Rowery elektryczne

Moderator: Moderatorzy

Ignium
Znawca

Rowery elektryczne

#1 Post autor: Ignium » 23 sie 2019, o 12:19

wypozyczal ktos moze rowery elektryczne? wiem ze firma https://www.getyourguide.pl/s/?q=Krak%C3%B3w&et=170976 ma dobre opinie, co myslicie?

faustyna_20
Pasażer

Rowery elektryczne

#2 Post autor: faustyna_20 » 17 wrz 2019, o 14:17

nie miałam okazji, znajomy sobie kupił taki rower, mówił że świetna sprawa, także pewnie warto wypożyczyć i zobaczyć z czym się to je ;)

Płaszniczek
Pasażer

Rowery elektryczne

#3 Post autor: Płaszniczek » 10 paź 2019, o 09:50

Ja czasami mam problem, żeby dorwać klasyczny rower ze stojaka, a co dopiero elektryczny. Jak pech, to pech.

krakownowpl
Pasażer
Kontakt:

Rowery elektryczne

#4 Post autor: krakownowpl » 3 lip 2020, o 14:36

Ciężko się załapać. Myślałem żeby sobie prywatnie taki elektryczny kupić ale za bardzo nie wiem jakiej marki ?? coś ktoś może polecić ?
Interesują mnie aktualności i wydarzenia z miasta Kraków. Przy okazji polecam https://okrakow.pl :sugoi: :heart:

Awatar użytkownika
Cukier
Dyrektor

Rowery elektryczne

#5 Post autor: Cukier » 3 lip 2020, o 18:01

Jak zawsze: to zależy do czego. Na jutubie jest sporo filmików, gdzie są przedstawiane plusy i minusy kupna roweru fabrycznie elektrycznego względem przeróbki zwykłego roweru na elektryczny kupując zestaw silnik+sterownik+akumulator. Rozpatrując to na płaszczyźnie wielu kategorii raczej lepiej wypada przeróbka, ale to trzeba jednak mieć jakieś tam zdolności majsterkowicza i czas. Tak czy siak jest wiele typów rowerów elektrycznych - typowo terenowe, zwykłe miejskie i miejskie składane. To zależy czy chcesz tym rowerem jeździć całą trasę od domu do punktu docelowego, czy jeździć samochodem / komunikacją zbiorową wioząc rower ze sobą, by wykorzystać go do "ostatniej mili". Kolejnym aspektem jest możliwość ładowania - niektóre rowery mają odpinaną baterię, którą możesz zabrać ze sobą do domu i naładować, zostawiając rower na zewnątrz - co może być przydatne gdy mieszkasz na 4 piętrze bez windy. Inne mają tylko gniazdo więc cały rower musi znaleźć się blisko gniazdka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „V. Rowery”