Lista najtańszych knajp w Krakowie

Sprawy polityczne, działalność spółek miejskich, tematy niezwiązane z komunikacją i transportem

Moderator: Moderatorzy

omega
Dyspozytor

#31 Post autor: omega » 4 lut 2016, o 10:53

W "Rewolucji" na Szewskiej 23 przy okazji poniedziałkowego karaoke jest promocja godna polecenia. Do godziny 22 piwo (0,5 l) za 2 złote, do 23 za 3, do północy za 4 złote. Promocja obowiązuje tylko w poniedziałki z ulotką, które zwykle rozdają przed klubem promotorzy (można wziąć ile się chce).

Awatar użytkownika
DaroKRK
Dyrektor

#32 Post autor: DaroKRK » 4 lut 2016, o 16:00

Najgorsze jest to, że te wszystkie piwa to takie siki są, że masakra. Niestety po piwie 2-4 zł nie ma się czego spodziewać, no ale są i tacy miłośnicy. :D

omega
Dyspozytor

#33 Post autor: omega » 4 lut 2016, o 18:45

DaroKRK pisze:Najgorsze jest to, że te wszystkie piwa to takie siki są, że masakra. Niestety po piwie 2-4 zł nie ma się czego spodziewać, no ale są i tacy miłośnicy. :D
Nie no jasne. ;) Nawet w sklepie nie kupisz puszki piwa o takiej pojemności w tej cenie (oczywiście mowa o prawdziwym piwie typu Lech, czy Tyskie, a nie o "sikaczu" z Biedronki, czy Tesco). Ja osobiście nie spożywam za dużo alkoholu, ale też nie preferuję takiego "piwa". No, ale trzeba ludziom puścić kit, że to prawdziwe itd. To jest biznes. Nie wiem jakie to piwo jest, ale każdy chyba idiota wie, że jest ono mocno rozcieńczone. Za 0,5 l prawdziwego piwa trzeba dać w klubie od 4-5 złotych wzwyż. Jednakże napisałem o tym, bo promocja całkiem fajna, a po kilku piwach już się tej różnicy nie czuje.

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Kontakt:

#34 Post autor: Locutus » 5 lut 2016, o 09:21

Prawdziwe piwo typu Tyskie? LOL! Prawdziwe piwo to tylko z browarów rzemieślniczych. ;-)

Pozdrawiam!
LOKI
Komunikacja miejska ma być dla ludzi. Nigdy na odwrót.

krawiec
Kierownik

#35 Post autor: krawiec » 5 lut 2016, o 10:13

Locutus pisze:Prawdziwe piwo typu Tyskie? LOL! Prawdziwe piwo to tylko z browarów rzemieślniczych. ;-)
De gustibus....
Dobre Tyskie jest w Kampanii Kuflowej na Gertrudy.

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Kontakt:

#36 Post autor: Locutus » 6 lut 2016, o 10:20

Nie zachwycają mnie przemysłowo produkowane piwa, warzone jak najmniejszym kosztem, gdzie ewidentnie oszczędza się na składnikach (aromatu chmielu w zasadzie w żadnym przemysłowo produkowanym piwie nie czuć wcale)... One mogą wydawać się dobre tylko dopóki nie skosztuje się porządnych piw z browarów rzemieślniczych. ;-)

Jedynym wyjątkiem są portery bałtyckie. Te mają smak, aromat i charakter, nawet jeśli pochodzą z Żywca czy Okocimia...

Pozdrawiam!
LOKI

Awatar użytkownika
flosan
Dyrektor

#37 Post autor: flosan » 21 cze 2016, o 00:12

Społem Deluxe na Floriańskiej zrobiło fajną promocję przez całe wakacje już od najbliższej niedzieli i tak aż do końca wakacji:

Poniedziałek, wtorek i niedziela:
czeskie piwo Holba do 22:00 3zł / 0,5l,
natomiast po godzinie 22:00 4zł / 0,5l.

Awatar użytkownika
flosan
Dyrektor

#38 Post autor: flosan » 6 paź 2016, o 15:24

Sporo informacji jest już nieaktualnych, niestety nie mam kiedy tego zaktualizować.

W Lochness piwo teraz nie 4 zł, ale 5 zł - więc można wpisy z Lochnessem skasować, bo miałem tu umieszczać piwka za mniej niż 5 zł (po piątce można dostać w wielu miejscach). Natomiast inne oferty w lokalach z piwami za 3 i 4 zł są w większości nadal aktualne - Alternatywy, Społem - na pewno aktualne, sprawdzone :).

Jakby ktoś miał urodziny w październiku to jest fajna promocja w Pizza1 /Lwowska23/, gdzie legitymując się dowodem osobistym w dniu urodzin dostaniecie w dniu urodzin darmową dowolną pizzę z menu. Promocja zorganizowana z okazji pierwszych urodzin pizzerii, wraz z którą październikowi (i wrześniowi również) solenizanci mogą świętować otrzymując w prezencie pizzę (nie trzeba nic dodatkowo zamawiać) - oferta ważna tylko w dniu urodzin (chyba tylko w lokalu) i tylko do końca października b.r.

Ok, Loch Ness usunięte z listy - adm. K

Awatar użytkownika
flosan
Dyrektor

#39 Post autor: flosan » 25 lip 2018, o 09:43

Mamy coś nowego godnego polecenia do listy?

Zauważyłem pewną zmianę na korzyść w Społem:
Społem, św. Tomasza 4, lane piwo Kasztelan od otwarcia (18:00) do północy po 3,00 zł / 0,5 l w PONIEDZIAŁKI i WTORKI

Nie ma już Dżumandżi, ale ponoć ma być w nowej lokalizacji, a w starym miejscu trwa remont, więc nie wiadomo co się dzieje.
Nie ma też już Tawerny Marco Polo od jakiegoś roku... :( szkoda!

A w Pizza1 wciąż można zgłosić się po dowolną pizzę w dniu urodzin, którą dostaniemy za darmo! ;)

Podobnie w Tchibo (poza Factory!) w dniu urodzin (a nawet +/- 2 dni od tego dnia) z kartą Tchibo (można ją wyrobić przez internet lub na miejscu) można się zgłosić po dowolny zestaw kawy i ciasta, który otrzymamy za darmo, natomiast dla osoby towarzyszącej możemy (ale nie musimy) dodatkowo zamówić kawę, ciasto, lub zestaw kawy z ciastem za pół ceny.

Uzupełnione :) - adm. K

obserwator
Dyspozytor

#40 Post autor: obserwator » 13 paź 2018, o 00:36

Niestety z listy trzeba wykreślić także Pod Prąd- lokal jest już zamknięty od ponad roku.

Ok, wykreślone - adm. K

justa80NH
Pasażer

#41 Post autor: justa80NH » 21 lis 2018, o 23:46

DaroKRK pisze:Najgorsze jest to, że te wszystkie piwa to takie siki są, że masakra. Niestety po piwie 2-4 zł nie ma się czego spodziewać, no ale są i tacy miłośnicy. :D
Niestety, w tej kwocie ciężko o coś przyzwoitego.

Ignium
Znawca

#42 Post autor: Ignium » 12 wrz 2019, o 12:07

jak się jest studentem to nawet takie za 2 zł jest dobre :lmao:

Awatar użytkownika
flosan
Dyrektor

#43 Post autor: flosan » 12 wrz 2019, o 23:06

Z piw w rozsądnej cenie ale też konkretnej jakości to na tę chwilę jedynie House Of Beer gdzie każdego dnia przynajmniej jedno piwo jest za piątaka i zawsze jest jakiś ciekawe, nie tylko pils, ale wiele mniejszych, rzemieślniczych browarów z kraju i zagranicy.

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Kontakt:

#44 Post autor: Locutus » 13 wrz 2019, o 08:17

House of Beer to w chwili obecnej (i już od paru lat) moja ulubiona knajpa w Krakowie...

Pozdrawiam!
LOKI

krakownowpl
Pasażer
Kontakt:

#45 Post autor: krakownowpl » 3 lip 2020, o 14:44

Kochani zdecydowanie polecam "U Stasi" na Małym Rynku! taaanio i pyszne domowe jedzenie! często tam można zobaczyć posłów, aktorów.... różni ciekawi ludzie przychodzą! polecam zdecydowanie!!!
Interesują mnie aktualności i wydarzenia z miasta Kraków. Przy okazji polecam https://okrakow.pl :sugoi: :heart:

ODPOWIEDZ

Wróć do „I. Kraków w dyskusji”