególnie po to, aby mieszać z błotem wszystkich dookoła, sam wykorzystuje fakt miejsca pracy innych osób (polecam choćby dyskusje bodajże w wątku o sygnalizacjach świetlnych z innego forum), aby zmieszać ich z błotem, a z wypowiedzi bez problemu da się domyśleć, gdzie pracuje, to wżyciu bym nie wpadł na to, że jest to jakaś tajemnica...

I tak jak napisałem wcześniej, nie chciałem pisać o czymś, czego sobie nie życzysz, i jeśli tak było, to przepraszam, niemniej pisałeś w taki sposób, że nie przyszło mi do głowy, że może to być jakakolwiek tajemnica...

Słoneczny
Kierownik

#100 Post autor: Słoneczny » 28 lip 2014, o 11:50

Akcja Zima - 4 firmy w samym utrzymaniu dróg,

Inne forum -> czy tu jest inne forum? to po 1 po 2 patrz wyżej, argumenty KIEROWCY a nie pracownika, a po 3 - w sprawie obrony swoich kolegów z ZIKiT - sami stworzyli wątek, w którym życzyli sobie informacji, a że zainteresowanie przerosło ich możliwości, to nie moja wina. Tam pisali wprost, ja wprost nigdzie nie piszę o tym, kto mi na chleb daje. Jeszcze daje.

Wskaż konkretnie, choćby z tego drugiego forum, gdzie jest napisana nazwa firmy lub opisane jest coś w sposób jednoznacznie wskazujące na tą firmę.

Są pewne zasady, których się nie łamie, to, że ty masz je w dupie, bo nie musisz zarobić na dom, rodzinę, nie oznacza, że innym możesz zniszczyć życie, bo ci brakuje argumentów. EOT

CzynDobro4Fun
Dyrektor

#101 Post autor: CzynDobro4Fun » 28 lip 2014, o 12:11

W pełni popieram Dziada Śmietnikowego. Chore jest dla mnie, że kot_feliks nie może zrozumieć, że ktoś sobie nie życzy podawania takich, a takich danych i swoje chore tłumaczenia ciągnie od kilku postów. Niektórzy zadufani w sobie tak mają, że nigdy, a to przenigdy nie przyznają się do błędu. Rozumiem dlaczego Dziad Śmietnikowy, chce usunąć konto, ale dlaczego droga administracja nie zrobi porządku z osobą, która się do takiego stanu rzeczy przyczyniła, posiada on jakiś immunitet na niszczenie życia innym i obrażanie, każdego kto ma inne zdanie? kot_feliks, nie musisz odpisywać i tak wiadomo, że niewygodą część mojego posta ominiesz, zasugerujesz mi nieczytanie ze zrozumieniem i jedyne co odpiszesz to kolejne wrzaski.

kot_feliks
Dyrektor

#102 Post autor: kot_feliks » 28 lip 2014, o 12:15

Dziad Śmietnikowy pisze:Wskaż konkretnie, choćby z tego drugiego forum, gdzie jest napisana nazwa firmy lub opisane jest coś w sposób jednoznacznie wskazujące na tą firmę.
Choćby jedno z pierwszych, co wyskakuje w wyszukiwarce...
Ciekaw jestem czy nie masz nic przeciwko jak się wrzuca Ciebie do jednego wora z traktorkiem do odśnieżania i całym ***** i krytykuje za akcję ZIMA.
Jak by na to nie patrzeć mam dużo wspólnego z traktorkiem do odśnieżania i akcją ZIMA, jeżeli jednak ktoś napisze coś pod adresem ***** co ze mną nie ma nic wspólnego -> typu projekty przyszłych cen wywozu, sposoby obsługi czy polityka taborowa -> nie interere mnie to, nie mam na to wpływu, nie wiem jak się odbywa. Jak ktoś pisze, że ni jedna solarka nie wyjechała, a wiem że wyjechało ich 20, to mogę to napisać z czystym sumieniem. To, że ktoś nie widział to jego problem, to czy mi uwierzy może zmienić wizerunek o mnie.

+ cała litania obrony tej firmy, informacje o tym, co na mieście o danej godzinie w nocy etc. Naprawdę, zupełnie nie da się z tych wypowiedzi, i kontekstu, domyślić, o jaką firmę chodzi... Naprawdę masz użytkowników for za takich idiotów?
Dziad Śmietnikowy pisze:Są pewne zasady, których się nie łamie, to, że ty masz je w dupie, bo nie musisz zarobić na dom, rodzinę, nie oznacza, że innym możesz zniszczyć życie, bo ci brakuje argumentów. EOT
Skoro mieszasz z błotem innych, argumentując to własną pracą, to chyba zrozumiałe, że ten temat istnieje w dyskusji? Temat, który chciałbym zauważyć, sam do niej wprowadziłeś...

I nie wiem również, komu brakuje argumentów, skoro na posty dt. konkretnych propozycji / badań / wyników / rozwiązań, potrafisz odpowiedzieć w stylu "i tak g.. wiesz, bo nie jeździsz tym, czym ja"...

I proszę, nie rób z siebie męczennika, przy okazji kłamiąc :)
CzynDobro4Fun pisze:Chore jest dla mnie, że kot_feliks nie może zrozumieć, że ktoś sobie nie życzy podawania takich, a takich danych i swoje chore tłumaczenia ciągnie od kilku postów. Niektórzy zadufani w sobie tak mają, że nigdy, a to przenigdy nie przyznają się do błędu. Rozumiem dlaczego Dziad Śmietnikowy, chce usunąć konto, ale dlaczego droga administracja nie zrobi porządku z osobą, która się do takiego stanu rzeczy przyczyniła, posiada on jakiś immunitet na niszczenie życia innym i obrażanie, każdego kto ma inne zdanie? kot_feliks, nie musisz odpisywać i tak wiadomo, że niewygodą część mojego posta ominiesz, zasugerujesz mi nieczytanie ze zrozumieniem i jedyne co odpiszesz to kolejne wrzaski.
Jak ktoś sobie nie życzy podawania danych informacji, to sam o nich nie pisze i do nich nie nawiązuje... Bez jaj, że nawiązanie do czegoś, co jest argumentem drugiej strony służącym do mieszania rozmówcy z błotem, to wyciąganie jakiś danych...

Słoneczny
Kierownik

#103 Post autor: Słoneczny » 28 lip 2014, o 12:31

Nadal nie wskazuje to, w której firmie podlegającej pod AZ pracuję, a jest ich kilka.

Poza tym nie widzę tu żadnego mieszania z błotem, to, że ktoś ma klapy na oczach, bo ma maksimum prawo jazdy kat B to część kolorytu dyskusji.
Trudno jednak dyskutować z kimś, kto w internecie i na zachodzie widział, lub zna kogoś, kto widział, lub tata a marcin powiedział...

Co do kłamania - nie zauważyłem, bym kłamał, więc bądź łaskaw udowodnić to oskarżenie w sposób jednoznaczny.

Ponadto skoro na tym forum mam konto, które nie jest powiązane w sposób oczywisty z tamtym, jest inny nick, to na jakiej podstawie rościsz sobie prawo do ujawniania takiej informacji? Po raz kolejny piszesz coś, czego można się domyślić, jednak nie mówi się o tym wprost.

Sorry, ale CzynDobro4Fun podsumował bardzo ładnie podsumował twoją działalnośc tutaj, więc nie ma co pleść po próżnicy.

kot_feliks
Dyrektor

#104 Post autor: kot_feliks » 28 lip 2014, o 12:45

Dziad Śmietnikowy pisze:Nadal nie wskazuje to, w której firmie podlegającej pod AZ pracuję, a jest ich kilka.
Nie mam pojęcia, jakie są firmy podlegające pod akcję zima... Po Twoich wpisach było dla mnie oczywiste, że pracujesz tu, gdzie pracujesz. Może, gdybym wiedział coś o innych firmach, to takie oczywiste by to nie było...
Dziad Śmietnikowy pisze:Poza tym nie widzę tu żadnego mieszania z błotem, to, że ktoś ma klapy na oczach, bo ma maksimum prawo jazdy kat B to część kolorytu dyskusji.
No więc Ci napisałem, że fakt kierowania przez Ciebie danym pojazdem nie sprawia, co usiłujesz najwyraźniej udowodnić, że posiadłeś od razu cała wiedzę związaną z organizacją ruchu i projektowaniem dróg... I btw. o kim piszesz odnośnie tej kat B...?
Dziad Śmietnikowy pisze:Trudno jednak dyskutować z kimś, kto w internecie i na zachodzie widział, lub zna kogoś, kto widział, lub tata a marcin powiedział...
Trudno dyskutować z kimś, kto twierdzi np., że rozwiązania, które sprawdziły się w wielu miastach, u nas na pewno się nie sprawdzą, bo on.... ich nie widział, ale kieruje tym i tym, więc wie lepiej i już :rotfl:

Naprawdę, zdecydowanie bardziej ufam temu, co się już sprawdziło, niż Twoim teoretycznym rozważaniom na zasadzie "jestem kierowcą = wiem wszystko lepiej".
Dziad Śmietnikowy pisze:Co do kłamania - nie zauważyłem, bym kłamał, więc bądź łaskaw udowodnić to oskarżenie w sposób jednoznaczny.
Przeczytaj sobie jeszcze raz post, pod którym to napisałem :)
Dziad Śmietnikowy pisze:Ponadto skoro na tym forum mam konto, które nie jest powiązane w sposób oczywisty z tamtym, jest inny nick, to na jakiej podstawie rościsz sobie prawo do ujawniania takiej informacji?
Hmm... na takiej, że sam wcześniej zacząłeś nawiązywać do kont innych na pozostałych forach?

Oba panowie zarabiają po ostrzeżeniu za wycieczki osobiste. Dziękuję, dobranoc. - adm. Coffee

Awatar użytkownika
tomek_m
Dyrektor

O jakości postów

#105 Post autor: tomek_m » 28 lip 2014, o 22:21

Ja tak poza tematem.
W dzisiejszych czasach, gdzie jedna firma przejmuje drugą, jeden koncern przejmuje drugi itp. To pracownik obojętnie jakiej firmy nie powinien powiedzieć nic na temat żadnej innej firmy, koncernu itp. No chyba że zrobi dokładne rozeznanie, do kogo należy jego firma w której pracuje, z jakim koncernem ma powiązania. A i nawet to nie pewne, bo skąd pewność czy prezesi firm niby kapitałowo ze sobą nie związanych, w wolnym czasie nie chodzą razem na brydża?

Prosty przykład: Jest firma Mobilis, wystarczy że pracownik tej firmy powie coś złego na Egged i już może mieć przerąbane. Lub pracownik EBS Transportation BV powie coś złego na Mobilisa - to samo.
Przykładów takich powiązań można mnożyć bez końca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „V. Inne”