Wybory prezydenckie A.D. 2010

Moderator: Moderatorzy

Na kogo zagłosujesz w przyszłych wyborach prezydenckich?

Czas głosowania minął 20 cze 2010, o 00:18

1. Bronisław Komorowski
2
40%
2. Jarosław Kaczyński
1
20%
3. Grzegorz Napieralski
1
20%
4. Janusz Korwin-Mikke
0
Brak głosów
5. Andrzej Olechowski
1
20%
6. Andrzej Lepper
0
Brak głosów
7. Waldemar Pawlak
0
Brak głosów
8. Marek Jurek
0
Brak głosów
9. Bogusław Ziętek
0
Brak głosów
10. Kornel Morawiecki
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
lucapacioli
Dyspozytor
Posty: 649
Rejestracja: 26 gru 2009, o 21:42
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków, os.Widok

#46 Post autor: lucapacioli » 8 lip 2010, o 18:36

LK pisze: Kaczyński nie był zmienny :?: - każdy polityk zmienia się, aby być przy władzy. Każdy ma swoje poglądy. Jednak nie zgodzę się, że Komorowski nie ma honoru i nie będę się w to wgłębiał bo sensu to nie ma - każdy ma prawo się wypowiedzieć. Jednak Kaczyński honoru pozbawił się sam - sam stał się... <autocenzura>, gdyż tylko tak mogę powiedzieć, bo korzystanie z tragedii swojej dla własnych celów jest rzeczą nie do pomyślenia dla mojej rodziny, która cierpiała od wojny do końca komunizmu (a nawet w 1937r.).

Nie miałeś wyboru - czytałeś programy wyborcze :?:
Co do Kaczyńskiego zgadzam się - napisałem o Komorowskim, gdyż to on był dla mnie naturalnym kandydatem na prezezydenta w starciu z JK, wobec którego moje odczucie były zawsze raczej negatywne.
A co mi po czytaniu programów wyborczych, skoro kandydaci (i ich partie), potrafią robić coś dokładnie odwrotnego niż w takowych programach się znajduje? Śledzę polską polityke na tyle, żeby z pełnym przekonaniem zakończyć swój czynny udział w wyborach na 1. turze - w drugiej obaj kandydaci dostali ode mnie czerwoną kartkę.
BTW: Usilne dążenie do jak najwyższej frekwencji, w tym za pomocą spotów finansowanych z pieniędzy podatników, uważam za mocno niesmaczne - możliwość głosowania to dla mnie przywilej, nie obowiązek.
Ostatnio zmieniony 8 lip 2010, o 19:07 przez lucapacioli, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „II. W kraju”