Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 16 wrz 2019, o 09:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lip 2019, o 03:28 
Pasażer

Trochę mi głupio, że pierwszy post, który piszę na tym forum, jest roszczeniowy, ale… dałoby się przekonstruować tytuły stron forum, tzn. odwrócić kolejność elementów? Pod pojęciem tytułu rozumiem to, co pokazuje się na pasku tytułu lub karcie przeglądarki, tj. zawartość elementu HTML <TITLE>. Przykładowo tytuł niniejszej strony forum brzmi: „Platforma Komunikacyjna Krakowa • Zobacz wątek - Sprawy techniczne & forumowe”, a ja proponuję, żeby nazwa wątku była najpierw, np. „Sprawy techniczne & forumowe • Platforma Komunikacyjna Krakowa” lub coś w ten deseń. Powód jest jeden — w interfejsach przeglądarek nie zawsze jest miejsce na cały tytuł, przykładowo ja widzę tylko tyle:

Obrazek

W efekcie wszystkie karty z PKK są opisane w ten sam sposób, co stanowi utrudnienie.

PostNapisane: 30 lip 2019, o 05:25 
Dyrektor

Popieram :)

Przy okazji przypominam o faviconie – przez jej brak na stronie głównej Chrome'a zrobiło mi się coś takiego:
Obrazek
Chyba jednak rzeczywiście macie powiązania z Razem w ruchu :hihi:

PostNapisane: 30 lip 2019, o 05:46 
Dyrektor

Też popieram.

tomta1 napisał(a):
Przy okazji przypominam o faviconie – przez jej brak na stronie głównej Chrome'a zrobiło mi się coś takiego:
Obrazek
Chyba jednak rzeczywiście macie powiązania z Razem w ruchu :hihi:

Niedawno też miałem taki problem. Nie pamiętam co to była za ikonka, ale chyba sieci Plus.

PostNapisane: 30 lip 2019, o 07:38 
Miłośnik

Coffee już odpowiadał na pytanie o możliwość przekonstruowania tytułów stron w tym temacie ;) Link:
viewtopic.php?f=9&t=429&start=165
Aczkolwiek jeśli by się dało, jestem za!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Strefa czasowa: UTC + 1