Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 12 gru 2018, o 00:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 sie 2018, o 17:32 
Miłośnik

Łukasz napisał(a):
Halo Admini - zróbcie porządek, bo tego nie da się czytać.

Popieram. Też kiedyś zamieszczałem wiele bezsensownych postów, ale przystopowałem. Zrozumiałem, że użytkowników przeglądających forum (niekoniecznie tych zalogowanych tutaj) nie interesuje moje życie prywatne, a tym bardziej moje marzenia. Gdyby każdy miał pisać tutaj o swoich życiowych doświadczeniach, przeżyciach, czy marzeniach to obawiam się, że codziennie byłoby po kilka tysięcy bezsensownych postów. Tak więc Daga, mam prośbę - jako, że przez Twoje bezsensowne posty na forum robi się po prostu bałagan (a Administracja stara się jak może by był porządek), proszę Cię - przestań pisać tutaj brednie, zwłaszcza, że Administracja już wcześniej Cię upominała. Proponuję raz jeszcze dokładnie przeczytać regulamin forum. Nie jest jakiś skomplikowany. Chcesz "pośmigać" sobie bez butów to idź na plażę, na jakikolwiek deptak, no... gdziekolwiek. Ale nie siej tutaj zamętu, bo to jest naprawdę męczące.. :thumbup:

PostNapisane: 8 sie 2018, o 17:36 
Administrator

Daga napisał(a):
Pomocy...błagam :cry: :cry: :cry:
Zabawa się skończyła. BAN - za złamanie Art. 2. §5. - multikonta (stworzenie 15 kont, musieliśmy dokładnie sprawdzić czy należą do tej samej osoby i zajęło to trochę czasu, aby mieć 100% pewność) oraz dalsze łamanie Art. 2. §3.

PostNapisane: 8 sie 2018, o 21:39 
Dyrektor

Tak z ciekawości - można prosić o listę kont, które stworzyła ta osoba? Człowiek rozmawia i nawet nie wie z kim...

PostNapisane: 9 sie 2018, o 12:24 
Administrator

Nie ma takiej potrzeby, gdyż z tych 15 kont nie napisano ani jednego posta, dlatego też zostały usunięte.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1