Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 21 lut 2019, o 00:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Na kogo zagłosujesz w przyszłych wyborach prezydenckich?
Ankieta wygasła 19 cze 2010, o 23:18
1. Bronisław Komorowski 40%  40%  [ 2 ]
2. Jarosław Kaczyński 20%  20%  [ 1 ]
3. Grzegorz Napieralski 20%  20%  [ 1 ]
4. Janusz Korwin-Mikke 0%  0%  [ 0 ]
5. Andrzej Olechowski 20%  20%  [ 1 ]
6. Andrzej Lepper 0%  0%  [ 0 ]
7. Waldemar Pawlak 0%  0%  [ 0 ]
8. Marek Jurek 0%  0%  [ 0 ]
9. Bogusław Ziętek 0%  0%  [ 0 ]
10. Kornel Morawiecki 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2010, o 17:36 
Dyspozytor

LK napisał(a):
Kaczyński nie był zmienny :?: - każdy polityk zmienia się, aby być przy władzy. Każdy ma swoje poglądy. Jednak nie zgodzę się, że Komorowski nie ma honoru i nie będę się w to wgłębiał bo sensu to nie ma - każdy ma prawo się wypowiedzieć. Jednak Kaczyński honoru pozbawił się sam - sam stał się... <autocenzura>, gdyż tylko tak mogę powiedzieć, bo korzystanie z tragedii swojej dla własnych celów jest rzeczą nie do pomyślenia dla mojej rodziny, która cierpiała od wojny do końca komunizmu (a nawet w 1937r.).

Nie miałeś wyboru - czytałeś programy wyborcze :?:

Co do Kaczyńskiego zgadzam się - napisałem o Komorowskim, gdyż to on był dla mnie naturalnym kandydatem na prezezydenta w starciu z JK, wobec którego moje odczucie były zawsze raczej negatywne.
A co mi po czytaniu programów wyborczych, skoro kandydaci (i ich partie), potrafią robić coś dokładnie odwrotnego niż w takowych programach się znajduje? Śledzę polską polityke na tyle, żeby z pełnym przekonaniem zakończyć swój czynny udział w wyborach na 1. turze - w drugiej obaj kandydaci dostali ode mnie czerwoną kartkę.
BTW: Usilne dążenie do jak najwyższej frekwencji, w tym za pomocą spotów finansowanych z pieniędzy podatników, uważam za mocno niesmaczne - możliwość głosowania to dla mnie przywilej, nie obowiązek.

Ostatnio edytowano 8 lip 2010, o 18:07 przez lucapacioli, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1