Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 18 sie 2017, o 14:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 682 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sie 2017, o 13:39 
Miłośnik

Edi przepraszam za ton, ale jak masz tego typu problemy to proszę napisz do dyrekcji swoje pretensje i już, a nie pisz tutaj. Nie widzę w tym żadnej wartości dodanej a tylko to, że cała strona zamieniła się śmietnik.

PostNapisane: 16 sie 2017, o 15:19 
Moderator

Edi... Ja tak pokrótce pragnę przypomnieć Regulamin Forum.

Art. 2. Zabrania się:
§11. Pisania postów jeden pod drugim, jeżeli nikt nie odpowiedział w międzyczasie, a od napisania poprzedniego posta upłynęło mniej niż pół godziny.

A Ty nam tu walisz posty w odstępach dwuminutowych jeden pod drugim... Opamiętaj się, bo polecą ostrzeżenia.

Pozdrawiam!
LOKI

PostNapisane: wczoraj, o 22:11 
Znawca

Ale ja nie piszę nowych postów jeden pod drugim tylko odpowiadam z cytatem.

Dlaczego nie włączycie automatycznego łączenia postów w takiej sytuacji?

Bo sorry ale jakbym miał za każdym razem kopiować cytaty to by było uciążliwe i zajęło mi dużo więcej czasu.

Ogólnie przydałoby się dopracować forum, bo wygląda jak inne 10 lat temu.

PostNapisane: wczoraj, o 22:26 
Inspektor

Sorry ale dwa dni temu miałeś posty 14:19 23 i 26, a wczoraj też w odstępie jakoś 3-5 minut. Znaczy, że odpowiadasz zanim przeczytasz posty innych. A poza tym zawsze mogłeś zrobić edycję pierwszego postu (zresztą udowodniłeś, że wiesz jak to się robi), mi jeszcze korona z głowy przez to nie spadła.
Forum jest jakie jest, odrobina myślenia i poprawki konieczne nie są.

PostNapisane: wczoraj, o 23:44 
Moderator

Edi napisał(a):
Ale ja nie piszę nowych postów jeden pod drugim tylko odpowiadam z cytatem.

Dlaczego nie włączycie automatycznego łączenia postów w takiej sytuacji?

Bo sorry ale jakbym miał za każdym razem kopiować cytaty to by było uciążliwe i zajęło mi dużo więcej czasu.

Ogólnie przydałoby się dopracować forum, bo wygląda jak inne 10 lat temu.

Nie każde forum ma automatyczne łączenie postów, a my też nie stoimy w miejscu i różne usprawnienia wprowadzamy. ;)

PostNapisane: dzisiaj, o 10:03 
Znawca

Wracając do tematu, warto zwrócić uwagę że jeśli odwołanie Solaris Stadler zostanie uznane za zasadne, to ta firma będzie mogła uzupełnić ofertę.

volferssj napisał(a):
Sorry ale dwa dni temu miałeś posty 14:19 23 i 26, a wczoraj też w odstępie jakoś 3-5 minut. Znaczy, że odpowiadasz zanim przeczytasz posty innych. A poza tym zawsze mogłeś zrobić edycję pierwszego postu (zresztą udowodniłeś, że wiesz jak to się robi), mi jeszcze korona z głowy przez to nie spadła.
Forum jest jakie jest, odrobina myślenia i poprawki konieczne nie są.

Sorry ale bzdury piszesz, bo najpierw czytam, a dopiero potem odpowiadam na posty w kolejności jak są.

A edycja zajmuje dużo więcej czasu, szczególnie na telefonie gdy trzeba palcem wcelować w mały przycisk.

PostNapisane: 20 minut temu 
Znawca

Wracając do tematu pojazdów, to jest rzecz która mnie martwi bardziej niż dostawca tych pojazdów. Otóż mam na myśli ich długość. Obecnie mamy 4 linie które wręcz wymagają taboru większego niż 32 metry. Mam na myśli linie 4,24,50 i 52. A do tego grona wkrótce mogą dołączyć kolejne. Wiem, że będzie remarszrutyzacja lecz to nie zmniejszy potrzeb. Właśnie dlatego uważam, iż powinniśmy kupować tabor długości Krakowiaków. Pojazdy o długości 43 metry powinny zastąpić wiedeńce na najbardziej obleganych liniach a wiedeńce zamiast konstali, także byłyby znaczną poprawą na tych liniach.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 682 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]